LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Dangien

New member
hbbtv

Panowie! Czy macie hbbtv (oczywiście po spełnieniu określonych warunków) z naziemnej na TVP1HD,TVP2HD? Dotychczas odbierałem a od dwóch dni cisza! Z satelity na niemieckich ok.
I jeszcze jedno.Czy ktoś ma z kablówki możliwość odbioru tego strumienia (odbiór poprzez moduł i kartę operatora)! Proszę o cenne wskazówki.
 

Arbitur

New member
Co to za hbbtv jak z 3 metrów nic nie widać, malutkie to jakieś i mało czytelne. Włączyłem, zobaczyłem i wyłączyłem. Bida straszna jak całe TVP.
 

Dangien

New member
HbbTV, działa, przycisk z czerwonym prostokątem. Ale wygląda jakoś marnie. Niemcy i Czesi mają to lepiej dopracowane.

Skąd wiesz co Czesi odbierają skoro po ustawieniu kraju na Czechy, brak pozycji hbb(czy na pewno mówisz o telewizorze LW570S?) Czy jest ktoś kto tę usługę ma z naziemnej z przekaźnika tv na Suchej Górze? Pytam ponownie również o odbiór hbbtv z kablówki.
 

hjanusz

New member
Skąd wiesz co Czesi odbierają skoro po ustawieniu kraju na Czechy, brak pozycji hbb(czy na pewno mówisz o telewizorze LW570S?) Czy jest ktoś kto tę usługę ma z naziemnej z przekaźnika tv na Suchej Górze? Pytam ponownie również o odbiór hbbtv z kablówki.
1. Wiem co Czesi odbierają bo oglądam ich programy DVB-T z Liberca kanał 43 (CT1, CT2, CT24, CT4).

2. Kraj ustawiony na "Niemcy"

3. Mój TV to LW5500, ale z tego co czytałem na forum niewiele różni się od LW 570S, (przywracałem "stary" firmware w/g opisu w tym wątku i procedura zadziałała na moim LW5500, także chyba to prawda że, między tymi modelami jest niewielka różnica)
 

Balon14

New member
1. Wiem co Czesi odbierają bo oglądam ich programy DVB-T z Liberca kanał 43 (CT1, CT2, CT24, CT4).

2. Kraj ustawiony na "Niemcy"

3. Mój TV to LW5500, ale z tego co czytałem na forum niewiele różni się od LW 570S, (przywracałem "stary" firmware w/g opisu w tym wątku i procedura zadziałała na moim LW5500, także chyba to prawda że, między tymi modelami jest niewielka różnica)

Jakim opisem przywracałeś stary soft w LW5500?
Opisów jest wiele, opisz co i jak zrobiłeś.

Pozdrawiam.
 

hjanusz

New member
Jakim opisem przywracałeś stary soft w LW5500?
Opisów jest wiele, opisz co i jak zrobiłeś.

Pozdrawiam.
1. Pendrive -> format do FAT 32
2. Wgrać soft „GP3_EU_BB_[Special_ChangeOldKey]_C0_RevNo59622_V09.00.00_ota_V2_SECURED.epk” do katalogu “LG_DTV”
3. Włożyć pendrive do portu USB (ja dałem do USB1)
4. Włączyć TV
5. Rozpocznie się wgrywanie softu z pendrive
6. Po wgraniu wyłącz TV
7. Usunąć soft “GP3_EU_BB_[Special_ChangeOldKey]_C0_RevNo59622_V09.00.00_ota_V2_SECURED.epk” z pendrive
8. Wgrać soft “Software File_Version 05.01.10.epk” I “Software File_Version 05.11.08.epk” na pendrive
9. Włożyć do USB w TV -> włączyć TV
10. Na pilocie [HOME] -> [USTAWIENIA]->[OPCJE]-> [FAV] razy 7-> [CZERWONY – Przycisk na pilocie]-> zaznaczyć pierwszy (starszy) soft -> rozpocznie się wgrywanie
11. Po restarcie TV wgrać drugi soft (nowszy) z pendrive
Przynajmniej u mnie tak to przebiegało. 42LW5500-ZE
NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

Pozdrawiam
 

zbyniu4

New member
Mam pytanie dot. serwera-programu DLNA. Nie mogę uruchomić Serviio na tv 570s. Pewnie coś robię nie tak. Jak jest jakieś wyjście proszę o podpowiedzi. Dzięki.
 
Do góry