Mały subwoofer

samfisher74

New member
Mały subwoofer tylko do muzyki

Witam, rozglądam się za subwooferem do mojego zestawu, chcę wymienić magnata na coś mniejszego i w kolorze białym. Na tą chwilę wybór padł na Jamo sub 210, może wskażecie jakieś alternatywy dla Jamo, u mnie sub służy tylko do muzyki, cudów nie wymagam konieczna jest tylko funkcja auto on /off.
 
Ostatnia edycja:

Killarmy

New member
Budżet?
Jak tylko do muzyki to szukaj coś w zamkniętej obudowie typu rel/sumiko, ale jeżeli budżet masz w kwocie jamo 210 to będzie ciężko- może uda się używkę dorwać.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W tej cenie to Jamo jest najlepsze i to chyba jedyna propozycja .Suba REL nie kupi za te pieniądze nawet używanego
W ogóle to sugeruję kupić nowy subwoofer
 

mors111

Active member
Bez reklam
Taga Harmony In Move8 są białe też, Rel T0 ale ciężko będzie znaleźć

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

autor cały czas nie napisał jak wielkie ma pomieszczenie , a my tu wciskamy "wyśmienitego" Jamo 210 , Taga Move8 czy też Rel T0 z wielkością basu 16cm ( te 2 pierwsze mają bsy 20cm ) !!

owszem sam mam nie za dużego suba ( 20cm basik ) ale w dużej otwartej obudowie dający ciśnienie 108db , co jak na taką membranę jest całkiem dobrym wynikiem i on u mnie nagłaśnia 30m2 i to całkiem dobrze , ale akustyka pokoju dość sprzyja

miałem w domu Jamo 210 i o ile nie jest za głośno to jest ok , ale przy większych mocach mimo swojej sporej "papierowej" mocy jest zbyt słaby na moje pomieszczenie , ale co tu porównywać Dali za 1.299zł ( tyle kiedyś kosztował AW-8 ) do Jamo 210 za 500zł
 

samfisher74

New member
Metraż to 20m2, a ja dalej szukam suba . Coś czuję że poczekam do stycznia na "trzynastkę" i zwiększe budżet będę miał większe pole manewru .
 
Do góry