LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

dom1

New member
mam problem. od pewnego czasu moj tv po wylaczeniu uruchamia sie zresetowany tzn z ustawieniami fabrycznymi. zmiany softu nic niedaja. co moze byc przyczyna? pzdr
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Napisy3D

witam....posiadam Samsunga BD-D6900 i telewizor 3D LG LW 570S i podczas oglądania filmów 3D z napisami, odtwarzanego z dysku zewnętrznego podpiętego pod odtwarzacz Blu-ray, napisy nachodzą na siebie,rozjeżdzają się niepoprawnie sie wyświetlają. Czy jest sposób na poprawne wyświetlanie napisów....
 

erzlot

New member
U mnie napisy z HDD podpiętego do BD660 też źle chodzą, ale ten sam plik podpięty bezposrednio do we USB w tv chodzi dobrze tzn napisy 3D są ok.
Pisałem do serwisu LG, zaproponowali aby im przesłac bd (chociaż przecież mogą to samo sprawdzić sami na jakimś pliku).
 

ahu

New member
Pilot Magic Remote lg przestał reagować na ruch po aktualizacji oprogramowania 06.01.04 w LG 42LW579S-ZD (przyciski inne działają). Mam ustawienie Polska
Jak jest przyczyna, pilot czy tv ?
 

emilio1982

New member
pytań kilka...

... po pierwsze czy istnieje możliwość i jak to zrobić aby móc korzystać z klawiatury numerycznej na pilocie podczas wpisywania tekstu np. w wyszukiwarce czy youtube;

po drugie czy jest możliwość instalacji Flash Player 10.1 lub wyższego - telewizor jest wyprodukowany w 2011 roku
 

stanelk

Member
mam problem. od pewnego czasu moj tv po wylaczeniu uruchamia sie zresetowany tzn z ustawieniami fabrycznymi. zmiany softu nic niedaja. co moze byc przyczyna? pzdr

Witam,takie objawy mogą być jak jest min.uszkodzony eeprom. Może też nie zapisywać wyszukanych kanałów.Zrób jeszcze sam reset do ustawień fabrycznych,ustaw swoje ustawienia i wyłącz pilotem.Jak dalej to samo no to tel. do serwisu.
Powodzenia.
 

kocjan

New member
witam....posiadam Samsunga BD-D6900 i telewizor 3D LG LW 570S i podczas oglądania filmów 3D z napisami, odtwarzanego z dysku zewnętrznego podpiętego pod odtwarzacz Blu-ray, napisy nachodzą na siebie,rozjeżdzają się niepoprawnie sie wyświetlają. Czy jest sposób na poprawne wyświetlanie napisów....

Gdyby BD wysylal do telewizora obraz 3D z nalozonymi napisami, wyswietlaly by sie poprawnie. Natomiast BD wysyla dwa polobrazy i nalozone na nie napisy, z czego tv robi obraz 3D i napisy sa rozjechane.


emilio1982 napisał:
po drugie czy jest możliwość instalacji Flash Player 10.1 lub wyższego - telewizor jest wyprodukowany w 2011 roku

Nie ma takiej mozliwosci.
 

geo570

New member
Pilot Magic Remote lg przestał reagować na ruch po aktualizacji oprogramowania 06.01.04 w LG 42LW579S-ZD (przyciski inne działają). Mam ustawienie Polska
Jak jest przyczyna, pilot czy tv ?

Może pomogłaby procedura ponownej rejestracji pilota (zresetowanie), opisana na 4 stronie jego instrukcji.

A tak poza tym, to co nowego po aktualizacji? Widać jakieś zmiany?
 

guli83

New member
Witam
Mozna odtworzyc film z DTS na tym tv i na innych lg-kach z obsluga dlna, tylko trzeba puscic go z programu PLEX na komputerze (serwer plikow) z wlaczona funkcja konwertowania w locie (poszukajcie w ustawieniach). Na moim 42lw650t ladnie to smiga.
Pozdrawiam i milego ogladania.


Dzięki, nie znałem tego PLEXa.
Problem jedynie taki że u mnie się przycina, filmik idzie i co jakiś czas jest ładowanie...
Co jest nie tak i jak temu zaradzić?
Z góry dzięki, pozdrawiam
 

barteknowack

New member
Bez reklam
guli83, spróbuj w Advanced w Preferencjach może coś pozmieniać, być może przez konwersję do AC3 tak zwalnia. Spróbuj odpalić coś z oryginalnym AC3.

emilio1982, ta klawiatura to ściema, korzystam z aplikacji na smartfona do obsługi tego TV, tam jest klawiatura i nawet rozpoznawanie głosu .
Flasha nie da się zaktualizować, mógłby to zrobić producent no ale.... :D
 

leszekol

New member
Chyba jednak nie masz racji. Nie aktualizowałem (mam o jedno "oczko" starszą wersję) i przy próbie wejścia w HBO Go pojawia się okienko: Ta opcja wymaga aktualizacji oprogramowania. Czy chcesz teraz uaktualnić? Do wyboru jest "Tak" lub "Nie". Klikanie w "Nie" nic nie daje, TV nie reaguje na nic, trzeba go wyłączyć :smile: Podobnie jest z Ipla Film

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

michal3d

New member
Chyba jednak nie masz racji. Nie aktualizowałem (mam o jedno "oczko" starszą wersję) i przy próbie wejścia w HBO Go pojawia się okienko: Ta opcja wymaga aktualizacji oprogramowania. Czy chcesz teraz uaktualnić? Do wyboru jest "Tak" lub "Nie". Klikanie w "Nie" nic nie daje, TV nie reaguje na nic, trzeba go wyłączyć :smile: Podobnie jest z Ipla Film

Pozdrawiam
Ja mam co prawda model LW5500 ale miałem podobny problem z usługami Premium.Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych. A co do wersji oprogramowania to mam 06.01.04 czyli starszą a HBO GO mi działa od kilku dni,na stronie LG jest nowa wer. ale tv jeszcze jej nie widzi.
 

farciarz13

New member
witam,u mnie też od paru dni śmiga HBO GO mimo tego że jadę na tym samym sofcie co był wcześniej a HBO GO na pewno nie było :) seria LW sofcik 06.01.04:shock:
 
Do góry