LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

mirmil99

New member
skad sciagnac najnowszy firmware np 05.11.06 do lw570s, bo na stronie lg/com/pl jest tylko 05.01.10? a tv twierdzi, ze ma najnowszy, aczkolwiek jest to 05.10.02...
 

jacek67m

New member
W piątek dotarł 47lw579s i jestem z tego powodu bardzo zadowolony ale pojawiają się małe problemy. Posiadam kino domowe panasa ale bez wyjścia optycznego jak mogę podłączyć do telewizora żeby był dźwięk i czy w ogóle się da proszę o pomoc
 

ovner

New member
Mam pytanie. W jaki sposób mogę połączyć się z siecią? Do TV za pomocą HDMI podłączyłem BR LG670, w którym poprzez wifi mam sygnał swojej sieci. W jaki sposób przekazać go z BR do TV? Proszę o pomoc.:bober:
Teoretycznie powinno działać połączenie kablem HDMI 1.4 do portu HDMI1/ARC, ciekawe czy ktoś tak tego używa.

W piątek dotarł 47lw579s i jestem z tego powodu bardzo zadowolony ale pojawiają się małe problemy. Posiadam kino domowe panasa ale bez wyjścia optycznego jak mogę podłączyć do telewizora żeby był dźwięk i czy w ogóle się da proszę o pomoc
Złącze HDMI, ale wnioskuje że nie posiadając wejścia optycznego w kinie domowym, nie posiadasz też HDMI. Więc pozostaje ci tylko wyprowadzić sygnał stereo np. kablem Euro-RCA
 

waserx

New member
Złącze HDMI, ale wnioskuje że nie posiadając wejścia optycznego w kinie domowym, nie posiadasz też HDMI. Więc pozostaje ci tylko wyprowadzić sygnał stereo np. kablem Euro-RCA

z tym, że sygnał stereo będzie wychodził jedynie ze źródła naziemnej telewizji a z np. odtwarzacza bd trzeba będzie bezpośrednio (o ile ma wyjście analogowe)
 
Ostatnia edycja:

jacek67m

New member
Podłączyłem chin-czami dekoder C+ z kinem ale nie gra na 2 kolumnach będę próbował jaszcze połączyć euro ale nie mama 2m przewodu . Połączenie dekoder telewizor przez euro -RGB port AV1 nie daje sygnału jakie porty mi zostały proszę o pomoc
 

jacek67m

New member
Podłączyłem chin-czami dekoder C+ z kinem ale nie gra na 2 kolumnach będę próbował jaszcze połączyć euro ale nie mama 2m przewodu . Połączenie dekoder telewizor przez euro -RGB port AV1 nie daje sygnału jakie porty mi zostały proszę o pomoc

Zakładam że masz TV podłączony jakoś do sieci (kabel, wifi) jeżeli tak to wchodzisz w menu TV - Ustawienia - schodzisz na sam duł pod "?" - aktualizacja oprogramowania - TV pobiera i instaluje nowy soft, restartuje się i gitara :bober:
nie zaktualizował pokazuje ze brak oprogramowanie nadal 5.10.02 jak można inaczej net podłączony po kablu
 

mirmil99

New member
Jak nie masz wyjścia optycznego i nie przenosi ci sygnału przez HDMI to niestety o dźwięku 5.1 możesz zapomnieć.
Pozostaje ci kupić nowy zestaw ;)

niestety, o 5.1 mozesz faktycznie zapomniec, ale dla tego zestawu zostaje Ci tylko wyjscie sluchawkowe, spokojnie wysteruje wzmacniacz, oczywiscie kabel maly jack stereo - dwa cinch...
i moze walizki uratujesz:razz:
 

jacek67m

New member
niestety, o 5.1 mozesz faktycznie zapomniec, ale dla tego zestawu zostaje Ci tylko wyjscie sluchawkowe, spokojnie wysteruje wzmacniacz, oczywiscie kabel maly jack stereo - dwa cinch...
i moze walizki uratujesz:razz:
niestety chyba nie uratuje na słuchawkach gra ale bardzo cicho spróbuje jeszcze przez euro dekoder z kinem przynajmniej z C+ może będzie dźwięk :smile:
a kto podpowie co z oprogramowaniem gdzie szukać jakiś link
 

memeczyslaw

New member
witam mam pytanie i prosze pilnie o odpowiedź, otóż raz na jakis czas tak na około 20 włączeń telewizora na ekranie wyświetlają mi sie cienkie pionowe mało widoczne paski gdy wyłącze telewizor paski znikają co to moze oznaczac? czyzby telewizor sie psuł? telewizor ma 4 miesiące. Proszę o pomoc! :( Dzięki.
 
Do góry