Logitech Harmony One - pilot szyty na miarę - test uniwersalnego pilota

Aktualnie ...


  • Total voters
    0

Vaderus

New member
Bez reklam
Nie należy zapominać o świetnym supporcie Logitecha, nawet telefonicznym i to po naszemu.
Przypuszczam, że ten drugi pilot już tak dobrze nie ma.

Pozdrawiam,

Nie wiem, nie sprawdzalem i pewnie telefon po polsku to super sprawa!
Niestety żaden telefon i najmilsza obsługa nie była w stanie dołożyć mi brakujących klawiszy - stad, mimo ze dobry, to Logitech musiał u mnie ustąpić i zmienić właściciela.
Braków w sprzęcie nie przeskoczysz telefonem ani wsparciem ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja mam u siebie na pilocie sporo nie używanych klawiszy a do każdego można przypisać co tylko się zechce także jakoś daje radę :)
Poza tym to co jest wyświetlane na ekranie LCD jest "przewijalne" więc po naciśnięciu jednego przycisku "przewijania" już mam dostępne następne 4 opcje.
Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i pewnie dlatego ja mam Logitecha a Ty tego drugiego :)

Pozdrawiam,
 

rafix01

Member
Bez reklam
a jeszcze takie pytanie, czy w harmony ONE na lcd zamiast np. "watch DVD" można wpisać:
1. coś po polsku
albo
2. "watch blu-ray"
;)
 

markatan

New member
aż tak długi się nie zmieści w jednym wierszu.
Do dyspozycji są dwa wiersze ale trzeba poeksperymentować bo przenoszenie z wiersza do wiersza nie ma nic wspólnego z gramatyką.
Ilość znaków jest różna bo np litera 'i' zajmuje mniej niż 'w'.
 

Flapu

New member
Pytanie o Xsight Touch

Witam
Może użytkownicy tego pilota będą mogli odpowiedzieć na kilka pytań:

1. Czy można do pilota wgrywać własne ikony programów ? Mam tu na myśli sytuację gdy np. pilot w swojej bazie danych nie ma ikony z interesującym nas programem.

2. Jeśli pilot leży nieruchomo to w jaki sposób wzbudza się podświetlanie ?

3. Czy podświetlanie wyświetlacza zawsze się wzbudza z podświetleniem klawiszy czy działa to jakoś niezależnie ?

4. Jeśli pilot leży nieruchomo to jeśli nacisnę jakiś klawisz to czy w tym momencie komenda zostanie wysłana do urządzenia czy może pierwsze naciśnięcie dowolnego klawisza najpierw wzbudzi pilota a dopiero potem za drugim naciśnięciem zostanie wysłana komenda do urządzenia ?
 

Flapu

New member
I jeszcze jak się spisuje ten dotykowy suwak do zmiany stron na ekranie ?
Czy działa zawsze czy czasem trzeba kilka razy przesunąć palcem żeby zadziałało ?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
a kupował ktoś pilota z Niemiec np. z ebay.pl LOGITECH Universal-Fernbedienung Harmony One 15-in-1 (aukcja 130499689244) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

to z wysyłką wychodzi ok. 100zł taniej, tylko pytanie czy to taki sam pilot jak z polskiej dystrybucji i co z gwarancją logitech?

Na amazonie w Niemczech 105 euro i darmowa wysyłka na terenie Niemiec. Gwarancja 2 lata. Pilot taki sam jak w Polsce ale czy ma PL język to ci nie powiem bo nie wiem. Na ebay bym tego nie kupił. Padnie ci pilot, sklep się zawinie z ebay i będziesz w ciemnej pupie mudżyna.
 
Ostatnia edycja:

arczi82

New member
Witam mam nastepujace pytanie. Którym z pilotów Logitecha można wyłaczać światło. Znalazłem taki wyłacznik (ze wzgledu iż nie mogę dodawać linków, podaję nr aukcji allegro do przełącznika (1557630405),który działa na 433Mhz.
Ewentualnie jaki wyłacznik posiadaja forumowicze, bo o ile się nie mylę w którymś wątku, ktoś wspominał, iż steruje oświetleniem również za pomocą LH.

Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedz.
Artur
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja mam taki na podczerwień, którym można sterować każdym pilotem na podczerwień więc i Logitechem.

Pozdrawiam,
 

arczi82

New member
Ale czy ten wyłącznik jest zrobiony przez Ciebie czy jest jakaś firma która je produkuje. Szukałem na allegro ale nic takiego nei mogłem znaleźć :(
 

arczi82

New member
Zainteresował mnie ten sciemniacz jednak jest jeden mały problem, o którym nei wspomniałem w pokoju jest sufitowa lampa 2 przyciski 1 załacza 1 zarowke 2 zalacza dodatowe 2. Do tego doją dwa kinkiet za kanapą. W tym wypadku potrzebowałbym najlepiej 3 przyciskowego. Ten przełącznik z aukcji, którą podałem rozumiem, że się nie nadaje, bo to nie jest taki na podczerwień?
Ewentualnie jakie rozwiązanie proponujecie. W najlepszym wypadku chialbym stworzyc sekwencje gdzie wlacza mi sie tv popcorn gasi sie sufitowe swiatlo i zalaczaja dwa kinkieciki. Macie jakieś pomysły. Będę wdzieczny za wszelkie info czy wogóle da sie coś takiego wykonać.
Pozdrawiam
 

zimoch

New member
Przepraszam, że nie czytałem całego wątku ale możecie mi w klilku zdaniach wytłumaczyć różnice pomiędzy pilotami Logitecha HARMONY
szczególnie interesują mnie te droższe (900, 855 itp)
Jakie sa różnice i czy opłaca się je kupować w stosunku do tych tańszych np. 600/ 650

Co sądzicie o tej aukcji allegro.pl/pilot-logitech-harmony-885-universal-remote-i1618121053.html
 
Do góry