LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

konec

New member
Przy odtwarzaniu filmu z dysku jest opcja edytowania klipu.
Zaznacza się część żółtym guzikiem i po wciśnięciu potwierdzenia tylko to zostaje. Ale ważniejsze jest edytowanie w drugą stronę - chciałbym zaznaczyć część która zostanie wykasowana (np. reklama). Nie ma tego w manualu. Czy ktoś może ma jakiś pomysł?
 

Rych33

New member
Nie wiem czy już było o tym , ale zapytam. Czy z tym telewizorem działa nowy moduł CI+ od Cyfry ? Wie ktoś ? Bo na stronie Cyfry jest tylko wykaz telewizorów Sony i Samsung działających z tym nowym modułem.
 

rojek1

New member
Nie wiem czy już było o tym , ale zapytam. Czy z tym telewizorem działa nowy moduł CI+ od Cyfry ? Wie ktoś ? Bo na stronie Cyfry jest tylko wykaz telewizorów Sony i Samsung działających z tym nowym modułem.
Witam
Działają wszystkie moduły cyfry z tym że niektóre mają problemy z częstotl 11411 Cyfra miała 3 modele modułów. Moduł 1 aktualiz 1-4 moduł 2 aktualiz 11 i najnowszy Cl+ .Moduł 1 działa bardzo dobrze przy aktualiz 4 ja miałem 2 i niekiedy pokazywał brak sygnału z tego transpondera moduł 2 z aktualiz 11 nie działają kanały z tego transpond pozostałe działają moduł najnowszy Cl+ działaja wszystkie kanały ale moduł nie współpracuje z żadnym spliterem
pozdr
 

adambstar

New member
Witam !!!!
Mam problem.
Po usunięciu w przeglądarce stron ulubionych nie mogę ponownie dodać nowych stron. Naciskanie niebieskiego przycisku nie powoduje zapisanie strony w ulubionych. Dioda na TV miga podczas naciskania, ale strona nie zapisuje się. Trzy dni temu dodałem ostatnią stronę. Obecnie po wyczyszczeniu nie mam ani jednej. Może ktoś pomóc? Historia zapisuje się sama prawidłowo. Po otworzeniu linku z historii strona otwiera się, ale też nie da się dodać do ulubionych.
Czekam na pomoc i pozdrawiam użytkowników tego TV.
.
 

Rych33

New member
A jak jest z szybkością przełączania kanałów z tym CI+ ? Bo gdzieś czytałem, że bardzo długo. Podobno. Sprawdzał ktoś jak jest na prawdę a nie ponoć ?
 

jwlu79

New member
macie jakis serwer dlna który pozwala odtwarzać napisy ?
nie moge zmusić do tego serviio i all share samsunga , a niby ten 1 ma taką możliwość
poza plexem bo ten cos mi tnie, np 10 min film działa i przytnie potem znowu 5 min i znowu przytnie

Serviio jak najbardziej umożliwia odtwarzanie napisów tekstowych w moim 47LW5500 (model bardzo zbliżony do serii LW570s) - jak dokładnie to uzyskać opisałem w wątku o serii LW5500 w tym poście: hdtv.com.pl/forum/833692-post389.html
 

TomekPoz

New member
A jak jest z szybkością przełączania kanałów z tym CI+ ? Bo gdzieś czytałem, że bardzo długo. Podobno. Sprawdzał ktoś jak jest na prawdę a nie ponoć ?
Siema, ja mam moduł CI od Inea firmy Conax i przełącza kanały dosyć długo, kanały hd jeszcze dłużej
czasem gubi epg ale to chyba wina kablówki

Serviio jak najbardziej umożliwia odtwarzanie napisów tekstowych w moim 47LW5500 (model bardzo zbliżony do serii LW570s) - jak dokładnie to uzyskać opisałem w wątku o serii LW5500 w tym poście: hdtv.com.pl/forum/833692-post389.html
dzieki za info , biore sie za czytanie
juz przeczytałem , niestety robie wszystko tak jak piszesz , czyli pliki o tej samej nazwie (mkv +srt) w tym samym katalogu i nic , nie chwyta tego
 
Ostatnia edycja:

greg1000

New member
Siema, ja mam moduł CI od Inea firmy Conax i przełącza kanały dosyć długo, kanały hd jeszcze dłużej
czasem gubi epg ale to chyba wina kablówki


dzieki za info , biore sie za czytanie
juz przeczytałem , niestety robie wszystko tak jak piszesz , czyli pliki o tej samej nazwie (mkv +srt) w tym samym katalogu i nic , nie chwyta tego

Czasami u mnie pomaga zmiana nazwy na taką bez dodatkowych znaków typu(_-)/ itp. Oczywiście nazwa napisów i filmu musi być jednakowa. Dziwne jest to, że czasami napisy do filmu działają tylko z pena w tv. To samo jest z przewijaniem filmów, jedne można przewijać, a na innych jest komunikat "funkcja tymczasowo niedostępna".
Używam Nero MediaHome dołączony na płycie razem z tv.
 

jwlu79

New member
dzieki za info , biore sie za czytanie
juz przeczytałem , niestety robie wszystko tak jak piszesz , czyli pliki o tej samej nazwie (mkv +srt) w tym samym katalogu i nic , nie chwyta tego

Może popełniasz błąd polegający na tym, że zmieniasz tylko rozszerzenie pliku z napisami z .txt na .srt - to oczywiście nie wystarczy, plik z napisami musi być zapisany w formacie SRT np. programem 'Subtitle Tool' (same rozszerzenie .srt to za mało).


Działa Ci przewijanie filmu przez DLNA? :shock:

U mnie działa przewijanie w zdecydowanej większości plików oglądanych z serwera DLNA Serviio (mam 47LW5500). Przewija w opcjach od x2 do x32. Do tej pory tylko w kilku plikach przewijanie szwankowało.
 

adambstar

New member
Witam !!!!
Mam problem.
Po usunięciu w przeglądarce stron ulubionych nie mogę ponownie dodać nowych stron. Naciskanie niebieskiego przycisku nie powoduje zapisanie strony w ulubionych. Dioda na TV miga podczas naciskania, ale strona nie zapisuje się. Trzy dni temu dodałem ostatnią stronę. Obecnie po wyczyszczeniu nie mam ani jednej. Może ktoś pomóc? Historia zapisuje się sama prawidłowo. Po otworzeniu linku z historii strona otwiera się, ale też nie da się dodać do ulubionych.
Czekam na pomoc i pozdrawiam użytkowników tego TV.
.



Problem rozwiązałem w ten sposób że zrobiłem reset do ustawień fabrycznych.
Wszystko wróciło do normy, tylko trzeba było od nowa powgrywać aplikacje pościągane z internetu i od nowa wyszukać programy TV.
 

TomekPoz

New member
Może popełniasz błąd polegający na tym, że zmieniasz tylko rozszerzenie pliku z napisami z .txt na .srt - to oczywiście nie wystarczy, plik z napisami musi być zapisany w formacie SRT np. programem 'Subtitle Tool' (same rozszerzenie .srt to za mało).




U mnie działa przewijanie w zdecydowanej większości plików oglądanych z serwera DLNA Serviio (mam 47LW5500). Przewija w opcjach od x2 do x32. Do tej pory tylko w kilku plikach przewijanie szwankowało.
zmieniam na srt programem . z pendrive mi to działa bez problemu, niestety te same napisy przez dlna (poza plexem) nie działają .
 

krysto68

New member
Mam problem mam przenośny dysk ,podłączyłem go do tv LG ten go sformatował ale teraz chciałbym go sformatować w kompie,bo mam inny do tv.Ale komp go nie widzi ,jakim programem go sformatuje.Pozdrawiam
 

leszekol

New member
Pod windowsem nie widać dysku
Trzeba wiedzieć gdzie patrzeć ;)
W Windows 7 : Zarządzanie komputerem > Zarządzanie dyskami
Dysk będzie widoczny ale bez przypisanej litery dysku. Będą na nim trzy partycje. Usunąć kolejno wszystkie, na pustym dysku utworzyć wolumin, przypisać literkę i sformatować.
W XP to samo, tylko dostęp do Zarządzanie dyskami przez panel sterowania.
 

krysto68

New member
Trzeba wiedzieć gdzie patrzeć ;)
W Windows 7 : Zarządzanie komputerem > Zarządzanie dyskami
Dysk będzie widoczny ale bez przypisanej litery dysku. Będą na nim trzy partycje. Usunąć kolejno wszystkie, na pustym dysku utworzyć wolumin, przypisać literkę i sformatować.
W XP to samo, tylko dostęp do Zarządzanie dyskami przez panel sterowania.

Mam 7 i nie widzi nic jedynie menadżer urządzeń pokazuje wykrzyknik i sterowniki też nie pomagają.

Witam
Można ale nie pod windowsem użyj jakiegoś programu do partycjonowania np użyj tego
Pod windowsem nie widać dysku

Tym programem też nie wykrywa obawiam się że dysk jest uszkodzony.Przywróciłem tv do ustawień fabrycznych i teraz pokazuje że usb nie obsługuje time machine.Pozdrawiam
 

leszekol

New member
Mam 7 i nie widzi
Eeeetam.....
Podłącz dysk i kliknij w Start, i w okienko Wyszukaj programy i pliki wpisz "zarządzanie" i z listy wybierz "Zarządzanie komputerem". Ewentualnie Start > uruchom wpisz: compmgmt.msc
W Zarządzaniu komputerem wybierz Magazyn > Zarządzanie dyskami.
Poszukaj w prawej części okna swojego dysku. Nie będzie miał przypisanej litery i będzie miał 3 partycje. Dalej już jak w poprzednim poście.
 

krysto68

New member
Eeeetam.....
Podłącz dysk i kliknij w Start, i w okienko Wyszukaj programy i pliki wpisz "zarządzanie" i z listy wybierz "Zarządzanie komputerem". Ewentualnie Start > uruchom wpisz: compmgmt.msc
W Zarządzaniu komputerem wybierz Magazyn > Zarządzanie dyskami.
Poszukaj w prawej części okna swojego dysku. Nie będzie miał przypisanej litery i będzie miał 3 partycje. Dalej już jak w poprzednim poście.

Nie można zainicjować dysku błąd crc.
 
Do góry