Lg cx

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Skoro jak napisałeś TV śmierdzi to jest to wadliwa sztuka i tyle. Głupoty opowiadał ten serwisant, żeby pozbyć się problemu.

Miałem sporo telewizorów rożnych marek LG też, i żaden nie "pachniał" żadną elektroniką.
 

Prezbo

New member
Zapomniałem dodać, że zostałem pouczony, że jak następnym razem zgłoszę nieprzyjemny zapach telewizora to wizyta serwisu będzie już PŁATNA :D
Zrozumiałem to tak, że dopiero jak pojawi się dym to mam dzwonić. Gorzej będzie jak zapali się kiedy wyjdę do pracy.

Ludzie często oddają konsole, które wg nich chodzą za głośno i serwisy coś z tym robią, a LG bagatelizuje podejrzane smrody z tv.
 

Prezbo

New member
Skontaktowałem się z gościem, który kupił ten sam tv co ja w tym samym czasie, ale w innym sklepie. Jednak problem ma ten sam co ja. Oto treść:

"Hej, więc sprawa u mnie wyglądała tak. Po dwóch miesiącach wreszcie doczekałem się reakcji sklepu, którzy łaskawie zgłosili reklamację do LG. Dwa dni przed świętami w zeszłym roku przyszedł technik i stwierdził, że to wina producenta głośników, którzy użyli jakichś nowych materiałów do produkcji i dlatego śmierdzą. Powiedział, że mógłby wymienić mi na nowe głośniki, ale to byłyby z tej śmierdzącej partii, bo teraz tylko takie robią, więc nic by nie pomogło. Miał zostawić zgłoszenie i czekać na odpowiedź od producenta, bo LG wie o problemie. Pod koniec stycznia do mnie zadzwonił, że nic się na to poradzić nie da, bo nikt nie zna rozwiązania tego problemu i zapach po jakimś czasie sam powinien zniknąć. Także zamknął reklamacje i na tym się skończyło. Zapach jest już dużo mniejszy, ale nadal jest czasami wyczuwalny. Z prawego głośnika już w ogóle nie czuć, gorzej z lewym, nad którym jest zasilacz, przez co jest tam wyższa temperatura."

Jego serwis był jak widać bardziej kompetentny. Dla mnie dalej nie pojęte jest jak taka firma jak LG olewa klientów i sprzedaje trefny towar.
 

pantomima

Banned
Bez pojęcia zupełnie nie ma telewizorów Led.
Jak można dać bana takiej osobie i zostawić wpis nazywający mnie "technologicznym dziadem" po raz enty -powinno być do usunięcia.


Nie ciśnieniuj się tak .
Bana dostałem za jeden niefortunny zwrot skierowany w twoją stronę, ale nie był to post , który tak kłuje cię w oko ;)

Jeżeli nie masz styczności z nowoczesną elektroniką ( nowoczesnymi wyświetlaczami , bo przecież w tym temacie najczęściej zabierasz głos na forum wprowadzając ludzi w błąd ), a nie masz ! - to jak inaczej byś się określił ?

Do dzisiaj nie jesteś w stanie wykazać udowodnić, że jest inaczej , więc nie bądź zaskoczony że pewne terminy, łatki zostaną już na dłużej z tobą.


Galerie zostały już otwarte , no więc opowiadaj: ile już pseudo testów, porównań na oko wykonałeś ?

Pewnie koledzy : kaleidpl,drosophilia, masta już doczekać się nie mogą:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry