LG - Tvn Player

KOWALszefu

New member
Dopisałem się, ale nie wiem czy to coś pomoże. I tak LG zrobi po swojemu... zapewnienia z ich strony nie są wiarygodne, choć mam nadzieję, że w końcu ta apka trafi do Smart TV w LG.

Odpowiedź LG Electronics Polska ws. petycji TVN player dla LG Smart TV

Pragniemy poinformować, iż LG Electronic Polska nigdy nie porzuciła planów sfinalizowania i wprowadzenia aplikacji TVN Player na telewizory LG Smart TV. Zapewnienie naszym Klientom dostępu do szerokiego i bogatego kontentu TVN jest dla nas bardzo ważne i nie zaprzestaliśmy prac nad tym projektem. W chwil obecnej wraz z TVN finalizujemy aplikację i w niedługim czasie poinformujemy Państwa o konkretnej dacie premiery TVN player na telewizorach LG Smart TV.

Zdajemy sobie sprawę, iż okres oczekiwania był długi, jednakże zapewniamy, iż już niebawem użytkownicy LG Smart TV będą mogli w pełni korzystać z zasobów aplikacji.

Zespół LG Electronics Polska
 

pabloskrak

New member
Coś nie chce misie wierzyć w te ich zapewnienia.

lepiej zobaczcie co wam przyszło w wiadomościach na skrzynkę w TV odnośnie Facebook i kilku innych aplikacji.
 

Mario82

New member
Szczerze mówiąc to wątpię żeby cokolwiek wpłynęło na LG w kwestii aktualizacji nie tylko TV ale ogólnie swoich sprzętów. Podobnie sprawa wygląda z telefonami i tam też nic sobie z petycji nie robią.
Co do TV, ponad 2 lata temu kupowałem dla mamy TV LG i już wtedy obiecany był TVN Player w najbliższym czasie. Oczywiście nic w temacie nie zrobili, wszystko stoi na tym samym etapie co kiedyś.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

PLANETA

New member
Potwierdzam ja też prawie 2 lata temu, tv lg kupowałem i też obiecywali tę aplikację miała być niebawem, i co nic do dziśiaj nie zrobili nadal. Tak więc jak oni mają nas w dupie ,to i ja nigdy już lg nie kupię a chyba następnym, tv to bedzie Samsung ,i bedzie spokój lub sony i tyle w temacie.
 

neron3

New member
Za aplikację nie jest odpowiedzialne LG lecz TVN, i to do nich trzeba kierować pytania.

Wysłane za pomocą Tapatalk
 

PiotrJakub

New member
wirtualnemedia.pl/artykul/tvn-player-zmienia-sie-w-player-bedzie-kontent-spoza-tvn-i-platne-tresci

Wymagania techniczne:

Przy wykorzystaniu przeglądarki:

- Microsoft Internet Explorer 8.0 lub nowszej wersji

- Mozilla Firefox w wersji 17.0.9 lub nowszej wersji

- Opera 15 lub nowszej wersji

- Google Chrome 30 lub nowszej wersji

- Apple Safari 5.1 lub nowszej wersji

c. Konieczna jest instalacja następujących pluginów:

- MS Silverlight w wersji 5.0 lub jego nowszej wersji
- Adobe Flash Player 10.X lub jego nowszej wersji

Czyli teoretycznie przez przeglądarkę powinno działać, bo na LG flash działa. Czy ktoś to może na szybko sprawdzić (ja zrobię to po pracy, dopiero wieczorem :-( )?
Serwis jest pod adresem player.pl

Ciekawe, czy pojawi się aplikacja na platformę smart dla LG?
 

PiotrJakub

New member
Niestety tak, sprawdzilem i chce silverlighta.
Jest to dziwne - czytalem jakis czas temu ze tvn kupil nowa platforme programowa dla uslug vod i zaleta mialo byc odciecie sie od flasha i silverlighta. Myslalem, ze player to wlasnie nowa jakosc a nie stary produkt w nowym opakowaniu.
 

kekesuw

New member
TVN chyba pracuje nad telewizja hybrydowa poniewaz pokazuje sie aktywna opcja HbbTv na kanale TVN.
Mozliwe ze sie doczekamy tvn player-a w postaci HbbTV zamiast aplikacji.
 

pabloskrak

New member
Ale vod.tvp.pl też używa Silverlight. bo nawet chyba jak instalowałem plugin na smarcie w LG to jakiś komunikat wyskoczył odnośnie Silverlight.
 

PLANETA

New member
I to ich 1 bolączka jak by można samemu wtyczki instalować do przeglądarki ,to dawno temu byśmy se oglądali tvn player a tak ,tępego i głupiego prymitywnego podejscia do lg, nadal nie rozumiem wiem jedno to był mój ostatni tv tej beznadziejnej firmy.
 

tf_1980

New member
Witam

Zgodnie z informacją ze stronki obywatelhd
oraz po empirycznym sprawdzeniu - potwierdzam:
w aplikacjach Smart w końcu pojawił się TVN Player, czyli obecnie "Player"
Na moim 42LM620S - czekałem tylko 20 miesięcy od zakupu, i ta-daaa - JEST :)

Pozdrawiam
 
Do góry