Lg uh950v - czy jest to sensowna alternatywa dla czolowki ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie znajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności karnej.
Ale oledy mają swoje problemy i to wcale nie małe na dzisiejsze warunki.
 

colibri75

New member
Kiki wez te nowe sony xd93 wez tego phipilsa z ambiluxem i przyjedz do mnie pod Warszawe. Cos kupie, bo zwariuje :)

A najlepiej jeszcze 65x9305c.
 

SNiP3R

Member
Co do tych topowych LCD od LG: ponoć słabe, tak czytam różne opinie i recenzje "on global", to widać że LG idzie w rozwój OLEDów, no w sumie już niedługo ich nowa seria "6", czyli B6, C6, E6 i chyba G6... jednak jak na "świeżynki" przystało, to cena pewnie będzie zabójcza, chodź z tego co słyszałem to najtańszy z nich, czyli B6 ma mieć dokładnie ten sam ekran/matrycę co flagowiec G6 - więc jeżeli b-szóstka będzie w miarę dobrej cenie, można będzie się nią zainteresować :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam wszystko u siebie ale Sony w wersji 55" .
Powinieneś porównywać Philips ale PUS8601 - ten jest 65" i w extra cenie.
Napisz na PW i możemy robić prezentacje w domu, koszty od lat te same.
 

colibri75

New member
Z tego co czytalem to obraz jest akurat mocna strona

Reszta troche przeraza, choc ja z tv nie robie kompa i oprocz yt nie potrzebuje wodotryskow.
Filmy ogladam i tak w przegladarce z ps4
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 8601 MA 100Hz VA.
Kontrast i czerń jedna z najlepszych na rynku.
Cyfrowo nie pamiętam ale napisz na PW - jutro Ci podam bo mam w pracy.
 

twinskillers

New member
Cześć
Jaki ma imput lag w HDR na necie jakoś słabo piszą o tym TV. Chciałbym go do PS4 PRO.
Ok doczytałem o imput lag.
A może Sony 55XE 9005 ? chociaż kąty są słabe i nie ma 3d ale lepszy HDR i czerń...
 
Ostatnia edycja:

weeman

New member
Cześć
Jaki ma imput lag w HDR na necie jakoś słabo piszą o tym TV. Chciałbym go do PS4 PRO.
Ok doczytałem o imput lag.
A może Sony 55XE 9005 ? chociaż kąty są słabe i nie ma 3d ale lepszy HDR i czerń...

Uh950 to to samo co uh8507 tylko w duzo ladniejszej obudowie, lzejszy i 2 tys. drozszy. Innych roznic nie ma pomiedzy tymi modelami.

Jak sie zdecydujesz to bardzo uwazaj na ekran przy wieszaniu. Trzeba bardzo delikatnie i umiejetnie chwycic bo moze peknac :) jest mega cienki.
 
Do góry