Lg uh950v - czy jest to sensowna alternatywa dla czolowki ?

colibri75

New member
Szanowni Panstwo,

Prosze w Wasze zdanie w temacie.

Dzis po 1,5 h w MM jeszcze bardziej zglupialem bo plansze testowe najlepiej wygladaly na...55ks8000.
Moj ostatni faworyt do zakupu dx900 wyszedl srednio bo ze wzgledu na cene mam jednak do niego najwieksze oczekiwania, a dla mnie niczym sie nie wyroznial.

No i "wpadlem" gdzies w sieci na ten model LG.
Niewiele o nim pisza. Co sadzicie?

Z gory dziekuje za kazda opinie
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Moim skromnym zdaniem

test w MM przy dużym oświetleniu nie może być w żadnym wypadku miarodajny . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

colibri75

New member
Pewnie tak ale plansze testowe, ktore tutaj "otrzymalem", plus filmy do testow, daja chyba jakikolwiek punkt odniesienia?
Wplyw diod swiecacych na dole doskonale widzialem w sklepie samsunga na ks9000. Dzis na kazdym wygladalo to duzo lepiej.
Accu co sadzisz o tym LG. Kiedys cos o nim wspomniales.
 

barburian

New member
Bez reklam
Lg 55uh950v

Nic nie piszą bo to zbyt nowy TV, na pewno będzie lepszy od UF950V , a że posiada IPS
to wieczorami będzie brakowało trochę czerni, zaletą będzie Web OS 3.0 . i 3D

LG UH8500 Review (55UH8500, 60UH8500, 65UH8500)

Powyżej test UH8500, należy założyć że UH9500 będzie lepszy...
Model UH8500 jest oceniany trochę lepiej od Sonego XD85
 

barburian

New member
Bez reklam
Jesli chcesz kupić 55 cali to celowałbym na Twoim miejscu w OLED-a jeśli
KS9000 Ci nie leży ,ewentualnie pomyśl też nad Sonym 55X93C
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Niestety nie miałem jeszcze możliwości zapoznania się z tym telewizorem Ultra HD firmy LG .
Na pewno będzie miał stabilny , system operacyjny , co osobiście bardzo sobie cenię .
Oczywiście czerń nie będzie " głęboka" , ale za to kąty widzenia dobre . Tak , jest też "w orbicie"
moich zainteresowań , ale na razie mój telewizor FHD firmy Sony W905A z 2013 r. wyświetla moim ,
skromnym zdaniem bardzo dobry obraz , do którego się "przyzwyczaiłem" i szukam jego godnego następcy .:|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

colibri75

New member
Nie. Szukam 65 cali. 55 cali na pewno bedzie oled full hd o ile wieszak nie zabije sprawy.
Dzis wzialem kase w kieszen liczac ze gdzies sie wstepnie dogadam i kupie oba tv .i dalej jestem w dup..e :).

Potwornie mnie to irytuje.
Najchetniej umowil bym sie z kims ze na pewno kupie jak przywiezie mi do domu 2 wybrane tv, podlacze i wybiore ale takie rzeczy "tylko w erze".

Sorry za frustracje, ale jak widac kasa to warunek konieczny ale daleko niewystarczajacy jak sie czlowiek nie zna, a poczytal troche forum i jest bardziej wrazliwy niz 3 miesiace temu :).

Ok szukam dalej.

Jeszcze raz dziekuje za opinie.
 

barburian

New member
Bez reklam
Obecnie nie ma wyższych i lepszych modeli od :
65DX900 - cena chora...
65KS9500 - dopiero wejdzie do sprzedaży za 2 mc-e
65XD9305 - oceniany niżej od 65XC9305
65KS9000
65JS9500

Wiec jak te modele Ci nie leżą , to pozostaje czekać na OLEDY aż stanieją ...
 

colibri75

New member
65js9500 moglem dzis kupic w pudelku za 12000
65dx900 nie wiem za ile bo kierownik byl mocno napiety ale ja bylem prawie pewny tego tv ..do dzis
65 cali oled gdyby nie obawa przed wypaleniami juz by czekal na przeprowadzke bo jest w cenie Panasonica
Sony z tego roku mnie nie przekonuje za to 65x9305c zachwyca do dzis tylko nie znam nikogo kto go ma i jak akcje z androidem.
Philips odpadl bo android.
65ks9000 mam miec za kilkanascie dni tel ale naprawde zle wygladalo podswietlenie plus jest wygiety (choc to przezyje).
Teraz wchodzi 65ks8000 plaski i dzis 55 cali wygladal swietnie. No ale musze zobaczyc docelowy czyli 65.

