LG OLED CX 65" - Ustawienia.

ace2

New member
To jest frustrujące, TV za ogromną cenę i dalej nie są dopracowane ustawienia. Ciągle kalibracja i kalibracja. Kolejny 1000zl. Beznadzieja i jak tu kupić telewizor?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Beznadzieja to są takie komentarze jak Twój.
Tv kosztuje ile kosztuje albo tyle płacisz albo nie, frustrujesz się to nie płać tyle.
Kalibracja jest potrzebna i finał, nie pogodzisz się z tym to nadal będziesz sfrustrowany i będziesz sadził takie beznadziejne posty.
 

ace2

New member
Jasne, super logika. Kupujesz nowe auto i oddajesz silnik do regulacji na starcie? Komentarz jest właściwy tylko zaburza biznes i tok myślenia "wszystko wiedzących guru" tego forum. Produkt premium ma nim być, kupuje włączam i działa a nie po górach szukam rozwiązań żeby było poprawnie. Niezrozumiała jest dla mnie taka słowna agresja nic nie wnosząca do tematu zasadniczego. Jak nie masz "kolego" nic do powiedzenia to sobie daruj albo ulzyj w innym miejscu!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ty znowu z tymi samochodami, było wiele razy, przykład do bani. Poszukasz, znajdziesz.
Słowna agresja? A to niby gdzie?
Sam przyznałeś, że jesteś sfrustrowany, nie wylewaj tej frustracji na nas bo nie masz 1K na kalibrację, oglądaj to co masz i się ciesz ale z innych idiotów nie rób!
 

ace2

New member
Ty znowu z tymi samochodami, było wiele razy, przykład do bani. Poszukasz, znajdziesz.
Słowna agresja? A to niby gdzie?
Sam przyznałeś, że jesteś sfrustrowany, nie wylewaj tej frustracji na nas bo nie masz 1K na kalibrację, oglądaj to co masz i się ciesz ale z innych idiotów nie rób!


Przykład bardzo dobry. Teraz widać, że niezależnie od ceny TV problem jakości obrazu jest taki sam. Nie było by tu nic nadzwyczajnego gdyby w ofercie sprzedawców była fabryczna prawdziwa profesjonalna kalibracja ale tak nie jest. Ta sytuacja mnie frustruje i powinna każdego. Miło też by było jak byś nie komentował kogo na co stać bo cię braknie przy mnie nawet na "waciki", mogę mieć wszystko. Ale przez to patrzę na wydawanie pieniędzy z rozsądkiem. O ile pamiętam co mi napisał KIKI nie obrażaj innych nazywając idiotami!!! może sam nim jesteś ale nie inni. Nie chcą wchodzić w taką dyskusje i wolą to przemilczeć aby "elite" forum nie obrazić śmiałością wypowiedzenia swoje zdania.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Przykład bardzo dobry.
Powtarzam, przykład z bani, obalany wielokrotnie w literaturze fachowej, po co walczysz z wiatrakami?
Tutaj było troszkę na ten temat:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/149012-ustawienia-obrazu-seria-cx.html



Teraz widać, że niezależnie od ceny TV problem jakości obrazu jest taki sam. Nie było by tu nic nadzwyczajnego gdyby w ofercie sprzedawców była fabryczna prawdziwa profesjonalna kalibracja ale tak nie jest.
Wtedy TV byłby na dzień dobry droższy o kalibrację, czyli nie kosztowałby załóżmy 10k tylko od razu 11k, poważnie uważasz, że wtedy byłoby lepiej?



Ta sytuacja mnie frustruje i powinna każdego.
Ciebie ok, ale, że powinna każdego? No stary...



Miło też by było jak byś nie komentował kogo na co stać bo cię braknie przy mnie nawet na "waciki", mogę mieć wszystko.
Wskaż gdzie ja napisałem, że Ciebie nie stać na kalibrację? Po to tak przekręcasz fakty?
Napisałem, że nie masz na kalibrację, czyli nie chcesz dać tego dodatkowego 1K na nią - czy Cię na to stać czy nie zupełnie mnie nie obchodzi tak samo jak to, że możesz mieć wszystko... LOL



Ale przez to patrzę na wydawanie pieniędzy z rozsądkiem. O ile pamiętam co mi napisał KIKI nie obrażaj innych nazywając idiotami!!! może sam nim jesteś ale nie inni. Nie chcą wchodzić w taką dyskusje i wolą to przemilczeć aby "elite" forum nie obrazić śmiałością wypowiedzenia swoje zdania.
Wskaż gdzie kogoś nazwałem idiotą? Widzisz rzeczy, których nie ma i których nie napisano, dopowiadasz od siebie jakieś dziwne fakty, które dodatkowo przekręcasz - bardzo ciężko z kimś takim rozmawiać, może dlatego ta elita nawet nie próbuje...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
Kto chce korzysta, kto nie chce nie musi.
 
Do góry