LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

kocjan

New member
Chyba jednak nie masz racji. Nie aktualizowałem (mam o jedno "oczko" starszą wersję) i przy próbie wejścia w HBO Go pojawia się okienko: Ta opcja wymaga aktualizacji oprogramowania. Czy chcesz teraz uaktualnić? Do wyboru jest "Tak" lub "Nie". Klikanie w "Nie" nic nie daje, TV nie reaguje na nic, trzeba go wyłączyć :smile: Podobnie jest z Ipla Film

Pozdrawiam

Panowie, sugeruje czytac ze zrozumieniem. Napisalem, ze soft do tv nie aktualizuje aplikacji premium, to najczesciej programy zewnetrzne (Ipla, HBO, Youtube). NaTomiast czym innym jest aktualizacja softu tv aby wogole uruchomic aplikacje premium. To tak jak na PC, instalujac jakas aplikacje, ktora do uruchomienia wymaga np javy, netframeworka, silverlighta itp, musimy to w systemie zainstalowac. W TV siedzi linux, w zamknietej formie, tzn tylko LG moze go modyfikowac. Ludki z HBO poprawily aplikacje GO (przypominam, ze dzialala w lipcu), ale np do prawidlowego dzialania wymaga nowych wersji jakis bibliotek. Wiec LG musi zaktualizowac biblioteki wydajac nowy soft.

Na pewno nie raz wyskoczyl wam po wejsciu w menu komunikat "Znaleziono nowa wersje oprogramowania, zostalo ono zaktualizowane." Nie dotyczy to oprogramowania TV, bo to bez zgody uzytkownika sie nie zaktualizuje, a wlasnie aplikacji premium.

Pozdrawiam!
 

rojek1

New member
Panowie, sugeruje czytac ze zrozumieniem. Napisalem, ze soft do tv nie aktualizuje aplikacji premium, to najczesciej programy zewnetrzne (Ipla, HBO, Youtube). NaTomiast czym innym jest aktualizacja softu tv aby wogole uruchomic aplikacje premium. To tak jak na PC, instalujac jakas aplikacje, ktora do uruchomienia wymaga np javy, netframeworka, silverlighta itp, musimy to w systemie zainstalowac. W TV siedzi linux, w zamknietej formie, tzn tylko LG moze go modyfikowac. Ludki z HBO poprawily aplikacje GO (przypominam, ze dzialala w lipcu), ale np do prawidlowego dzialania wymaga nowych wersji jakis bibliotek. Wiec LG musi zaktualizowac biblioteki wydajac nowy soft.

Na pewno nie raz wyskoczyl wam po wejsciu w menu komunikat "Znaleziono nowa wersje oprogramowania, zostalo ono zaktualizowane." Nie dotyczy to oprogramowania TV, bo to bez zgody uzytkownika sie nie zaktualizuje, a wlasnie aplikacji premium.

Pozdrawiam!
Witam
I tu się mylisz jest jest otwarty projekt firmware do telewizorów Lg , wprowadza on wiele funkcji dodatkowych do oprogramowania fabrycznego i nawet pojawił się już do tv LW570s.
Ten projekt jest pod nazwą LGMOD a platforma do niego to Saturn7 poszukaj sobie dodatkowych informacji. Tu masz link LGMOD - Openlgtv
Pozdrawiam
 

Egon666

New member
Witam, mam pytanie czy może znalazł się ktoś odważny i zainstalował to OpenLGTV BCM - Openlgtv ?

Czytajcie ze zrozumieniem....
Soft dostepny tylko dla LW45.. (Saturn7) , dla LW 57.. , LW55... (Broadcom BCM35230)
..."Support for 2011 SmartTV models was planned to be released soon but there are more security checks at CFE2 bootloader that prevent from running custom firmware after flashing. Do not buy these models yet if you want to run custom firmware on them. ", czyli prace trwaja , ale na dzien dzisiejszy brak alternatywnego softu..

Tu jest dokladny spis, jaki soft jakie modele obsluguje http://openlgtv.org***/wiki/index.php/Achievements
 
Ostatnia edycja:

rojek1

New member
Czytajcie ze zrozumieniem....
Soft dostepny tylko dla LW45.. (Saturn7) , dla LW 57.. , LW55... (Broadcom BCM35230)
..."Support for 2011 SmartTV models was planned to be released soon but there are more security checks at CFE2 bootloader that prevent from running custom firmware after flashing. Do not buy these models yet if you want to run custom firmware on them. ", czyli prace trwaja , ale na dzien dzisiejszy brak alternatywnego softu..

