Mały subwoofer

mors111

Active member
Bez reklam
Metraż to 20m2, a ja dalej szukam suba . Coś czuję że poczekam do stycznia na "trzynastkę" i zwiększe budżet będę miał większe pole manewru .
Pamiętaj że mały - słaby sub ogranicza możliwości mocnego kina

W tym budżecie zamienisz obecnego na niewiele lepszego

Posprzedawaj co możliwe . Powiększ budżet wtedy będzie ok
 
Ostatnia edycja:

samfisher74

New member
Pamiętaj że mały - słaby sub ogranicza możliwości mocnego kina

W tym budżecie zamienisz obecnego na niewiele lepszego

Posprzedawaj co możliwe . Powiększ budżet wtedy będzie ok
No tak, ale ja suba używam tylko do muzyki, filmy u mnie "lecą" w stereo. A nowy sub ma pasować do nowego wystroju kolorem i wymiarami, zakładam ze każdy który mi proponujecie zagra lepiej od 12 letniego Magnata.
 

mors111

Active member
Bez reklam
zakładam ze każdy który mi proponujecie zagra lepiej od 12 letniego Magnata.

to zależy

mój Dali skończył u mnie w domu 11 lat , nie zamierzam go sprzedawać :razz:

ten Magnat jak dla mnie nie był udanym modelem , ale jakoś gra i coś w kinie "doda" , ww pewnie będą lepsze z większą dynamiką , ale za 600-700zł cudów nie oczekuj co do super mocy na 20m2

Jamo 210 będzie do kina OK , ale jak nie potrzebujesz trzęsienia ziemi i nie będziesz za głośno słuchał i choć piszą że ma wzmacniacz 100W , obstawiam że to jakaś "muzyczna" moc , bo model poprzedni o podobnych wymiarach pobierał z sieci max. 35-50W
 

samfisher74

New member
Nie brakuje Ci przestrzeni podczas oglądania filmów?
Nie brakuje, właśnie pozbyłem się kompletnego KD i kupiłem ampli stereo jestem mega zadowolony. W moim przypadku korzystanie ze sprzętu to 10 % filmy 20 % xbox one i 70 % muzyka. Kiedyś napaliłem się na KD ale z czasem zrozumiałem że to nie dla mnie, nie jestem kinomanem , na szczęście udało mi się sprzedać w miare dobrze cały zestaw i teraz mam to czego zawsze chciałem. A co do suba , myślę ze w styczniu budżet wzrośnie z tych 700 zł to około 1500 zł
 
Lub sumiko s5, Rel T5 dawno nie było na aukcjach i ciężko będzie. Może zamiast Rel to
Klipsch sub R-110SW lub sw-110 mają br z przodu i też fajnie grają

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry