LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

zmysl84

New member
... LG TV Remote niestety u mnie nie znajduje TV, wie ktoś jak to rozwiązać ? ...

Z tego co się dowiedziałem aplikacja nie wspiera tego modelu i nie wiadomo czy w ogóle będzie wspierać w przyszłości. LG nie planuje aktualizacji apki, przynajmniej nie chcą nic mówić.
Więc chyba nie da rady. Najwyżej spróbuj poszukać innej aplikacji 'TV Remote', może akurat któraś zadziała.
 

Dangien

New member
Trzymaj:

PS. A czy emulator wykrywa sieć itp.? Bo wtedy podejrzewam, że program nie będzie miał dostępu do sieci.
Ponawiam pytanie(do panów zmysl84 i enter1)
Jak można uruchomić ten
zip.gif
L20GS20ME.ZIP program aby wejść do menu serwisowego. Proszę o szczegóły.
 

enter1

New member
Dzięki.Ja to wiem, tylko nie wiem jak zainstalować do bluestacks.Proszę o radę
otwierasz bluestaks potem przechodzisz do pliku z tym programem i normalnie go instalujesz jak kazdy inny potem wracasz do otwartego wczesniej bluestacks i w menu my apss powinien sie pojawic lg service menu explorer i klikasz na niego
 

bartus28

New member
W przyszłym tygodniu planuje zakup telewizora. Mam pytanie co do odtwarzania filmów z USB. Czy trzeba kupić format USB 2.0 , czy 3.0 ? Czy 3.0 będzie miał jaki kolwiek wpłym na płynność odtwarzanego filmu ? Chodzi mi głównie o "potężne" pliki do filmów 3d , ok. 10 GB.
 

Grinch

New member
Nie ma to znaczenia.
Ja używam Pendrivy różnej jakości i w zasadzie nie ma problemu nawet z wielkimi plikami. Różnica może być jedynie w przewijaniu - szybszy pendrive płynniejsze przewijanie. Pewien nie jestem ale chyba żaden z TV nie ma USB 3.0
 

adambstar

New member
W przyszłym tygodniu planuje zakup telewizora. Mam pytanie co do odtwarzania filmów z USB. Czy trzeba kupić format USB 2.0 , czy 3.0 ? Czy 3.0 będzie miał jaki kolwiek wpłym na płynność odtwarzanego filmu ? Chodzi mi głównie o "potężne" pliki do filmów 3d , ok. 10 GB.


Ja posiadm dysk USB3 2,5 cala 1TB i wszyskie filmy działają bardzo dobrze.
Mam nawet plik mkv 19,8GB i wszysko śmiga bez zacięć.
Pozdrawiam
 

palic

New member
Witam

mam najnowsza wersje softu i udało mi sie wejsc w menu serwisowe.
Moge dokonac zmian i uruchomic HBBTV ale pozostałe funkcje jak nagrywanie na dysk czy tryby THX sa nieaktywne, wyszarzone
Czy to oznacza koniecznosc powrotu do starego softu?

Uruchomiłem tez opcje usb hub ale wtedy czujnik pilota Magic wariuje i sie gubi po wyłaczeniu TV
Pozdr
palic
 

stanelk

Member
Witam

mam najnowsza wersje softu i udało mi sie wejsc w menu serwisowe.
Moge dokonac zmian i uruchomic HBBTV ale pozostałe funkcje jak nagrywanie na dysk czy tryby THX sa nieaktywne, wyszarzone
Czy to oznacza koniecznosc powrotu do starego softu?

Uruchomiłem tez opcje usb hub ale wtedy czujnik pilota Magic wariuje i sie gubi po wyłaczeniu TV
Pozdr
palic

Witam,jak wrócić do starszego softu było opisywane wcześniej. Robiłem to w zeszłym roku i działa.Wszelkie opcje włączone w serwisówce działają.Hub USB mam podłączony do USB-1 i działa min.też prawidłowo pilot magic.Robimy to wszystko na własną odpowiedzialność.Powodzenia.

Pozdrawiam.
 

Grzegorz75

New member
Czy ktoś miał możliwość porównania tego modelu z Philipsem 47PFL6007 ?
Zastanawiam się nad tymi telwizorami. Chodzi mi o pasywne dobre 3d i jakość obrazu w SD. Funkcje SMART mniej istotne.
 

enter1

New member
lgapps

zapomnialem login i haslo w tv w opcji lgapps a jak chce sie ponownie zarejestrowac po podaniu adresu email to wyswietla ze jest uzywany przez kogos innego jak rozwiazac ten problem bo nie nie moge zainstalowac zadnej aplikacji
pozdrawiam
 
Do góry