Na ten moment ten ostatni lub panasonic bo nic innego nie przychodzi mi do glowy.
Za dwa tyg musi cos byc.

Slabo :-(
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Ja kupie prawdopodobnie 65KS8000 lub 65X9305C innej alternatywy
nie widzę ,a wydawać 20 tyś na TV ....jak dla mnie trochę szkoda kasy.
 

colibri75

New member
Pewnie, ale kupic i nie byc przekonanym cos na kilka lat to tez bez rewelacji.
Dlatego rozciagnalem budzet ale ze nadzieja, ze zakup naprawde mnie chwile bedzie "zachwycal"


Nawet nie snilem ze bede sie tak z tym pier...
Ostatni tv jaki kupowalem 3 lata temu (55f8000) kupilem wchodzac po plyte cd do saturna :).
I gra i uwazam go za doskonaly tv pod wzgledem obrazu do dzis.
 

barburian

New member
Bez reklam
Jak nie masz przekonania do KS8000 czy KS9000 to poczekaj na KS9500
a jak chcesz być zachwycony to pewnie najnowszy SONY mający 1000 stref i 4000 nitów pozamiata konkurencję ....
 

SNiP3R

Member
Nie martw się, ja stoję przed podobnym wyborem, jednak mi zostało troszkę więcej czasu, bo coś między 1-2 miesiącami... mój budżet jest niemal nieograniczony, jednak nie chcę wydawać na TV 20k< pln, bo to jest bez sensu chyba XD. Na początku brałbym OLEDA LGka, jednak po przeczytaniu info o wypaleniach jednak chyba na niego się nie zdecyduje, chodź kto wie... potem wybór padł na Panasa 65dx900, ale im więcej o nim czytam, tym bardziej się przekonuje że nie jest wart on swojej ceny, teraz czekam na KS9500, może wniesie on nową jakość? Sam już nie wiem, "może za dużo w dupach", może lepiej gdy wybór były mniejszy XD... co do TV na IPS: moim zdaniem nie wart, za słaba czerń, kontrast... lepiej inwestować w VA, i to minimum 120hz! Kurde, ciągle mnie ten OLED kręci, zwłaszcza wersja płaska LG 65EF950V, widziałem obraz na żywo... no nie powiem, robi wrażenie, jakby całkiem coś "innego"... jak coś kiedy wchodziły niegdyś Full HD, kiedy każdy walił: "oh, ah"...

PS: ;) powodzenia w zakupach, mi też się przyda...
 

colibri75

New member
No tak..za 50 tys :) te sony z 4000 nitow.

Tak jak pisalem. Albo panasonic albo ktorys z ks samsunga.
Choc chodzi za mna bardzo 65x9305 ale tutaj potrzebowalbym wyjatkowego supportu kogos kto go ma w domu. Niestety nie udalo sie nikogo takiego poznac ale to piekny tv, nawet wylaczony :)
Plaski oled? Byles we Wroclawiu?
Oledy to jest bajka. Jedyne sprzety gdzie taki laik jak ja widzi nowa jakosc i wartosc dodana z zakupu.
I dokladnie te same obawy...:-(

Zycze powodzenia w zakupach, zakladam ze bedzie ci latwiej ze wzgledu na wiekszy wybor.
 
Ostatnia edycja:

SNiP3R

Member
Tu płaski OLED, pierwszy lepszy link...

RTVmax - sklep internetowy

Na żywo go nie widziałem, jednak... no, pewnie jest świetny :D
Z recenzji jeszcze lepszy niż z serii EG, do tego wykonanie na najwyższym poziomie!
Ja w ogóle ostatnio szaleje zbytnio, przeprowadzam się do nowego domu, powoli już go wykańczają, a ja myślę tylko o nowych sprzętach XD... już na kino poświęciłem 25k plnów, teraz jeszcze ten TV... ehhh XD
 

colibri75

New member
No to jak sie nie boisz to mozna bo kupic za 18500 z roczna gwarancje sprzedajacego we Wroclawiu, czyli de facto bez gwarancji. Ale przekozak :)
 

colibri75

New member
No to jak sie nie boisz to mozna bo kupic za 18500 z roczna gwarancje sprzedajacego we Wroclawiu, czyli de facto bez gwarancji. Ale przekozak :).

Co.do Twojej sytuacji mam dokladnie to samo
Stad ten caly melanz i zamieszanie.

Ale moj deathline ton10 maja .
 

SNiP3R

Member
Widziałem tę ofertę, no właśnie dlaczego rok gwarancji, a nie typowo producenta 24 miesiące? Jakiś knyf? Może zajumane z przemytu jak w filmie "Szybcy i wściekli" XD
 
Do góry