LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

vwrafi

New member
Manta MNP01. Zastępuje to całe Smart TV w LG oraz pilota Magic Remote. Pilotem można sobie ruszać kursorem na ekranie. Także + dla Manty i - dla LG.

Obsługuje Flash Player 10.1, Android Market, odtwarza filmy Full HD 1080p.
 

Balon14

New member
Manta MNP01. Zastępuje to całe Smart TV w LG oraz pilota Magic Remote. Pilotem można sobie ruszać kursorem na ekranie. Także + dla Manty i - dla LG.

Obsługuje Flash Player 10.1, Android Market, odtwarza filmy Full HD 1080p.

Fajna zabawka :)

Ciekawe czy będzie aktualizacja TVN Player i HBO GO dla Blu Ray 3D LG BD660 ?
 

tom4sz

Member
Napisałem wczoraj do Lg ,że to jest ostatni produkt tej marki zakupiony przeze mnie , skoro po 4 miesiącach od zakupu niema już aktualizacji.
Na pewno to oleją , ale gdyby więcej takich wiadomości dostali... kto wie.
 

srcp

New member
13-04-2012 napisałem poraz kolejny do LG

".... kilkakrotnie w tej sprawie pisałem i pragnę wyrazic swoje ogromne rozczarowanie. Mam nadal nadzieję na możliwość oglądanie w moim TV ulubionej stacji tv i innych stron wymagających nowszego flasha.Przypominam że kilkakrotnie informowano mnie że ten problem przekazywano osobom tworzącym oprogramowanie."

Następnego dnia otrzymałem odpowiedź:x

"W nawiązaniu do Pana wiadomości informujemy, że w chwili obecnej aktualizacja oprogramowania pod tym kątem nie jest przewidziana." Ciekaw jestem jak długo będzie trwała ta "chwila obecna" :niewiem:
Mój TV to 47LW570S
 

dawram

New member
Witam wszystkich! mam problem miesiąc temu zakupiłem 42LW570s i o dziwo stwierdziłem dzisiaj odklejoną dolną ramkę na całej długości idące ku narożnikom tak bezczelnie,że spokojnie widać duży prześwit ramka- matryca.Czy ktoś miał taką dolegliwość!?W sklepie będące modele były
pozbyte takiej wady.Złożyłem reklamację na niezgodność towaru z zastrzeżeniem wymiany na nowy bez wad.Jak myślicie mam szansę,ktoś był może w mojej sytuacji !!
 

tom4sz

Member
Gdzie można pisać recenzje?

Już napisałem .
Na głównej stronie można wystawiać recenzje .
Zachęcam wszystkich do tego , z różnych adresów e-mail można kilka razy wystawiać recenzję :wink:

NOWA GENERACJA TELEWIZORÓW 3D |Telewizory| LG Polska

Oto co dostałem od Lg.

lgpng_rehapsn.png
 
Ostatnia edycja:

pol_s

New member
No niestety pochwaliłem się za wcześnie z tą recenzją. Mimo tego, że autoryzowałem ją po otrzymaniu e-maila nic się nie ukazało. Widocznie producent LG opinie o swoich produktach będzie cenzurował. :x

Pozdrawiam
 

borgowy

New member
a to przed chwilką znalezione
w tym miejscu jest link do newsa (nie mam 5 postów) post nr 1649
ciekawe :smile:


Jeżeli mam LG 42LW5500 kupiony w marcu 2012 r. (czyli pewnikiem rok produkcji 2011 -a może 2012 ?) to także będzie możliwość zainstalowania aplikacji o której mowa niżej :

cytuję z ww newsa :
"W przypadku telewizorów CINEMA 3D Smart TV wyprodukowanych w 2011 r. serwis 3D World będzie oferowany w formie aplikacji, natomiast w modelach z 2012 r. będzie on dostępny w postaci zakładki w panelu nawigacyjnym.
lge"

Jak można poznać z którego roku jest TV ? (żal, że telewizory nie mają numeru VIN)
 

ovner

New member
Chodzi zapewne o rodzinę telewizorów LG z serii xxLMxxx na rok 2012, a seria xxLWxxx wydana była na rok 2011 jeżeli mówimy o tv LCD.
 
Do góry