LG - Tvn Player

stecko21

New member
Witam

Czy wiadomo cos nt tvn player na tv lg? Jakis czas temu (koncowka 2011) tvn gadal glupoty ze juz juz za chwile bedzie dostepny na samsung, lg i panasonic... Teraz mamy czerwiec i dalej nic w tej sprawnie sie nie ruszylo (jedynie panas ma tvn p) ...

Czy posiadacie jakies info czy wogole bedzi etvn player na lg czy pora sprzedac ten tv?:)


pozdr
 

Wojtaas

New member
Ja mam Samsunga seria C, TVN Player działa od lutego. Aplikacja świetna wszystko z TVN można tu obejrzeć i to w jakości HD :) Jeśli na LG się nie pojawi to zmieniaj TV na Samsunga bo warto dla tej i innych aplikacji np. TUBA.TV
 

stecko21

New member
Troszke mi szkoda poniewaz tv nie ma nawet roku... Sugerowalem sie tym co mowi tvn i przygarnalem LG a tu kiszka... Przy odsprzedazy strace niestety duzo a tv w sumie fajny...
 

yaroray

New member
Czy coś się zmieniło w sprawie TVN Playera? Aktualnie szukam telewizora i zależy mi bardzo na tej aplikacji. Czy jest już może dostępna?
 

SDman

Banned
Troszke mi szkoda poniewaz tv nie ma nawet roku... Sugerowalem sie tym co mowi tvn i przygarnalem LG a tu kiszka... Przy odsprzedazy strace niestety duzo a tv w sumie fajny...

Witam,
masz inny wybór
Odtwarzacz Blu BD-F6500 najlepszy w tej klasie cenowej -absolutny HIT !
Rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku (aż się nie chce wierzyć, że to Samsung).
Super obraz z YouTube.
Mnogość aplikacji jak w TV Samsunga z tym urządzeniem robimy sobie upgrade własnego TV który nie posiada smarta lub posiada beznadziejnego !

Np. Ipla jak w kompie z możliwością TV Online, TVN Player jak w kompie z możliwością kontynuacji oglądania, wznawiania.
Dodatkowo Iplex Plus, Cineman.vod -mega fajny 2,5 zł. za film bez wychodzenia z domu przyzwoita oferta i poprawili przepustowość po
mojej interwencji.
HBO Go, Vevo.com super -teledyski w pierwotnej formie bez loga stacji i głupawych smsów napisów życzeń.
Polskie radio internetowe -hit. itd itp.

Odtwarza wszystko z USB i po sieci co bym nie zapodał.
Doskonała współpraca ze Smartfonem Samsung GS3 (AllShareCast)
Ponoć miracast również działa więc inne marki Smartfonów również sie połączą.
Pilot jest bardzo ergonomiczny ale najważniejsze, że działa pod każdym kątem.
WiFi net 10-12 MB/s z routerem w standardzie G bez jakichkolwiek przycięć w HD (Ipla, TVN player, Inne).

Do tego wszystkiego bezszelestny i tylko 11-14W pobiera .

Wybrałbym ta drogę.
Polecam

Pozdr.
 

PLANETA

New member
Pisałem do nich to mi odpisali że niby jest w przygotowaniu, ale czy dadzą go do lg w tym roku ,nie wiadomo nadal nic 1 słowem żenada lg widać ,chyba to olewa. Jak dla mnie to był 1 i ostatni tv lg tyle w temacie.
 

DVDO

New member
"Rewelacyjne" porady. Dla jednej aplikacji zmień telewizor albo dokup Blue Ray.
Może od razu Maybaha, z wbudowanym iPadem i aplikacją n-ki? W końcu to też jest jakiś wybór.
 

SDman

Banned
"Rewelacyjne" porady. Dla jednej aplikacji zmień telewizor albo dokup Blue Ray.
Może od razu Maybaha, z wbudowanym iPadem i aplikacją n-ki? W końcu to też jest jakiś wybór.

Witam,
no właśnie po to jest forum, porady są potrzebne oprócz Twojej.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy co to jest TVN Player -zwyczajnie go nie masz.
Moim skromnym zdaniem to przyszłość TV za parę lat co chcę i kiedy chcę.

