Logitech Harmony One - pilot szyty na miarę - test uniwersalnego pilota

Aktualnie ...


  • Total voters
    0

awakeman

New member
Jeszcze jedna rzecz. Otóż nie ma u mnie w zakładkach "działanie" opcji przypisywania ikon. Co za tym idzie nie mogę wgrać żadnej ikony obojętnie jakiego kanału. Miał ktoś z was podobny problem?
Dodam, że mam najnowszy software (7.7.0).

Problem rozwiązany. Musi być dodany tuner satelitarny aby mieć możliwość zabawy z ikonami.

Denerwujący jest jednak fakt, że nie ma możliwości lub ja nie potrafię ustawić takiego działania, w którym pilot będzie włączał i wyłączał tylko TV i kino, a dekoder sat. cały czas będzie pozostawał włączony. Można stworzyć działanie bez tunera sat. lecz wtedy nie ma możliwości wgrania do pilota ikon ulubionych kanałów niestety. Trochę bzdura...
 
Ostatnia edycja:

elliotek

New member
A ja mam pytanie, mam taki sprzęt:

-Amplituner ONKYO
-TV
-BluRay
-Xbox 360
-Ferguson Ariva TT PRV

Wszytko pięknie chodzi, bez najmniejszego problemu, ale chciałbym dodać jedną rzecz, aby jak włączam "Graj na Xbox" to żeby oprócz:

-Włączenia TV,
-Włączenia Xbox
-Włączenia Amplitunera na odpowiednim wejściu

żeby w TV włączyło się ustawienie obrazu na tryb GRA, i oczywiście jak dam oglądaj TV ustawienie obrazu było takie jak mam standardowo czyli "Użytkownika". Czy da się takie coś zrobić, żeby to szło z automatu przy włączaniu odpowiedniego trybu?
 

rafix01

Member
Bez reklam
tak informacyjnie, dzisiaj na e-mail przyszedł kod rabatowy -40% na dowolny produkt logitech'a z oficjalnego sklepu internetowego logitech...takze kupiłem pilota One za 359,40zł (599zł -40%), koszt wysyłki 0zł.

ps. kod ważny tylko dzisiaj (19.10.2011)
 

szadoky

New member

Tak samo dostałem takiego e-maila z ofertą i kodem promocyjnym ( zresztą co tydzień dostawałem takie od Logitecha z rożnymi promocjami na konkretne rzeczy ) od jakiegoś czasu jest promocja Logitecha na sprzęt , kupiłem coś kiedyś i się zarejestrowałem i dostaje oferty .Sprawdzałem właśnie w sklepie firmowym z 599,00zł obniżyli mi do 359,40zł za Logitech Harmony One

screenshot010ti.jpg
 
Ostatnia edycja:

awakeman

New member
Ja kupilem nowego one za 90€ w Irlandii jakies 2 misiace temu wiec szalu nie ma.
Ponawiam prosbe o wrzucenie przez kogos swoich czasow i jeszcze jedna rzecz, wgralem ikonki do pilota i naciskajac na nie pilot reaguje zupelnie inaczej niz powinien. Np. klikajac na ikonke TVN robi mi zoom ekranu... Wszystko jest dobrze skonfigurowane, kazda ikonka na swoj nr kanalu lecz nie wiem dlaczego dzieja sie cuda.

Jeszcze jedno pytanko, istnieje jakas lista najswierzszych ikonek, np. Canal+ Weekend lub Canal+ Gol?
 

rafcio_1988

New member
Właśnie odebrałem Harmony 555, naprawdę cudeńko !!! :)
Szkoda że ten model niema niebieskiego podświetlenia, tylko jakieś pomarańczowe...

Wie ktoś może skąd mogę zdobyć odbiornik/sensor IR na mini jacka do kina domowego JBL ESC 333 ????????????
 

rafix01

Member
Bez reklam
Łooo cholerka, zobaczcie skąd jedzie pilot, dla ułatwienia zaznaczyłem na niebiesko :?

