LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Egon666

New member
Niestety nie moge jeszcze wklejac linkow
openlgtv.org***/wiki/index.php/Access_hidden_service_menus_/_modes
pod pozycja 13.
Postaram sie zrobic maly opis jak to uruchomic.

Co do hbbtv, na zagranicznych forach znany jest problem z nagrywaniem kanalow na ktorych nadawane jest hbbtv, i chyba nie mozna tego ominac.
 

Egon666

New member
Maly opis dla lubiacych grzebac :)

Wejscie w menu serwisowe z wykorzystaniem PC.
PC i TV podlaczone w tej samej sieci.
Pobieramy i instalujemy Python 3.2.3., dodatkowo sciagamy skrypt lgcommander.py ktory umozliwi nam dostep do menu serwisowego.
Zmieniamy rozszerzenie lgcommander.py , na lgcommander.pyw.
Klikamy w plik lgcommander.pyw
Przy pierwszym uruchomieniu skryptu warto zapisac klucz parujacy ktory ukaze sie na ekranie TV. Edytujemy plik lgcommander.pyw w notaniku i zmieniamy w lini - lgtv["pairingKey"] = "DDGWAF" - ciag DDGWAF na nasz klucz parujacy, unikniemy w ten sposob wpisywania klucza przy kazdym odpaleniu skryptu.
I wsio :)
Unikamy wchodzenia w POWER_ONLY, kod 254.
 
Ostatnia edycja:

Dangien

New member
Być może nie ma jeszcze załączonej sygnalizacji HbbTV na waszym nadajniku.

lub

zwróć uwagę na ustawienia o których pisałem wcześniej:

- podłączenie do internetu
- ustawienia w menu serwisowym
- następnie przestawienie w menu telewizora kraju na "NIEMCY" ( na kraju "POLSKA" brak jest dodatkowej opcji do włączenia HbbTV ponieważ w polskim sofcie LG nie aktywowało tej usługi jeszcze albo nie aktywuje wcale :( ) ,język zostawiasz na polski, przestawiasz tylko kraj
- po przestawieniu kraju pojawia się nowa pozycja w tej zakładce co zmieniałeś kraj i tam masz możliwość włączenia/wyłączenia HbbTV

Po przestawieniu kraju na "Niemcy"i pozostawieniu języka na polski giną polskie znaki graficzne.Czy jest na to jakaś rada.Polskie litery typu ż,ł,ą itp zniknęły również z nazw nagranych programów i w telegazecie
 

Balon14

New member
Po przestawieniu kraju na "Niemcy"i pozostawieniu języka na polski giną polskie znaki graficzne.Czy jest na to jakaś rada.Polskie litery typu ż,ł,ą itp zniknęły również z nazw nagranych programów i w telegazecie

Rada jest jedna. Trzeba pisać do tych buc*w z lg o nowy soft z obsługa hbbtv, uświadomić im że w polsce już działa hbbtv (choćby jako test ale działa).
 

decklen

New member
Maly opis dla lubiacych grzebac :)

Wejscie w menu serwisowe z wykorzystaniem PC.
PC i TV podlaczone w tej samej sieci.
Pobieramy i instalujemy Python 3.2.3., dodatkowo sciagamy skrypt lgcommander.py ktory umozliwi nam dostep do menu serwisowego.
Zmieniamy rozszerzenie lgcommander.py , na lgcommander.pyw.
Klikamy w plik lgcommander.pyw
Przy pierwszym uruchomieniu skryptu warto zapisac klucz parujacy ktory ukaze sie na ekranie TV. Edytujemy plik lgcommander.pyw w notaniku i zmieniamy w lini - lgtv["pairingKey"] = "DDGWAF" - ciag DDGWAF na nasz klucz parujacy, unikniemy w ten sposob wpisywania klucza przy kazdym odpaleniu skryptu.
I wsio :)
Unikamy wchodzenia w POWER_ONLY, kod 254.

u mnie nic się nie dzieje jak to uruchamiam
 

jokers

New member
Posiadam LG 55LW650S i potwierdzam ze po przestawieniu w Service Menu HBBTV zadzialalo.
Polskie HBBTV jest narazie bardzo ubogie ale tez z naziemnych kanalow czeskich dziala HBBTV i jest bardziej rozwiniete.
 

Attachments

  • IMG_20120530_132950.jpg
    IMG_20120530_132950.jpg
    657,2 KB · Wyś: 280
  • IMG_20120530_133010.jpg
    IMG_20120530_133010.jpg
    663,7 KB · Wyś: 306
  • IMG_20120530_133024.jpg
    IMG_20120530_133024.jpg
    737,4 KB · Wyś: 230
  • IMG_20120530_133138.jpg
    IMG_20120530_133138.jpg
    698,9 KB · Wyś: 224
  • IMG_20120530_133151.jpg
    IMG_20120530_133151.jpg
    642,3 KB · Wyś: 500
  • IMG_20120530_133449.jpg
    IMG_20120530_133449.jpg
    652 KB · Wyś: 323

pawelec2

New member
Również potwierdzam odbiór HBBTV na TVP1 w LG **LW5500:) Oczywiście po przestawieniu opcji w menu serwisowym i zmianie kraju na Niemcy.:-D (plus do tego włączenie opcji HBBTV w menu głównym)
 

