LG OLED 65c7v - wypalone piksele...

SDman

Banned
Wiesz co to oznacza ? - oledy są o wiele lepiej zabezpieczone przed powidokami/wypaleniami w stosunku do plazm.

Chłopie - nie pleć głupot ! Nie jesteś w stanie podać nawet jednego mocnego argumentu, który przemawiałby za tym , jakie bzdury opowiadasz .
Znowu się naczytałeś i powielasz złote myśli ?

Głupoty pleciesz chłopie Ty, testujesz 8 miesięcy ? Zastanów się ile warte są twoje testy -nic,
kompletnie nic .
Zapewniam cię, że również są tacy którzy nie chcą być niewolnikami sprzętu i co więcej wspólnie używają TV z Rodziną.
Nie wykluczam, że stanę się posiadaczem OLED`a, ale na pewno będzie to świadomy wybór i zagrożenie jakie się z tym wiąże - nie zamierzam oglądać programów z "Zoomem" i co chwilę przełączać się między nimi. Chcę normalnie używać TV jak Plazmę !!!
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
DLACZEGO PORÓWNUJE SIĘ PLAZMĘ DO OLEDA ??? Jaka jest technologia w plazmie a jaka w oledzie !!! To są dwie inne technologie a takie porównanie ? Szkoda mi słów jak czytam takie bzdury na temat porównania tv oled a tv plazma !!!!
 

pantomima

Banned
Głupoty pleciesz chłopie Ty, testujesz 8 miesięcy ? Zastanów się ile warte są twoje testy -nic,
kompletnie nic .
Zapewniam cię, że również są tacy którzy nie chcą być niewolnikami sprzętu i co więcej wspólnie używają TV z Rodziną.
Nie wykluczam, że stanę się posiadaczem OLED`a, ale na pewno będzie to świadomy wybór i zagrożenie jakie się z tym wiąże - nie zamierzam oglądać programów z "Zoomem" i co chwilę przełączać się między nimi. Chcę normalnie używać TV jak Plazmę !!![/QUOTE

Są warte 100x wiecej , niż Twoje dyrdymały nie mające żadnego poparcia w realu .

Tak jak myślałem . Nie potrafisz merytorycznie uzasadnić założenia o 7 latach, które wygdukałeś.

Ja przynajmniej mam styczność z tą technologią i mogę coś powiedzieć po 8 miesiącach użytkowania a Ty ?

Mówisz o tym , co Ci się wydaje .
Wiesz komu się to Twoje gdybanie może przydać ? - tylko
miłośnikom technologii Twojego pokroju .
Gdybaj dalej i zakładaj na podstawie szczątkowych doznań jakości generowanego obrazu przez oled , który widziałeś w markecie a może nawet nie .

Technika / technologia jest Ci zupełnie obca , bo doświadczasz jej tylko w postaci lektury. Tyle są warte Twoje spostrzeżenia/założenia, podpowiedzi .
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Możesz pisać co ci się podoba.
Co ma wiedza czy doznania do faktu :?:

Co ma jakość obrazu do wypaleń :?:
:arrow: Problem wypaleń w OLED jest i koniec.
Problem nie dotyczy ludzi zamożnych -kupią sobie następny.
:blagam: Nic nie możesz powiedzieć po 8 miesiącach i tyle -przykre, że tego nie wiesz, co najwyżej możesz gdybać i powielać dyrdymały nie mające nic wspólnego z technologią i oczywiście chwalić w myśl "mam to chwalę".
Jakości obrazu OLED`a nigdy w swoich wypowiedziach nie podważałem co najwyżej jakichś
składnik z wielu mających wpływ na końcową jakość obrazu.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Możesz pisać co ci się podoba.
Co ma wiedza czy doznania do faktu :?:

Co ma jakość obrazu do wypaleń :?:
:arrow: Problem wypaleń w OLED jest i koniec.
Problem nie dotyczy ludzi zamożnych -kupią sobie następny.
:blagam: Nic nie możesz powiedzieć po 8 miesiącach i tyle -przykre, że tego nie wiesz, co najwyżej możesz gdybać i powielać dyrdymały nie mające nic wspólnego z technologią i oczywiście chwalić w myśl "mam to chwalę".
Jakości obrazu OLED`a nigdy w swoich wypowiedziach nie podważałem co najwyżej jakichś
składnik z wielu mających wpływ na końcową jakość obrazu.

Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego jakie ty głupoty opowiadasz ?
Jeszcze niedawno nie potrafiles przez przypadki odmienić słowa "plazma" - pamietasz (plaźmy) ? Przywołać Ci wątek?

Takim samym ekspertem jesteś i w tej materii .