Pozdr.
 

DVDO

New member
Witam,
no właśnie po to jest forum, porady są potrzebne oprócz Twojej.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy co to jest TVN Player -zwyczajnie go nie masz.
Moim skromnym zdaniem to przyszłość TV za parę lat co chcę i kiedy chcę.

Pozdr.

Forum jest po to aby radzić mądrze a nie narażać kogoś na koszty dla jednej aplikacji.
Na pocieszenie dodam, że sugestia o wymianie telewizora kilka wpisów wyżej jest jeszcze bardziej bezsensowna.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Forum jest po to aby radzić mądrze a nie narażać kogoś na koszty dla jednej aplikacji.
A co tu można więcej poradzić, jeśli ktoś chce mieć aplikację, którą LG obiecuje od czterech lat i centralnie ma w dupie swoich klientów. Pozostają inne rozwiązania, za które niestety trzeba mniej lub więcej zapłacić. Z mojej strony dodam, że TVN Player występuje również na platformach cyfrowych i kablówkach (UPC). Jednak najtańszym sposobem jest chyba zakup dongla z systemem Android, podłączanego do telewizora poprzez HDMI. Najlepiej coś z dwurdzeniowym procesorem, na przykład taki jak Cabletech Smart TV Android (RK3066). Wtedy oprócz TVN Playera otrzymujemy w telewizorze całe dobrodziejstwo Androida.
 

Pawel_PSG

New member
Wszystkich którzy chcą TVN player'a na telewizory LG zachęcam do oddawania głosów pod petycją. Stronka wystartowała dzisiaj w nocy, stronka: lgtvnplayer.pl
 

januszprz

New member
Bardzo fajnie i dobrze merytorycznie napisana petycja w sprawie TVN Player.
Oddałem głos i również zachęcam wszystkich uczestników forum na oddanie głosu w tej sprawie. Może okaże się to strzałem w 10-tkę i doczekamy się TVN Playera w LG Smart TV.
 

bumtarara

Member
Wydaje mi się że petycje są zbyteczne, rozmawiałem wczoraj i padły zapewnienia że wszelkie problemy ze starszymi tv jak i obiecywane niegdyś tvn player zostało zgłoszone do firmy, mnie bardziej martwi flash player i silverlight to było by potrzebniejsze w nowszej wersji dla LM620-640 przynajmniej można by obejrzeć bezproblemowo coś przez internet no i możliwość wyłączania kretyńskich reklam
 

anderius

New member
Wszystkich którzy chcą TVN player'a na telewizory LG zachęcam do oddawania głosów pod petycją. Stronka wystartowała dzisiaj w nocy, stronka: lgtvnplayer.pl

Warto podpisać, bo LG już na wieść o petycji odpowiada:
obywatelhd.pl/index.php/2014/02/12/odpowiedz-lg-w-sprawie-petycji-tvn-player/
 
Ostatnia edycja:

Duris

New member
Mam nadzieję, że teraz już ruszą cztery litery (i LG i TVN Player). U siebie w skrzynce od tych drugich znalazłem maile z 3 czerwca 2012 roku i 13 września 2012, gdzie odpisali iż:

"Aplikacja na telewizory LG jest w trakcie produkcji. Nie znamy konkretnego terminu zakończenia prac. O jej udostępnieniu poinformujemy na stronie tvnplayer."

oraz

"Na telewizory LG przygotowywana jest aplikacja tvnplayer, jednak data jej udostępnienia nie jest jeszcze znana."

Sorry, ale przy takiej wydajności ja bym nie miał wątpliwości, aby pracowników wymienić. Może brutalne ale prawdziwe.
 

PLANETA

New member
Fajne to Toschiba dała klientowi tv z aplikacją tvn player i dała temu pstryczka w nos lg ,niestety zasłużenie ,i dziwię sie czemu ludzie jeszcze kupują lg z pseudo smart tv ,powinni zrobić bunt i nie kupować ,to lg by piorunem to wprowadziła ,bo nie miała by wyjscia ,a tak mamy to sami na swe życzenie , mam tylko nadzieję iż w tym roku to ruszy w końcu oby.
 
Do góry