LG LH604V a LG LH6047

redzik333

New member
A ten efekt komety widziales na poprzednich dwoch telewizorach czy tez nie ?

Na samsungu widziałem, ale minimalnie.

Dzięki. Jednak ty masz 32" a ja chce 55 i boję się że wtedy dużo niedoskonałości wyjdzie.
Jutro jestem umówiony na pokaz modelu 55 w sklepie, więc zobaczę w końcu jak to gra

To daj znać jak wypadł tescik
 
Ostatnia edycja:

Login

Member
Moze skoro teraz nie widzisz wcale oznacza ze matryca 120 hz. Ponawiam pytanie. Wie ktos jak sie wchodzi w menu serwisowe w telewizorach LG ?
 

radam5

New member
Byłem, bawiłem się i odpuszczam. O ile obraz jeszcze bym zaakceptowal to reszta mnie zawiodła. WebOs chodzi wolno tzn przeglądarka, przeglądanie materiału z dysku. Do tego materiał który odtwarzalem zacinal się, wyraźnie klatkowały filmy, które dopiero po jakimś czasie grały płynnie. Tego efektu nie ma na moim 6-cio letnim tv. I to nie było fhd tylko 720p.
Ten sam dysk podpiąłem do panasa TX-55DXU601 i szok. Filmy wczytywały się szybciutko, nie miał problemu z odtwarzaniem. Przeglądarka o niebo szybciej wczytywała te same strony.
Co do samego obrazu to chyba na panasonicu wyglądał lepiej i płynnej mimo że też chyba ma matrycę 50Hz.
 

redzik333

New member
Byłem, bawiłem się i odpuszczam. O ile obraz jeszcze bym zaakceptowal to reszta mnie zawiodła. WebOs chodzi wolno tzn przeglądarka, przeglądanie materiału z dysku. Do tego materiał który odtwarzalem zacinal się, wyraźnie klatkowały filmy, które dopiero po jakimś czasie grały płynnie. Tego efektu nie ma na moim 6-cio letnim tv. I to nie było fhd tylko 720p.
Ten sam dysk podpiąłem do panasa TX-55DXU601 i szok. Filmy wczytywały się szybciutko, nie miał problemu z odtwarzaniem. Przeglądarka o niebo szybciej wczytywała te same strony.
Co do samego obrazu to chyba na panasonicu wyglądał lepiej i płynnej mimo że też chyba ma matrycę 50Hz.

Mi na 32 calach nic nie klatkuje czy z pendriva czy z cda wszystko chodzilo ładnie na 720p, przegladarka fakt nieraz przymula.
 

Login

Member
Moze to bylo przez nie zaktualizowane oprogramowanie ? Zawsze mi sie wydawalo ze LG pod tym wzgledem jest nastepne po Samsungu.
 

harpn

New member
Infolinia LG twierdzi że jest w tym modelu 120hz i TruMotion można znaleźć tak :

Uprzejmie informujemy, iż opcję TruMotion moze Pan znaleźć w menu Ustawienia - Obraz - Ustawienia trybu obrazu - Opcje obrazu - TruMotion.

Może ktoś potwierdzić ?
 

redzik333

New member
Infolinia LG twierdzi że jest w tym modelu 120hz i TruMotion można znaleźć tak :

Uprzejmie informujemy, iż opcję TruMotion moze Pan znaleźć w menu Ustawienia - Obraz - Ustawienia trybu obrazu - Opcje obrazu - TruMotion.

Może ktoś potwierdzić ?

W 32 calach nic takiego nie mam jak TruMotion oni sami nie wiedzą co mają kierują się tym co im producent przesyła.
 

mghe

New member
Planuję kupić LG 49LH6047 , wszędzie piszą że 100Hz,

Mam pytanie, jak się sprawdza DVB-T i kanały w SD na tym TV?

Dzięki za info.
 

BadMotherFuc

New member
Witam

Czy mógłby ktoś mi podać kalibrację obrazu do telewizora LG 55LH6047 lub 55LH604V?
Ten pierwszy zakupiłem dla siebie, a drugi dla rodziców - ale pewnie konfiguracja obu modeli będzie podobna.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 
Do góry