MA BX5 / Bronze 5 + amplituner

Manky

New member
A jeszcze panowie taka sprawa, co myślicie o takiej opcji, żeby w razie braku funduszy najpierw kupić HKTS 65 a później w miare możliwości rozbudować to do sytemu 7.1 na zasadzie dokupienia frontów Monitor Audio ? :)
 

lobos

New member
Bez reklam
A jeszcze panowie taka sprawa, co myślicie o takiej opcji, żeby w razie braku funduszy najpierw kupić HKTS 65 a później w miare możliwości rozbudować to do sytemu 7.1 na zasadzie dokupienia frontów Monitor Audio ? :)
Eee... nie kombinuj. Jak mają być BX to cały zestaw. Jak brakuje funduszy to kup najpierw fronty a z czasem dokupisz centrala i tyła a na koniec uzupełnisz subem i będzie bomba :)
 

Manky

New member
Dobra, słuchałem HKTS ... powiem tak, one NA PRAWDĘ GRAJĄ SUPER ... jak się nie ma porównania niestety, gorzej że zaraz potem włączyłem Zensory ... także HKTS rozważę jedynie jeśli będzie mega dziura w budżecie :)
podsumowując te HKTS za swoją cenę na prawdę fajny zestaw !

Z innej beczki - onkyo 838 czy denon x3200 ? No i dlaczego ?
przypominam że głównie kino :)
 

Manky

New member
Właśnie tego słuchałem, wynik powyżej. Jeśli już, to wyłącznie same HKTS + normalny amplituner (koniecznie 2 wyjścia hdmi i 6 wejść) - ale to jak przyciśnie, wtedy poleci HKTS65 + onkyo 646 bez zastanawiania ... a póki można po spekulować nad większym budżetem to rozważam ampli jak wyżej :)
 
Do góry