LG - Tvn Player

_szymar_

New member
Witam.
Orientujecie się może co z telewizorami serii LV? Czy one także dostaną aplikację? Mam telewizor lg 42lv5500 i nigdzie jej nie widzę.
Pozdrawiam
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Na razie nie dodali (niestety) tej aplikacji do modeli ze Smart TV na rok 2011 (LW i LV).
Tylko do linii na rok 2012 i nowszych.
 

januszprz

New member
Działa Wam Player, bo u mnie jest od wczoraj tak, że wchodzę w Playera ale nie pojawiają się żadne aplikacje (filmy, seriale itp) do odtworzenia. Jest tylko ikona filmu czy serialu ale nie można wejść w żaden odcinek, film. Nikt na ten temat nic nie pisze od wczoraj. Mój tv to 55LA 740S.
 

PiotrJakub

New member
Działa Wam Player, bo u mnie jest od wczoraj tak, że wchodzę w Playera ale nie pojawiają się żadne aplikacje (filmy, seriale itp) do odtworzenia. Jest tylko ikona filmu czy serialu ale nie można wejść w żaden odcinek, film. Nikt na ten temat nic nie pisze od wczoraj. Mój tv to 55LA 740S.

Działa normalnie. 47ln575s.
 

kiniecki

New member
Działa Wam Player, bo u mnie jest od wczoraj tak, że wchodzę w Playera ale nie pojawiają się żadne aplikacje (filmy, seriale itp) do odtworzenia. Jest tylko ikona filmu czy serialu ale nie można wejść w żaden odcinek, film. Nikt na ten temat nic nie pisze od wczoraj. Mój tv to 55LA 740S.

Mam to samo widzę tylko ikonki z tytułami i żadnych odcinkow... :-(
 

accu

New member
Bez reklam
U mnie to samo, nie można odtworzyć żadnego materiału :(

Witam uprzejmie,

Nie martw się , nie jesteś sam z tym problemem .
U mnie od kilku dni jest podobnie. Nie mogę uruchomić odtwarzania . Tyle , że użytkuję telewizor
firmy Philips . Zgłosiłem w reklamacjach tvn player . Odpisano mnie e-mail , że przekazano problem
do działu technicznego .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

tomek1106

New member
była awaria serwerów, wczoraj około 19;00 wszystko wróciło do normy, a nowa wersja oprogramowania 04.54.03 nic nie ma do tego, akurat tak przypadło :)
 

szeryf85

New member
Właśnie, seria LV może pomarzyć:/
Ale tvn player to pół biedy, bo tego nigdy nie było, ale jeszcze bardziej wkurzyło mnie nie działające HBO GO:/ Telewizory z 2011 nie są wspierane, nie wiem dlaczego skoro wcześniej działało bez problemu :/
wychodzi na to że co 2 lata trzeba zmienić TV żeby korzystać ze wszystkich możliwości, masakra :/
 
Do góry