LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

keriz

New member
jak masz internet to spróbuj wejść przez internet do menu serwisowego wchodziłem bez problemu dopóki mi nie padł internet

Czyli jak ?
Zawsze wchodziłem do biosu pilotem od kolegi zdaje sie thomson[/QUOTE]

Tu masz bardzo powszechny i prosty sposób

Wystarczy zainstalować na PC będącym na jednym routerze z TV program Python 3.x.x http://python.org/do...releases/3.2.3/ do tego pobieramy skrypt LGcommander https://github.com/u...ander/downloads, po rozpakowaniu klikamy w lgcommander.py i wpisujemy kod parujący naszego TV.Następnie edytujemy plik lgcommander.py w IDLE (Python GUI) lub notatniku i zmieniamy w linii lgtv["pairingKey"] = "DDGWAF" klucz parujący na nasz własny wyświetlany na TV przy pierwszym odpaleniu, co pozwoli na automatyczne parowanie przy każdym uruchomieniu. Kody wyświetlane są w oknie skryptu dla poszczególnych menu, hasło menu jak ktoś nie zna jeszcze to 0413.
 

tom4sz

Member
Witam
Wszystko poszło ładnie i mam soft 5.11.08
Jak robiłem?

1. wgrałem soft 09.00.00 (wrzuciłem na pendrive do folderu LG_DTV)

2. na pena wrzuciłem soft 4.04.11 ściągnięty z tej samej strony co 09.00.00

3. wszedłem w menu, opcje, następnie wcisnąłem 7x przycisk FAV , wyskoczyło okienko "aktualizacji oprogramowania tv ekspert"
do wyboru miałem soft z pena 4.04.11
soft się wgrał i restart tv

4. telewizor odnalazł soft 05.01.10, tv zaktualizował się i restart.

5. Potem chciał mi wgrać 05.12.05 więc podziękowałem i wgrałem soft 5.11.08. z pendrive .
 
Ostatnia edycja:

joe11

New member
Dokładnie zrobiłem tak jak tom4sz i potwierdzam mam już z powrotem soft
5.11.08. Polecam wyłaczyć automatyczną aktualizacje bo nie wiadomo czym nas skośnookie jeszcze zaskoczą
 

geo570

New member
Tak dobrze myślisz vo jak jest mecz to jest i sonda i mozna wybrać odpowiedz 1,2,3 i pewnie dlatego klawiatura jest blokowana ;)

Dokładnie tak jest. To może naprawić nadawca HbbTV (w tym przypadku TVP).
Ciekawostka: jak wciśniemy przycisk 8, to pojawi się biała plansza TVP w lewym górnym rogu.

Sprawdziłem dziś z jakimi adresami łączy się TV podczas oglądania HbbTV na TVP1HD i okazało się (jak się można było spodziewać), że to adresy z domeny tvp.pl, np. (link bezpośredni):

bg_vs.png
 

lgfan

New member
Po kilku dniach zabawy z HbbTV wyłączyłem to dziadostwo bo same z tym problemy !
Oprócz blokowania przycisków numerycznych nie działa też przycisk OK. i co najważniejsze nie działa Timeshift !!
Puki TP czegoś z tym nie zrobi nie nie warto zawracać sobie tym głowy.
 
Ostatnia edycja:

mustafas

New member
A czy ktoś mógłby przypomnieć, jakie były domyślne wartości opcji, które trzeba było przestawić żeby działalo Hbb? Bo rozumiem że przy zmienionych w razie awarii gwarancja jest nieważna?
 

rojek1

New member
czyli trzeba przestawić te dwa parametry? A jeszcze do tej gwarancji, traci się ją przy samodzielnym zmienianiu parametrów w tym menu?
Nigdzie nie pisze w gwarancji że nie możesz wejść do biosu chociaż do biosu nie można wejśc od tak sobie ponadto bios jest jeszcze zabezpieczony hasłem. Podejrzewam że jeżeli w biosie zmieni takie parametry które nie wpływają bezpośrednio na pracę tv Lg czyli to odblokowanie dvr czy hbbtv nie będzie się tego za bardzo czepiała bo to nie wpływa na pracę i bezpieczenstwo tv, ale jeżeli zmieni się parametry które wpływają na bezpieczeństwo tv i przez to tv np się nie obudzi może to być naprawa płatna lub możesz stracić gwarancję. Tak że wszystko trzeba robić z głowa jak sie nie wie które parametry do czego służa to lepiej nie ruszać bo może telewizor się nie obudzić
 

hesos

New member
Witam
Proszę o pomoc ,właśnie oglądam finał ME na kanale TVHD side by side, i niestety tv nie konwertuje obrazu do 3d. może ktoś wie dlaczego.
 

guti

New member
było ale na TVP HD i to super ale dopiero po 30 minutach dopóki nie dostroili ustawień ale potem było super,,,,,,,prawdziwe e 3D
nie 30min. tylko około 12-13 min. była totalna lipa w 3D a później faktycznie dostroili i było super a już miałem przełączyć na 2D. Nie rozumiem tylko jak na tak ważnej imprezie można było strzelić taką gafę.
 

hesos

New member
Napisał keriz
było ale na TVP HD i to super ale dopiero po 30 minutach dopóki nie dostroili ustawień ale potem było super,,,,,,,prawdziwe e 3D


Niestety u mnie cały czas był obraz podzielony na dwie części.W funkcji 3d nie można było nic zrobić,jakby TV nie czytał tego formatu
 

joe11

New member
a jaki masz soft? Ja mam 5.11.08 dzwoniłem juz do LG z tym problemem to mi kazali wgrać ten najnowszy 05.12.02 ale wiadomo co to za soft.Może w ten sposób chcą nas pozbawić ingerencję w Menu serwisowe?
 
Do góry