Licze na wasza pomoc.....

Sony STR-DN1040 - bardzo dobry wybór, sprawi Ci dużo frajdy. Szkoda tylko, że nie ma preout. Kalibracja w Sony działa bardzo dobrze. Ogólnie na zachodnich forach ten model zbiera bardzo dobre opinie.

Co do kolumn proponowałbym Ci posłuchać oprócz tych Jamo, z jakimiś innymi firmami jeszcze i porównać bo, widzę że mają dodatkowo niskotonowce po bokach, a Sony sam w sobie gra bardzo basowo i na 20m2 może być za dużo basu. Musisz je odstawić znacznie od ścian bo może dudnić.
 

LestatTom

New member
Dzieki za podpowiedz napewno poslucham jeszcze innego zestawu , wlasnie o to mi chodzilo zakladajac ten temat o takie wypowiedzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To na podstawie moich odczuć bo miałem 2 amplitunery Sony. Kolumny mam odsunięte o jakieś 30-40cm od ścian (bass reflex z tyłu), bo na tyle pozwala mi pokój i EQ Bass musiałem dać na -4dB.A więc jak będziesz dawał głośniki blisko ściany to popatrz na coś z bass reflexem z przodu.
Do Sony proponuję jakieś ciepło grające głośniki z nie natarczywym dołem i górą (bo tu też Sony trochę dołoży od siebie) i będzie ok. Napisz też na co się zdecydowałeś.
 

LestatTom

New member
Ok ... ale powiem tyle przed momentem wrocilem z obiazdu po sklepach no i ..... wlasnie , niby postanowione co kupie ale nie do konca sam juz nie wiem ... :?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

LestatTom

New member
Jutro zestaw bedzie w domu wiec napisze o moich wrazeniach
Sony STR-DN1040
Jamo S 626 HCS


Kupilem Sony KDL-55W807A i jak dla mnie TV jest mega fajny wiec polecam :)
 
Koniecznie napisz :) A słuchałeś tych jbl loft 50 ??
Porównaj zestaw jak zagra w muzyce z tym technicsem i altusami bo też mnie ciekawi

I bym zapomniał, kiedy najbliższa impreza na żywo z lestatroom :) ??
 
Ostatnia edycja:

LestatTom

New member
Moze nie mam jakiegos pojecie duzego ale , taki zestaw naprawde cieszy :D dzwiek jak dla mnie mega fajny polecam

Sony STR-DN1040
Jamo S 626 HCS
 
Do góry