Tu jest dokladny spis, jaki soft jakie modele obsluguje Achievements - Openlgtv
Ten soft działa tu masz screeny tego softu OpenLGTV BCM - Openlgtv
Pozdrawiam
 

kocjan

New member
Witam
I tu się mylisz jest jest otwarty projekt firmware do telewizorów Lg , wprowadza on wiele funkcji dodatkowych do oprogramowania fabrycznego i nawet pojawił się już do tv LW570s.
Ten projekt jest pod nazwą LGMOD a platforma do niego to Saturn7 poszukaj sobie dodatkowych informacji. Tu masz link LGMOD - Openlgtv
Pozdrawiam

Normalna plaga braku czytania ze zrozumieniem. Soft otwarty jest wtedy, kiedy zrodla udostepnia sam producent i zezwala na jego modyfikacje. Soft do LG jest zaszyfrowany, zabezpieczony przed modyfikacja. To ze komus udalo sie rozszyfrowac firmware do starszych modeli nie czyni go otwartym.

WW stronke znam, nie zagladalem dawno, bo w kwestii serii 3D LW od dluzszego czasu nic sie nie dzieje. LW570S to nie Saturn 7!!
 
Ostatnia edycja:

kocjan

New member
Ten soft działa tu masz screeny tego softu OpenLGTV BCM - Openlgtv
Pozdrawiam

Brak slow. Tu jak wol stoi, ze nie ma LGMOD dla LW570S:

Broadcom BCM35230 Year 2011 2D/3D LCD/LED/Plasma TV: Custom firmware OpenLGTV_BCM
was in progress to support these models, but althrough firmware is almost ready there are currently no achievements

Prosze nie mylic modelu 3D LW570S z modelami LCD Saturn 7 o podobnych oznaczeniach.
 
Ostatnia edycja:

zbyniu4

New member
Proszę o podpowiedź. Mam podłączony po kablu hdmi komp. z tv i oddzielnie również po hdmi tv i kino dom. Teraz problem: puszczam na lapku np. F1 2010 i nie mogę włączyć dźwięku na kinie domowym
( w tv jest ). Jak ten problem rozwiązać? Jak to wszystko podłączyć zeby dźwięk szedł w 5.1 przez kino????
 

zbyniu4

New member
Wszystko jasne też tak próbowałem. Mi przede wszystkim chodzi o to, że jak w lapku puszczę np gierkę F1 2010 to w żaden sposób nie mogę włączyć ARC bo mi przerywa grę. Lapek podłączony do TV pod wejście HDMI ( PC ) a po włączeniu ARC z automatu TV przechodzi na HDMI ( kino dom. ) i tak w koło. Co mi da podłączenie lapka pod kino-amli ???????
Może dźwięk z TV do kina puścić jeszcze kablem optycznym????????
 

lookhash

New member
ja mam w amplitunerze kilka wejsc i jedno wyjscie hdmi jesli do wejscia podlaczysz lapka (do ampli) to amplituner sygnal pusci po kolumnach a wizje wysle do TV. Tak mi bynajmniej dziala. Wszystko co mam puszczam przez ampli a w TV mam ARC ustawione zeby byl tez glos z tv jak ogladam youtube lub filmy z usb czy dlna
 

domelli

Member
Cześć
A ja mam pytanie odnoście trybu oglądania 3D. Dopiero teraz udało mi się obejrzeć pierwszy film na BR w 3D na odtwarzaczu Lg660 i zauważyłem że nie mam opcji wyboru trybu 3D, tak jak to mam do tej pory na canal+3d, z projekcją SBS więc i był wybór rodzaju rojekcji trybu3d. Efekty 3d z oryginalnego BR-3d są widoczne ale nie jestem w stanie kontrolować w jakim trybie one pracują (są 4 tryby 3d w menu plus jeden pasywny), mogę wtedy tylko zmienić stawienia 3d czyli lewo-prawo i punkt siedzenia. Mam kilka filmów BR3d i widac ze nie ma tam projekcji SBS. Czy to jest normalne Czy też tak macie ?
 
