LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

plast

New member
B7, C7, E7... to wszystko te same panele. Obraz na nich jest identyczny. Jak komuś nie zależy na różnicy w wyglądzie czy pilocie to brać B7, bo ma najlepszy stosunek jakość / cena.
 

Jacek144

New member
To do mnie czy tak z automatu....? ;)

Pewnie masz racje i kiedyś jak już kupię głośniki to stwierdze że jest efekt "Wow" Co nie zmienia faktu że dla mnie na start są ok :)
WOW jakieś będzie,ale nie takie że spadniesz z fotela. Dotyczy to oglądania telewizji. Co innego,jak podasz sygnał z dobrego źródła.
 

patmat

New member
Czy B7,C7... posiadają czujnik natężenia światła i czy przełączanie pomiędzy trybami noc - dzień da sie ustawić z automatu ? Będę wdzięczny za odpowiedź.
 

Attack30stM

New member
ile teraz kosztuje ten LG oled C7 55 cali orientacyjnie i czym sie różni od E7?? :)
Witam,
Na C7 masz dobrą cenę w Media Expert. 7999 zł z darmową dostawą lub odbiorem osobistym. C7 w porównaniu do E7 jest bardziej budżetowo wykonany i ma gorsza jakość dźwięku. Natomiast jakość wyświetlanego obrazu jest na tym samym poziomie.
 
Ostatnia edycja:

k-dudek18

New member
Witam,
Na C7 masz dobrą cenę w Media Expert. 7999 zł z darmową dostawą lub odbiorem osobistym. C7 w porównaniu do E7 jest bardziej budżetowo wykonany i ma gorsza jakość dźwięku. Natomiast jakość wyświetlanego obrazu jest na tym samym poziomie.



W Media Markt też jest c7 za 7999 zł świeża dostawa prosto od LG, dziś sprawdzane
 

Attack30stM

New member
W Media Markt też jest c7 za 7999 zł świeża dostawa prosto od LG, dziś sprawdzane
Witam,
Masz całkowitą rację w Media Markt tez kosztuje 7999 zl. Zatem w tej chwili cena jest niższa niż na forum. Ciekawe dlaczego przeceniają tak średniaka C7, a nie np. Niższy model B7. Czyżby LG tym krokiem nie chciała dać zbyt duzych szans konkurencji, która składa oledy na ich matrycach.
 

k-dudek18

New member
Witam,
Masz całkowitą rację w Media Markt tez kosztuje 7999 zl. Zatem w tej chwili cena jest niższa niż na forum. Ciekawe dlaczego przeceniają tak średniaka C7, a nie np. Niższy model B7. Czyżby LG tym krokiem nie chciała dać zbyt duzych szans konkurencji, która składa oledy na ich matrycach.



Może to odpowiedź na OLEDa od Philips'a 55POS9002
 

Attack30stM

New member
Może to odpowiedź na OLEDa od Philips'a 55POS9002
Też mi się tak wydaje. Już od paru tygodni borykam się z wyborem LG C7 lub Philips 9002. Na marce Philips opieram sie już od kilku lat ze względu na technologię ambilight. Kilka modeli że sredniej półki i jednego flagowca przerobiłem, ale na dłużej został ze mną średniak pus7509 55" z subwooferem w zestawie. Mam go już ponad 2 lata i spisuje się znakomicie. Wracając do C7 to jeszcze 2 tygodnie temu najtaniej w internecie widziałem go za 8350 zł, a w marketach za 11300 zł. Recenzje ma bardzo dobre. Co do Philipsa to bardziej przemawia do mnie pierwszy model oled 9001f, ale na matrycy LG z 2016 roku (chociaż 9002 też jest oparty na starej matrycy), gdzie użytkownicy Oledow wrzucają zdjęcia na fora z wypalonymi obrazami po paru tysiącach godzin wyświetlania. Jak jest z panelami z 2017 r.? Myślę, że do końca roku będziemy znać odpowiedz na to pytanie no i może cenny spadną w dol....
 

jaro0508

Member
Wielka Reklama wszędzie ze panele LG oled wytrzymują po 100 tys h przebiegu.. a tu znów czytam o wypalpnych obrazach.. normalnie ręce opadają. Ludzie płacą ciężkie pieniądze za coś co jest wielką niewiadomą w użytkowaniu.. wielką.. Ja mam TV Sony Full led- właśnie skończył 5 lat - obraz piękny... nigdy żadnych bad pxeli. Troszkę mały bo 46 cali. I człowiek czytając z jednej strony westchnienia na widok oledow... ohhhhh.... ahhhh... a z drugiej słyszy sie o wypaleniach.. to zwyczajnie można oglupiec żeby dosadniej nie napisać. Płaci się za oleda podobno najlepszego 2 razy więcej niz dobry TV LED to sie cholera oczekuje jakości i trwałości! A Firma dana i jej serwis powiem skakać kolo nas jak koło jajka.. niestety byle by sprzedać i tyle.. To nie są moje żale.. to jest rzeczywistośc..
 
Status
Zamknięty.
Do góry