Balon14

New member
Również potwierdzam odbiór HBBTV na TVP1 w LG **LW5500:) Oczywiście po przestawieniu opcji w menu serwisowym i zmianie kraju na Niemcy.:-D (plus do tego włączenie opcji HBBTV w menu głównym)

Wszystko super, teraz trzeba się zastanowić jak zrobić aby działało to bez przestawiania na niemcy?
 

srcp

New member
Dzisiaj okolice Rybnika na 44 kanale TVP1 w HD 1080i z napisem test.Niestety w moim 47LW570S nie mam hbbtv , nawet po przestawieniu w menu kraj Niemcy.Na dodatek skasowało mi listę kanałów DVBT i satelitarną:(
 

jacek67m

New member
Dzwoniłem dziś do serwisu LG w sprawie HBBTV pani powiedziała że to pierwsze takie zapytanie i ma dać odpowiedz w przyśzłym tygodniu czy u was też niechce się uruchomić Gazeta pl
 

enter1

New member
Dzwoniłem dziś do serwisu LG w sprawie HBBTV pani powiedziała że to pierwsze takie zapytanie i ma dać odpowiedz w przyśzłym tygodniu czy u was też niechce się uruchomić Gazeta pl
w serwsie to oni chyba tylko siedza tam na sztuke bo dzwonilem kilka razy i tez nic nie wiedzieli albo nie chca wiedziec a gazeta.pl tez mi nie dziala
 

GrimReaper

New member
Problem z Plex Media Serverem

Witam,

czy można w Plexie zmieniać jezyk audio w udostepnianym filmie???
Jeśli tak to poproszę o info jak :)

Mam Avatara 3D SBS wszystko śmiga tylko jako 1. jezyk jest niemiecki angielski jako 2. ale nie wiem jak zmienić.

PLS Help.

Pozdrawiam.
Grim.
 

ovner

New member
Połowiczny sukces z HBBTV na 42LW570s połączenie przez neta do menu EZ_ADJUST działa, HBBTV zmienione z 1 na 2, kraj na niemcy, nowa pozycja w menu telewizora się pojawiła, TVP1HD z naziemnej odbierane, w informacji o programie ikonka HBBTV, a na ekranie tylko obraz bez żadnej informacji z HBBTV. Będzie więcej czasu to potestuję to dalej.
 

zaworek1313

New member
Witam.
Mam do tego TV podłączony LAN. Uruchamiam YOUTUBE, wybieram coś do obejrzenia no i nic, cisza, ekran czarny i tak czekam już paręnaście minut, dlaczego? Proszę o pomoc co zrobić aby youtube chodziło i jeszcze jedno pytanie: chciałbym oglądać 3D przez neta, w jaki sposób?
 

eljot07

New member
Połowiczny sukces z HBBTV na 42LW570s połączenie przez neta do menu EZ_ADJUST działa, HBBTV zmienione z 1 na 2, kraj na niemcy, nowa pozycja w menu telewizora się pojawiła, TVP1HD z naziemnej odbierane, w informacji o programie ikonka HBBTV, a na ekranie tylko obraz bez żadnej informacji z HBBTV. Będzie więcej czasu to potestuję to dalej.

Witam,
U mnie działało HbbTV po spełnieniu wszystkich ustawień (tak jak pisałem wcześniej i inni koledzy był dostęp do treści tekstowych jak i materiałów wideo) ale od kilku dni mam takie same objawy - czyli nic dodatkowej treści dotyczącej HbbTV( nawet brak czerwonej "kulki" z informacją o serwisie lub dostępności aplikacji z "nowościami z regionu"). Wygląda na to że TVP potestowała sobie troszkę nowa technologię i teraz niema nic z dodatkowej treści bo pewno przygotowują się na mecz otwarcia :) ).

Teraz pytanie do innych co zgłaszali że działa HbbTV - czy dalej działa HbbTV?
 

Jerzy62

New member
U mnie od wczoraj nie działa wszystko mam włączone w info mam znaczek ale nie można włączyć, pisałem do serwisu to odpisali że nie przewidują takiej opcji.
 

Kulmaswzk

New member
Napisałem do lg z pytaniem o hbbtv w polsce oraz o smart tv i dostałem taką wiadomość:

W nawiązaniu do Pana wiadomości pragniemy poinformować, że funkcja HbbTV nie będzie dostępna w w/w modelu urządzenia. SMART TV z 2011 będą miały rozszerzoną opcję PREMIUM. Na obecną chwilę trwają zaawansowane rozmowy z dostawcami usług i możemy zdradzić, że najbliższej wdrożenia jest HBO i FILMBOX, a w przyszłości równiez inne, o których nie możemy jeszcze oficjalnie wspomnieć, ponieważ obligują nas umowy poufności.
 
Do góry