LG - Tvn Player

michal77

New member
U mnie działa bez problemów, na razie tylko po reklamach 1 odcinka 10 sezonu Automaniaka wyskakuje niebieskie okienko i
Kod:
Wystąpił problem z odtworzeniem materiału
 

daro52

New member
umnie to samo,wczoraj przy pierwszym odpaleniunapka dzialala lecz przy drugim uruchomieniu juz nie dziala,wisi na niebieskiej planszy z napisem Player,h.. wie co jest
 

po25

New member
u mnie śmiga aż miło
47LA660S

od 2 tyg wyświetla mi info o aktualizacji oprogramowania, ale się wzbraniam, bo na razie odpukać wszystko działa, a po aktualizacji może być różnie
 

dmk84

New member
u mnie śmiga aż miło
47LA660S

od 2 tyg wyświetla mi info o aktualizacji oprogramowania, ale się wzbraniam, bo na razie odpukać wszystko działa, a po aktualizacji może być różnie

U mnie TV pokazuje że korzystam z najnowszej wersji oprogramowania (04.22.11) a Player od samego początku działa bez problemu
 

miziel

New member
Działało ale przestało dzisiaj przywróciłem ustawienia fabryczne programowanie kanałów:x wszystko od początku ale player działa tv to 37LM620:blagam:
 

daro52

New member
przywrócilem równierz ustawienia fabryczne i player z godzinę podziałał,za którymś razem podczas odpalenia go znowu jest zawiecha na niebieskim tle z napisem,,player,,a juź myślałem źe apka będzie śmigać
 

daro52

New member
ale jaja okolo 2h temu uruchomilem playera noi ku mojemu zdziwieniu player dziala wylaczam i wlaczam i player dziala,zobaczymy czy wytrzyma do jutra,pisalem do lg i do tvnu moze naprawili
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Działa wzorcowo. Dopiero po kilkunastu minutach zauważyłem, że domyślnie chodzi na niskiej jakości. Po włączeniu HD - żyleta.
Jak to mówili starożytni rzymianie "lepiej późno, niż później" :)
 

januszprz

New member
Nie każdy filmik ma opcję HD tylko np "bardzo wysoka jakość".
Poza tym od nareszcie wczoraj u mnie też wszystko hula na 55LA740S (soft 04.22.11 ). Jedynie co to nie mogę odtworzyć filmu "Kochaj i tańcz" bo może jest on uszkodzony. Ciekawe czy ktoś go może odtworzyć ?
 
Do góry