Oleda widziałeś na papierze . Z takim oledem masz styczność.
Tyle jest warta Twoja wiedza , doświadczenie z tą technologią.
Kompromituj się dalej .
Bez odbioru .
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
"Expert" i polonista z ciebie żaden nie umiesz poprawnie napisać na pewno , przypomnieć ci wątek.
Twoje napewno jest warte .....
No cóż nie jestem w twojej partii ty masz rację ja nie, jesteś lepszy bo masz kasę i 3 plazmy i najlepszy model na rynku czyli LG E9 lepszy od Sony czy Panasonica
Bez odbioru, kolorowych OLED`owych snów. Bez wypaleń.
 

barburian

New member
Bez reklam
Oled

"Świadomy wad i obowiązków wynikających z kupna OLEDa, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek z telewizorem i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze użytkowanie było zgodne, szczęśliwe i trwałe." :p

Stało mi się podobnie (B7) ale na szczęście 1,5 roku po kupnie dostałem zwrot pieniędzy i wziąłem LEDa :fool: ,którego oddałem po 3 dniach i przeprosiłem się z C9.
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/141921-65b7v-niebieskie-pasy-po-10-miesiacach-2.html

Mając już nauczkę i doświadczenie, staram się za długo nie oglądać programów informacyjnych z dolnym paskiem, co wyszło mi na zdrowie ;) W filmach z zewn. źródła zmieniłem kolor napisów na wyszarzoną biel. W netflix też zmieniłem napisy na szare przezroczyste z szarym transparentnym tłem.
Od czasu do czasu włączam na YouTube Monitor Color Test
https://youtu.be/JeQuelXsUYA
Wszystko jak na razie jest :eek:k:

BRAVO !!! - Świadomy użytkownik - jeszcze raz BRAVO !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wcześniej się skontaktuj, zadzwoń do nas [po poradę po zakupie - Będziesz wiedział jak przetrwać w spokoju związek małżeński i cieszyć się rewelacyjną jakością bez stresowo.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Racja, po gwarancji, a co z rękojmią. Masz 12 miesięcy na zgłoszenie wady, czyli do listopada 2020, możesz zgłosić usterkę która powstała oczywiście w okresie rękojmi.... czyli jeżeli usterkę stwierdziłeś 1 września 2019 to do 1 września 2020 możesz zgłosić z tytułu rękojmi.

Rękojmia adresowana jest oczywiście do sprzedawcy, czyli sklepu.
 
Ostatnia edycja:

Spili

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki Kiki.
Cały problem w tym że do końca gwarancji plus jakieś może 3 miechy nie było takich objawów.
Zaczęło się sypać w zastraszającym tempie oczywiście PO gwarancji :/
A ja nie zmieniłem swoich przyzwyczajeń oglądania TV kilka miesięcy temu...

Załamka na maksa...
Wyleczyło mnie to już z oledów...
A tym bardziej mnie wyleczyło z firmy LG i ich podejścia do tematu...

Nie było żadnej dyskusji co oni proponują.
"TV jest po gwarancji. Proszę włączyć odświeżanie pikseli. Dziękujemy za kontakt. Do widzenia."
Nawet jakiegoś rabatu na odpłatną naprawę. Nic!
 

pantomima

Banned
9
Dzięki Kiki.
Cały problem w tym że do końca gwarancji plus jakieś może 3 miechy nie było takich objawów.
Zaczęło się sypać w zastraszającym tempie oczywiście PO gwarancji :/
A ja nie zmieniłem swoich przyzwyczajeń oglądania TV kilka miesięcy temu...

Załamka na maksa...
Wyleczyło mnie to już z oledów...
A tym bardziej mnie wyleczyło z firmy LG i ich podejścia do tematu...

Nie było żadnej dyskusji co oni proponują.
"TV jest po gwarancji. Proszę włączyć odświeżanie pikseli. Dziękujemy za kontakt. Do widzenia."
Nawet jakiegoś rabatu na odpłatną naprawę. Nic!

Trochę nie bardzo rozumie Twoje rozczarowanie obrotem sprawy .
Usterkę, wypalenie zgłosiłeś po upływie gwarancji , więc skąd to zaskoczenie ?

Ja miałem kiedyś problem z plazmą vt60 . Na dwa tygodnie przed upływem gwarancji padł jakiś tam moduł . Całe szczęście, że w okresie gwarancji . Myślisz, że po jej upływie Panasonic podjął by sie darmowej naprawy, wymiany ?
Za nic . Nikt tak nie robi .

Niestety miałeś pecha no i byłeś trochę nierozważny. Jakby nie było, może w szczątkowej ale jednak jakiejś ilości cos tam oglądałeś te wiadomości czy inne programy z paskiem informacyjnym . Te wypalenia napewno nie pojawiły się z dnia na dzień . Wystarczyło zwrócić tylko uwagę czy i w jakim stopniu pojawiają się powidoki a później temu zapobiegać .
Chyba jednak nie byłeś świadomy ,czym grozi oglądanie statycznych obrazów na panelu oled i to są tego skutki .
 
Ostatnia edycja:

Spili

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spisek elit :) I producentów :)
I potwierdzenie, że sprzęt ma wytrzymać jedynie okres gwarancji.
Niezależnie od półki cenowej...
 

SDman

Banned
Technologia powinna służyć nam nie my technologi.
Nowoczesne zabezpieczenia to mrzonka i bełkot marketingowy gdyby było inaczej gwarancja (na sam panel) powinna być 5-7 lat.
 

czaro49

New member
Telewizor za 12tysi szlag trafił ? i ktos tu myslał że firma LG przyleci na wymiane z nowym ? i jeszcze może co ? kosz z delikatesów z szamapanem w ramach przeprosin ? ....
 
Do góry