LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Znakowy

New member
Dużo ludzi pisze o odblokowaniu DVR. Ale ja mam pytanie, czy może ktoś odblokował sobie HBB TV i testował sobie tę funkcję na jakimś kanale niemieckim lub w Warszawie na kanale TVN HD?
 

vwrafi

New member
Nie chce mi wierzyć żeby LG olało modele z roku 2011 i nie dodało najnowszych aktualizacji a jeżeli tak zrobią to będzie po prostu nie wporządku. Przecież to ledwie jeden model wstecz i brak wsparcia ???????? Zresztą to ta sama seria z nazwą Cinema 3D Smart Tv. Jakoś nie mogę w to uwierzyć.

Też nie mogłem w to uwierzyć, ale dostałem wiadomość od wsparcia technicznego LG że żadnej aktualizacji Flash nie będzie i nie wiedzą jeszcze czy dostaniemy TVN Player. Tak więc to mój ostatni produkt LG. I nie są to słowa rzucone na wiatr. Jakiś czas temu Sony Ericsson olał też wsparcie dla telefonów Xperia X10 mini pro. Obraziłem się na nich i teraz jak kupowałem nowy telefon to nawet nie brałem pod uwagę żadnego Sony Ericsson czy też Sony. Producent ma mnie w d... ? Ja też mam producenta w d... . Jest wiele innych firm więc jest w czym wybierać.
 

decklen

New member
OpenLGTV_BCM
was in progress to support these models, but althrough firmware is almost ready there are currently no achievements

tak więc prace trwają jest nawet wersja do wgrania
ale nic ciekawego nie wnosząca - raczej zrobiona pod testowanie
 

srcp

New member
Wkładasz pena do usb ,następnie wciskasz i trzymasz przycisk home na pilocie aż pojawi się znowu obraz tv, wbijasz kod 1105 i ok.Pokaże się menu instalacyjne - wybierasz TV - Link Loader,potem Send to usb i masz plik tll z listą kanałów na penie.Listę obrabiasz w kompie programem TIIEdit_5_.exe,następnie zapisujesz swoją pracę i masz listę do wgrania.
Dalej tak samo - pen do tv,home na pilocie,kod 1105 i ok,tv-link loader i Receive from usb i potwierdzasz ok. i lista jest w tv.
U mnie po wgraniu wszystkie kanały sat,które chciałem usunąć się nie usunęły,wszystkie kanały tv naziemnej i analogowej zniknęły.Może coś żle poustawiałem?
Generalnie zrobiłem trochę ładu z listą kanałów sat i już jest nieżle;)
W moim 47LW570S niestety nie potrafię wejść w menu instalacyjne.Po wybraniu HOME i 1105 pojawia się napis Serwis OTA i nic więcej nie można zrobić.Chciałbym edytować w TIIEdit_5 listę kanałów satelitarnych,jak mam zgrać listę z tv na pena?
 

piotrek200

New member
Witam
Ostatnio po wyszukaniu na nowo programów mam pewien problem. Po wyłączeniu telewizora na dluższą chwilę znikaja wyszukane kanały dtv i analogowej tv, zostają tylko te z satelity. Co robić, jak żyć panie Tusk:-??
 

stanelk

Member
Witam
Ostatnio po wyszukaniu na nowo programów mam pewien problem. Po wyłączeniu telewizora na dluższą chwilę znikaja wyszukane kanały dtv i analogowej tv, zostają tylko te z satelity. Co robić, jak żyć panie Tusk:-??
Witam,chyba jedynym lekarstwem na to jest "reset ustawień fabrycznych" i oczywiście najnowszy soft w TV.U mnie po tej operacji nie giną kanały DVB-T a anologowych nie używam to nie wiem.Dodam,że dotyczy to całkowitego odłączania TV od zasilania.
Pozdrawiam.
 

stanelk

Member
Witam,chyba jedynym lekarstwem na to jest "reset ustawień fabrycznych" i oczywiście najnowszy soft w TV.U mnie po tej operacji nie giną kanały DVB-T a anologowych nie używam to nie wiem.Dodam,że dotyczy to całkowitego odłączania TV od zasilania.
Pozdrawiam.
Po dodaniu kanałów anologowych i wyłączeniu TV od zasilania niestety kanały te znikają.W przyszłym roku i tak znikną całkiem więc nie ma się czym przejmować.
Pozdrawiam.
 

stanelk

Member
mialem tak samo u sieie padla glowica antenowa
Zająłem się tym tematem dla sprawdzenia czy coś nie tak z TV i gdy kanały anologowe dodałem do ulubionych okazało się,że nie znikają oprócz Polsatu.Otóż gdy wyłączę TV na anologowym Polsacie i włączę to TV włącza się na Polsacie z DVB-T i znika on z listy anologowej.Jak by padła głowica to by nie było też i obrazu.
Pozdrawiam.
 

Dangien

New member
Dużą wadą tych telewizorów jest brak możliwości zaprogramowania wszystkich trzech tunerów jednocześnie tj. tv sat,naziemną,kablową
 

vwrafi

New member
Mam pytanie. Mam TV kablową analogową i do tego chciałbym odbierać też TV cyfrową naziemną. Czy da się to zrobić na tym TV ? Co potrzeba by to zrobić i żeby móc ustawić kanały z TV kablowej i z TV naziemnej ?

I przy okazji, czy nasze TV mają obsługe HBBTV czyli TV hybrydowej ?
 

ovner

New member
Niestety nie da się odbierać jednocześnie cyfrowej naziemnej i analogowej kablowej :/, a nie raz by się to przydało.
 

hester5

New member
witam
moge prosic o jakies ustawienia dzieki ktorym poprawi sie efekty 3d bo jak narazie nic nie ustawialem no i szalu nie ma :/ Mam nadzieje ze pomozecie i docenie 3d w LG
 

vwrafi

New member
Niestety nie da się odbierać jednocześnie cyfrowej naziemnej i analogowej kablowej :/, a nie raz by się to przydało.

Tzn. nie chodzi mi o to, żeby jednocześnie oglądać, ale o to, żeby ustawić sobie kanały TV kablowej i TV cyfrowej naziemnej i sobie przełaczać między nimi.
 

stanelk

Member
Niestety nie da się odbierać jednocześnie cyfrowej naziemnej i analogowej kablowej :/, a nie raz by się to przydało.
Da się,tylko trzeba odpowiednio przygotować antenę DVB-T i kablową oraz najlepiej ręcznie zaprogramować TV.Kanały anologowe by nie znikały z listy dodać do ulubionych.
Pozdrawiam.
 

vwrafi

New member
Da się,tylko trzeba odpowiednio przygotować antenę DVB-T i kablową oraz najlepiej ręcznie zaprogramować TV.Kanały anologowe by nie znikały z listy dodać do ulubionych.
Pozdrawiam.

A mógłby pan coś bliżej powiedzieć na ten temat ? W jaki sposób przygotować te anteny i w jaki sposób ręcznie zaprogramować ?
 

vwrafi

New member


OK. To jest sposób. A czy pan ma takie urządzenie ? Czy w naszych TV da się ustawić kanały z kablówki i DVB-T ? Jeśli tak, to jak to zrobić ? Kiedyś próbowałem, na początku, ale coś chyba było nie tak z wyborem z jakiego źródła będzie sygnał, tzn. jeden wykluczał drugi. Gdy np. chciałem wybrać telewizję naziemną, to blokowała się możliwość wybory telewizji kablowej i na odwrót. Czy zna pan jakieś rozwiązanie tego problemu ?
 
Do góry