LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

Felipe

New member
Szanowni Użytkownicy C7V,

Nadal mam problem z resetowaniem się ustawień m.in. obrazu telewizora. Dzieje się tak co któreś wyłączenie i ponowne włączenie tv. Opcja "szybki start" włączona lub nie, nic nie poprawia. Najnowszy firmware i tak samo bez zmian.

Nie wiem czy mój przypadek jest odosobniony czy jeszcze ktoś ma też z tym problem ?

Wesołych Świąt :)
 

Jacek144

New member
Szanowni Użytkownicy C7V,

Nadal mam problem z resetowaniem się ustawień m.in. obrazu telewizora. Dzieje się tak co któreś wyłączenie i ponowne włączenie tv. Opcja "szybki start" włączona lub nie, nic nie poprawia. Najnowszy firmware i tak samo bez zmian.

Nie wiem czy mój przypadek jest odosobniony czy jeszcze ktoś ma też z tym problem ?

Wesołych Świąt :)

U mnie znikają co kilka dni zaprogramowane programy w trybie DVB-S. Nie wszystkie co prawda,ale od 1-8szt.
 

Felipe

New member
U mnie znikają co kilka dni zaprogramowane programy w trybie DVB-S. Nie wszystkie co prawda,ale od 1-8szt.
Dzięki za odpowiedź. U mnie akurat kanały pozostają bez zmian. Tylko reset obrazu i dźwięku się dzieje.

Jeśli ktoś jeszcze ma podobny problem to niech zgłasza tutaj. Trzeba będzie napisać do support'u LG w tej sprawie.
 

bithmore

New member
Hm ciekawe, pewnie jakaś konfiguracja sprzętu. Ja mam kablówkę puszczoną do ampli i z ampli do TV. Dodatkowo do ampi też idzie apple TV, bezpośrednio do TV jest podpięty xbox one x. Mam ustawiony obraz na isf dark z moimi ustawieniami i do tej pory to się nie zmieniło (wchodzę czasami i sprawdzam). TV wyłączam tylko z pilota - wiadomo. Ciekawe.
 

Felipe

New member
Hm ciekawe, pewnie jakaś konfiguracja sprzętu. Ja mam kablówkę puszczoną do ampli i z ampli do TV. Dodatkowo do ampi też idzie apple TV, bezpośrednio do TV jest podpięty xbox one x. Mam ustawiony obraz na isf dark z moimi ustawieniami i do tej pory to się nie zmieniło (wchodzę czasami i sprawdzam). TV wyłączam tylko z pilota - wiadomo. Ciekawe.
U mnie jest sat podpięte pod moduł cam CI+, dźwięk idzie po optyku do ampli, PS4 podpięte bezpośrednio pod HDMI w telewizorze.
Nie ma znaczenia czy oglądam tv z sat, czy gram na PS4 czy aplikacje YouTube i Netflix. Poprostu co parę włączeń telewizora tak się dzieje. Czasem jest to po dwóch dniach a czasem po tygodniu...
 

Attack30stM

New member
Witam wszystkich,
Świetna okazja w sklepach saturn. Model C7 65" w cenie 10500 zl z darmowa konsola Xbox S warta 999 zl.
httpsturn.pl/koszyk/lista
Poważnie zastanawiam się nad kupnem. Chyba, że forum dla niebieskich ma ciekawsza propozycję. W grę wchodzi wersja 55 i 65". Jeżeli jest duża różnica cenowa pomiędzy modelem B7 a C7 też proszę o ofertę.
 

bithmore

New member
leć i kupuj ;) ja kupiłem za 10999 + xbox one x za połowę ceny, karty podarunkowe do PIP na 1200zł i karte podarunkowa do saturna o wartosci 500zł. Model B jest teraz za jakieś 9500zł więc moim zdaniem warto. Z TV jestem bardzo zadowolony, nawet kablówkę jest na nim miło oglądać, a miałem wielkie obawy przy tej wielkości ekranu.
 

Rodrik_AR

New member
Witam wszystkich,
Świetna okazja w sklepach saturn. Model C7 65" w cenie 10500 zl z darmowa konsola Xbox S warta 999 zl.
httpsturn.pl/koszyk/lista
Poważnie zastanawiam się nad kupnem. Chyba, że forum dla niebieskich ma ciekawsza propozycję. W grę wchodzi wersja 55 i 65". Jeżeli jest duża różnica cenowa pomiędzy modelem B7 a C7 też proszę o ofertę.

Ten C7 z Saturna jest z ekspozycji z tego co widzę:
https://saturn.pl/lp-telewizory-lg-oled-tv
Upewnij się i mniej to na uwadze bo w takim przypadku to spore ryzyko
 

Attack30stM

New member
Masz całkowitą rację. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Dzięki za spostrzegawczość. W takim razie pozostaje 55" , bo na nie dobrych ofert w necie nie brakuje.
 

Jacek144

New member
U mnie jest sat podpięte pod moduł cam CI+, dźwięk idzie po optyku do ampli, PS4 podpięte bezpośrednio pod HDMI w telewizorze.
Nie ma znaczenia czy oglądam tv z sat, czy gram na PS4 czy aplikacje YouTube i Netflix. Poprostu co parę włączeń telewizora tak się dzieje. Czasem jest to po dwóch dniach a czasem po tygodniu...

Póki co nie mam pomysłu. Ja walczę z zanikającymi programami. Ja mam identyczny układ,bez konsoli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry