Maly pokoj - KD max 6 tys (dobry dzwiek przy niskiej glosnosci)

janII

New member
Jesli obetnie się basy w ampie to generalnie zostanie zachwiane brzmienie całego zespołu głośnikowego. Brzmienie stanie sie szczuplejsze ale dzwiek straci podstawę basową przez co będzie wydawał sie nienaturalny albo wręcz natarczywy i zapewne będzie męczył. Na pewno nie będzie to dzwięk taki jaki założył konstruktor. Jeśli chodzi o bass łatwiej go dodać niż ując ... a jeśli mamy ujmować to po co jak można taniej kupić mniejsze głosniki . I jeszcze jedno ... jeśli pokój ma 10m2 to powiedz mi jak chciałbyś ustawić te głośniki ? Na środku pokoju ? One muszą stać minimum 50 -cm od sciany ! :))))
Tam mogą zagrać TYLKO małe podstawkowce z bas reflexem z przodu które bedzie można postawić blisko ściany + ewentualny woofer który podbije bas o ściśle określonej częstotliwosci. Inaczej to będą wyrzucone pieniądze ku uciesze co poniektórych podpowiadaczy i niezadowolenie kupującego ...
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
One mogą być przy ścianie, rozmawiałem z black ninja i mówił, że BR, może być blisko ściany da to lepszy bass, a jak będzie za dużo to wystarczy z tyłu oryginalną zatyczką zasłonić i problem z głowy

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 

janII

New member
To przynajmniej wiesz do kogo będziesz miał pretensje :))) Jak to się mowi twoje małpy twoj cyrk . To ty poniesiesz konsekwencje . To że kolumny beda staly przy scianie to pikuś ... one bedą staly w rogach pokoju a to dodatkowo zwiększy bas :)))) a tymi zatyczkami to raczej bedziesz uszy zatykał .
powodzenia
 
Do góry