Lokalizacja Data Czas lokalny Czynność

Pila, Poland 01.11.2011 8:33 Skan w miejscu doręczenia
01.11.2011 8:13 Skan przybycia
Wolka Kosowska, Poland 01.11.2011 2:45 Skan wyjazdu
01.11.2011 0:18 Skan przybycia
Krosniewice, Poland 31.10.2011 22:00 Skan wyjazdu
Berlin, Germany 29.10.2011 0:20 Skan przybycia
Langenhagen, Germany 28.10.2011 19:58 Skan wyjazdu
28.10.2011 11:20 Skan przybycia
Herne-Boernig, Germany 28.10.2011 8:24 Skan wyjazdu
28.10.2011 1:29 Skan przybycia
Utrecht, Netherlands 27.10.2011 23:09 Skan wyjazdu
27.10.2011 21:59 Skan nadania
Netherlands 27.10.2011 9:16 Zamówienie zostało przetworzone: Gotowe dla UPS
 

rafix01

Member
Bez reklam
proszę mi przypomnieć ;) jak zdefiniować n-box recorder 250GB?

wyczytałem, że jako Advanced Digital Broadcast ale co dalej, jaki model?

Dlaczego n-box nie jest jako TV SAT, tak jak np. C+ byśmy wpisywali jako TV SAT model philips DSR-6201
 

awakeman

New member
Panowie, jest może gdzieś w sieci jakaś aktualna paczka z nowszymi ikonkami do Harmony One? Kanałów przybywa, duża część z nich dodaje HD do swojego loga, a nasze ikonki cały czas mają stary wygląd...
 

rafix01

Member
Bez reklam
Wczoraj przyjechał pilot :), posiada PL napiny na kartoniku i PL skróconą instrukcję :)

jest to model harmony ONE+ jeszcze nie wiem czym się różni od "zwykłego" ONE ;)

fotorelacja z otwarcia :razz:



























 

kerad77

New member
Mysle nad zakupem logitecha wlasnie, a dokladnie to wacham sie miedzy dwoma modelami, nowszym 600 (tylko 5 urzadzen) vs starszy 555 (15 urzadzen). Lecz nigdzie na necie nie moge znalesc czym jeszcze roznia sie te modele. Rowniez nie moglem znalesc listy obslugiwanych urzadzen dla modelu 555, bo dla 600 znalazlem. Dzieki za wskazowki.
 

rafix01

Member
Bez reklam
czy ktoś mi powie, jak wyeliminować ten błąd :eek:

błąd oznacza, że nie mogę wysłać pustego dokumentu XML .... o co tu chodzi?! ... pusty dokument nie był, bo "dodałem urządzenia" i "działania" i chciałem przesłać do pilota a tu zonk!

mam IE8, antywirusy wyłączyłem, na wyskakujące okienka zezwoliłem i nic to nie daje :)

na info linii mówili, że jak w/w powyłączam to powinno być ok...no ale nie jest

a może fakt, że w domu jest bezprzewodowy net i router ma coś z tym wspólnego? ... chociaż na info linii twierdzili, że router i wi-fi nie ma na ten błąd wpływu, tylko same ustawienia przeglądarki IE (zapory, antywirusy)

 
Ostatnia edycja:

mars28

New member
Denerwujący jest jednak fakt, że nie ma możliwości lub ja nie potrafię ustawić takiego działania, w którym pilot będzie włączał i wyłączał tylko TV i kino, a dekoder sat. cały czas będzie pozostawał włączony. Można stworzyć działanie bez tunera sat. lecz wtedy nie ma możliwości wgrania do pilota ikon ulubionych kanałów niestety. Trochę bzdura...
O ile dobrze pamiętam to w ustawieniach danego urządzenia musisz zaznaczyć, że ma być cały czas włączone. Przejrzyj konfiguracje, na 100% gdzieś jest takie ustawienie.

A ja mam pytanie, mam taki sprzęt:
-Amplituner ONKYO
-TV
-BluRay
-Xbox 360
-Ferguson Ariva TT PRV
Wszytko pięknie chodzi, bez najmniejszego problemu, ale chciałbym dodać jedną rzecz, aby jak włączam "Graj na Xbox" to żeby oprócz:
-Włączenia TV,
-Włączenia Xbox
-Włączenia Amplitunera na odpowiednim wejściu
żeby w TV włączyło się ustawienie obrazu na tryb GRA, i oczywiście jak dam oglądaj TV ustawienie obrazu było takie jak mam standardowo czyli "Użytkownika". Czy da się takie coś zrobić, żeby to szło z automatu przy włączaniu odpowiedniego trybu?
Ustal sekwencję przycisków, którą włączasz tryb "gra" na TV (a może to tylko 1 przycisk na pilocie do TV?) i po prostu dodaj ją do autostartu danej "aktywności". Następnie dodaj sekwencję przejścia na tryb "użytkownika" przy wychodzeniu z "aktywności".
 
Do góry