Ostatnia edycja:

vwrafi

New member
Cześć
A ja mam pytanie odnoście trybu oglądania 3D. Dopiero teraz udało mi się obejrzeć pierwszy film na BR w 3D na odtwarzaczu Lg660 i zauważyłem że nie mam opcji wyboru trybu 3D, tak jak to mam do tej pory na canal+3d, z projekcją SBS więc i był wybór rodzaju rojekcji trybu3d. Efekty 3d z oryginalnego BR-3d są widoczne ale nie jestem w stanie kontrolować w jakim trybie one pracują (są 4 tryby 3d w menu plus jeden pasywny), mogę wtedy tylko zmienić stawienia 3d czyli lewo-prawo i punkt siedzenia. Mam kilka filmów BR3d i widac ze nie ma tam projekcji SBS. Czy to jest normalne Czy też tak macie ?

A wie pan w ogóle co to jest SBS ?
 

hunter121

New member
Pionowe paski

Ja mam 42LW570S Od kilku miesięcy i ostatnio kilka razy pojawiły się pionowe szarawe paski po lewej stronie, które znikają po wyłączeniu telewizora z zasilania i włączeniu ponownie. Miał ktoś takie objawy?
 

kocjan

New member
Cześć
A ja mam pytanie odnoście trybu oglądania 3D. Dopiero teraz udało mi się obejrzeć pierwszy film na BR w 3D na odtwarzaczu Lg660 i zauważyłem że nie mam opcji wyboru trybu 3D, tak jak to mam do tej pory na canal+3d, z projekcją SBS więc i był wybór rodzaju rojekcji trybu3d. Efekty 3d z oryginalnego BR-3d są widoczne ale nie jestem w stanie kontrolować w jakim trybie one pracują (są 4 tryby 3d w menu plus jeden pasywny), mogę wtedy tylko zmienić stawienia 3d czyli lewo-prawo i punkt siedzenia. Mam kilka filmów BR3d i widac ze nie ma tam projekcji SBS. Czy to jest normalne Czy też tak macie ?

Material na plytach bd zawiera informacje o rodzaju 3d, ktora tv odczytuje i wyswietla obraz 3d bez ingerencji uzytkownika. Obraz z c+ 3d odbierasz pewnie z zewnetrznego dekodera i dlatego musisz wybrac rodzaj 3d. Sugeruje poczytac instrukcje do tv, tam to wszystko jest opisane.
 

Znakowy

New member
Czy da się podłączyć dysk do telewizora tak, żeby działał pod nagrywanie (DVR) i równocześnie można było przechowywać na nim dane (zdjęcia, muzykę i filmy) tak, aby telewizor mógłby je otwierać?
Pytam, bo podłączyłem dysk ze zrobionymi dwoma partycjami i po zainicjowaniu dysku w telewizorze wykasował on obydwie partycje (myślałem, że druga zostanie nie naruszona).:niewiem:
 

dawram

New member
Czy da się podłączyć dysk do telewizora tak, żeby działał pod nagrywanie (DVR) i równocześnie można było przechowywać na nim dane (zdjęcia, muzykę i filmy) tak, aby telewizor mógłby je otwierać?
Pytam, bo podłączyłem dysk ze zrobionymi dwoma partycjami i po zainicjowaniu dysku w telewizorze wykasował on obydwie partycje (myślałem, że druga zostanie nie naruszona).:niewiem:

Jedno albo drugie, taki mądry tv-k to on nie jest:-D
 
Ostatnia edycja:

TomekPoz

New member
Panowie skad wziac voucher Zrób Kino do HBO GO ?
Próbuje zarejestrowac sie na ich stronie ale nie ma tam opcji związanej z LG chyba ze nie widze :(
 
Ostatnia edycja:

TomekPoz

New member
macie jakis serwer dlna który pozwala odtwarzać napisy ?
nie moge zmusić do tego serviio i all share samsunga , a niby ten 1 ma taką możliwość
poza plexem bo ten cos mi tnie, np 10 min film działa i przytnie potem znowu 5 min i znowu przytnie

no i czy mozecie po ostatnich aktualizacjach parować tv i telefon?
mi na kilkadziesiąt prób raz poprawnie zainicjowało kod ale po jego wpisaniu sie i tak skisiło...
w tej chwili tv inicjuje parowanie i nie wyswietla prawidłowo kodu a telefon nie widzi tv...
 
Ostatnia edycja:
Do góry