LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

enter1

New member
nowy soft

nowy soft seria LV LW 6.01.21
GP3_DVB_EU_BB_MP_SU9_C0_RevNo59074_V06.01.21_usb_V2_SECURED.epk
na pierwszy rzut oka nic sie nie zmienilo
w menu serisowym tez nic poblokowane
 

zbyniu4

New member
nowy soft seria LV LW 6.01.21
GP3_DVB_EU_BB_MP_SU9_C0_RevNo59074_V06.01.21_usb_V2_SECURED.epk
na pierwszy rzut oka nic sie nie zmienilo
w menu serisowym tez nic poblokowane
Jeszcze może wskaż stronę z której pobrałeś aktualizację. Szukałem i nigdzie nie ma. Zresztą tv też nie może odszukać i pokazuje brak aktualizacji.
 

zbyniu4

New member
Widać ściemniaczy, zresztą jak na każdym forum nie brakuje. Palną koleś bzdurę i tyle go widzieli. Nieodpowiedzialność to się nazywa- wprowadzanie w błąd.
Należy się BAN.
 

adi-24

New member
Witam, mam problem z lw570s. Po w strojeniu kablówki i satelity,posortowaniu i wpisaniu nazwy kanałów robi się bałagan. Kanały się dublują a nawet znikają.Po dodaniu nowych kanałów które operator kablowy dodał nie można ich zapamiętać(po wyłączeniu tv z pilota kanały znikają). Najgorsze jest to że serwis robi mi problemy:twierdzi że spotkali się pierwszy raz z taką usterką. Wymienili mi płytę główną i tyle z ich strony. Proszę o pomoc.
 

palic

New member
Witam,jak wrócić do starszego softu było opisywane wcześniej. Robiłem to w zeszłym roku i działa.Wszelkie opcje włączone w serwisówce działają.Hub USB mam podłączony do USB-1 i działa min.też prawidłowo pilot magic.Robimy to wszystko na własną odpowiedzialność.Powodzenia.

Pozdrawiam.

Jest opisane aczkolwiek ktoś też napisał że w najnowszej wersji softu również jest taka możliwość,jednak widzę że nie dlatego pytam czy muszę wrócić do starszej wersji.
Teraz to już mi nie chce sparowac tv z telefonem,na ekranie tv pokazuje okienko ale nie wyświetla kodu parowania
 

stanelk

Member
Jest opisane aczkolwiek ktoś też napisał że w najnowszej wersji softu również jest taka możliwość,jednak widzę że nie dlatego pytam czy muszę wrócić do starszej wersji.
Teraz to już mi nie chce sparowac tv z telefonem,na ekranie tv pokazuje okienko ale nie wyświetla kodu parowania
Witam,nie sprawdzałem czy na nowym sofcie jest możliwość wszelkich zmian w serwisówce. Jeśli następuje drugie i następne logowania telefonu do TV to nigdy wtedy nie żąda kodu i się łączy a jeśli nie łączy się to może pomoże reset TV do ustawień fabrycznych. W ten sposób można raczej też rozwiązać problem z kanałami kablówki u kol.@adi-24.
Powodzenia.
Pozdrawiam.
 

vwrafi

New member
A ja sobie wykupiłem dostęp do IPLA TV. W sumie jest OK, ale bardzo często wyskakuje komunikat że żądanie nie może zostać przetworzone, proszę spróbować później i telewizor wychodzi z aplikacji do głównego menu HOME. Czy u was też tak się dzieje ? Gdy np. oglądam jakiś program np. 45 minutowy to dzieje się tak raz podczas tego oglądania. O dziwo, gdy wejdę ponownie w IPLĘ i wejdę w ten sam program który oglądałem i w ten sam odcinek, to oglądanie rozpoczyna się od miejsca w którym IPLA się wyłożyła. TV pamięta więc gdzie wystąpił błąd.
 

stanelk

Member
A ja sobie wykupiłem dostęp do IPLA TV. W sumie jest OK, ale bardzo często wyskakuje komunikat że żądanie nie może zostać przetworzone, proszę spróbować później i telewizor wychodzi z aplikacji do głównego menu HOME. Czy u was też tak się dzieje ? Gdy np. oglądam jakiś program np. 45 minutowy to dzieje się tak raz podczas tego oglądania. O dziwo, gdy wejdę ponownie w IPLĘ i wejdę w ten sam program który oglądałem i w ten sam odcinek, to oglądanie rozpoczyna się od miejsca w którym IPLA się wyłożyła. TV pamięta więc gdzie wystąpił błąd.
Witam,u mnie też czasem tak się zdarza mimo że mam podłączony TV po szybkim LAN z routera Fritz 7340 net 6Mb..Podejrzewam,że raczej to zależy liczby oglądających.
Pozdrawiam.
 

palic

New member
Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych lecz to nie pomogło. Zauważyłem natomiast ciekawą rzecz , po podłączeniu do sieci starego routera dlink nie mam problemu z połączeniem z TV (smartfon jako pilot i wejście w serwisówke) natomiast jeśli siec obsługuje nowy model dlink to pojawia sie tylko okienko ale juz bez kodu
Dziwne to tymbardziej ze sprawdziłem ustawienia na starym i nowym routerze i nic nie blokuje ruchu w sieci , moze ktoś z Was używa dlink DIR 615?
 
S

skotek67

Guest
problem z trybem AV Gra

Witam, nie wiem czy problem mój przewinął się już na forum, szukałem, ale nic nie udało mi się znaleźć.
Otóż po podłączeniu laptopa kablem hdmi pod tv LW570s42 i przełączenie trybu AV na gra, obraz zaczyna dziwnie mrugać, dzieje się to tylko w momencie kiedy odpalę jakąkolwiek grę, gdy wychodzę do pulpitu jest spokój, przypominam, że zjawisko to występuję jedynie w trybie AV gra, na każdym innym trybie jest ok.
Poniżej zamieszczam filmik przedstawiający zjawisko które u mnie występuję widać to w 5 i 15 sekundzie. Sterowniki najnowsze, sprawdzane na kilku kablach HDMI.

w70.wrzuta.pl/film/7SDd1DPY0IG/20130316 --- link do filmu
 

doltnit

New member
Witam, mam problem z lw570s. Po w strojeniu kablówki i satelity,posortowaniu i wpisaniu nazwy kanałów robi się bałagan. Kanały się dublują a nawet znikają.Po dodaniu nowych kanałów które operator kablowy dodał nie można ich zapamiętać(po wyłączeniu tv z pilota kanały znikają). Najgorsze jest to że serwis robi mi problemy:twierdzi że spotkali się pierwszy raz z taką usterką. Wymienili mi płytę główną i tyle z ich strony. Proszę o pomoc.

Że tak powiem to po prostu kłamią... Problem występuje od zawsze i nie potrafią sobie z tym poradzić. U mnie także znikają kanały, zgłaszałem im to ale nic z tego. Nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. U mnie występuje dodatkowy problem, przy przełączeniu na jeden z kanałów kablówki wywala całą listę ( automatyczny update listy mam wyłączony w opcjach ) , jedyne rozwiązanie to pominięcie tego kanału.

Pytanie do znawców tematu, może jest jakaś opcja w menu serwisowym czy gdzieś aby całkowicie zblokować zmiany na liście kanałów. Czyli sortujemy i blokujemy i tak zostaje na wieki ;)
 

Znakowy

New member
Czy ktoś z Was znalazł sposób na zasilanie anteny naziemnej z tv lw570S?
Możesz przerobić wtyczkę USB i z tego gniazdka w telewizorze podebrać prąd. W gnieździe USB jest dostępne napięcie 5V i prądzie do 500mA, w związku z tym najlepiej użyć wzmacniacza na napięcie 5V.
 

Arbitur

New member
Witam, nie wiem czy problem mój przewinął się już na forum, szukałem, ale nic nie udało mi się znaleźć.
Otóż po podłączeniu laptopa kablem hdmi pod tv LW570s42 i przełączenie trybu AV na gra, obraz zaczyna dziwnie mrugać, dzieje się to tylko w momencie kiedy odpalę jakąkolwiek grę, gdy wychodzę do pulpitu jest spokój, przypominam, że zjawisko to występuję jedynie w trybie AV gra, na każdym innym trybie jest ok.
Poniżej zamieszczam filmik przedstawiający zjawisko które u mnie występuję widać to w 5 i 15 sekundzie. Sterowniki najnowsze, sprawdzane na kilku kablach HDMI.

w70.wrzuta.pl/film/7SDd1DPY0IG/20130316 --- link do filmu

Jeżeli podpinasz komputer, laptop to jednocześnie dane wejście w menu „input„ zmień na PC i będzie wszystko śmigało.

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2
 

rkarolek

New member
Że tak powiem to po prostu kłamią... Problem występuje od zawsze i nie potrafią sobie z tym poradzić. U mnie także znikają kanały, zgłaszałem im to ale nic z tego. Nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. U mnie występuje dodatkowy problem, przy przełączeniu na jeden z kanałów kablówki wywala całą listę ( automatyczny update listy mam wyłączony w opcjach ) , jedyne rozwiązanie to pominięcie tego kanału.

Pytanie do znawców tematu, może jest jakaś opcja w menu serwisowym czy gdzieś aby całkowicie zblokować zmiany na liście kanałów. Czyli sortujemy i blokujemy i tak zostaje na wieki ;)

Podpinam się pod to pytanie, właśnie u mnie pojawił się w/w problem :(
Wszystko było ok do momentu przestrojenia TV związanego z nowym układem kanałów DTV - efekt kanały które nie zmieniły swych parametrów są cały czas, natomiast wszystkie pozostałe znikają po wyłączeniu TV.
 
Do góry