LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

enter1

New member
mam 47LW570S i chcialbym kupic do niego modul pod C+ tylko nie wiem jaki z tego co czytalem to aston podobno sie zawiesza z tym tv a orginalny C+ podobno nie mozna kupic samego w punkcie cyfry tylko z abonamentem pozostaje jeszcze allegro dlatego moje pytanie czy ktos uzywa w tym tv modulow pod C+ i jak sie sprawuja?
pozdrawiam
 

zorial

New member
1. Magia.Wielkiego.Blekitu.2012.E01.PL.720p.BluRay.X264.AC3-TVM4iN.mkv
00:56 do 00:60 Zobaczcie co się dzieje z rekinem w momencie puknięcia przez nurka. Obejrzyjcie materiał na włączonym i wyłączonym Trumotion. Masakra.

2. BBC.Wonders.Of.The.Solar.System.E03.2010.PL.720p.BDRip.XviD.AC3-DustnWind.avi
3:33 do 3:41. Zobaczcie co się dzieje na skrzydłach samolotu. Artefakty i pikseloza. Obejrzyjcie bez Trumotion.

3. Midnight.In.Paris.2011.PL.480p.BRRip.XviD.AC3-inTGrity.avi
Pierwsze pięć minut filmu. Zwróćcie uwagę na ruch ludzi i samochodów. Przy właczonym Trumotion TV dostaje głupawki.

To tylko pierwsze minuty pierwszych z brzegu trzech filmów. Wszystkie te przykłady testowałem na innych TV w MM. Najlepsze, że Philips na matrycy LG działa poprawnie. Winna nie jest matryca a elektronika (bądź soft) LG.
A kto wogóle ogląda filmy z Trumotion :shock:
 

dawram

New member
Mam pytanie do użytkowników tego odbiornika
mam możliwość zakupu modelu 47lw579s + pilot i kamera skype cena 4.399 ( nowy ) czy warto angażować się w ten telewizor jak on się sprawuje przy odbiorze z C+ , oglądamy dużo meczy gramy na xbox proszę o szybkie podpowiedzi dzięki

Uważam,że telewizorek godny uwagi sam posiadam 42 cale,ale jak kupować to obecnie w sieci NEONET masz promocje-uwaga do 08.obecnego miesiąca z kamerką i pilotem za 4099.00zł czyli 300 zl na opicie lub bluray-a.:p a co do C+ jak dla mnie OK!
 

jacek67m

New member
Uważam,że telewizorek godny uwagi sam posiadam 42 cale,ale jak kupować to obecnie w sieci NEONET masz promocje-uwaga do 08.obecnego miesiąca z kamerką i pilotem za 4099.00zł czyli 300 zl na opicie lub bluray-a.:p a co do C+ jak dla mnie OK!
niestety nie mogę znależć tej promocji a w dodatku ja mówię o modelulw579s
 

Boberr

New member
Witam wszystkich.
Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem LG 47LV570s.
Wszystko pięknie śmiga, na dzień dzisiejszy jestem zadowolony, a reszta
"wyjdzie w praniu"
Mam tylko jedno pytanko do użytkowników tego TV, a mianowicie gdzie włączamy/wyłącznym funkcje Trumotion ??
 

Btk_Tomas

New member
Ponieważ dosyć ciężko jest ustawić optymalny obraz w tym tv, może ktoś pochwali się swoimi ustawieniami obrazu, można by wtedy porównać i wybrać jakieś optymalne ustawienia.
 

joe11

New member
Ponieważ dosyć ciężko jest ustawić optymalny obraz w tym tv, może ktoś pochwali się swoimi ustawieniami obrazu, można by wtedy porównać i wybrać jakieś optymalne ustawienia.
Witam! Ja odblokowałem w menu serwisowym tryb THX i jestem bardzo zadowolony z tego ustawienia obrazu.Jak dla mnie jest on prawie idealny.Ale to kwestia gustu innym może on nie odpowiadać.Trzeba spróbować.
 

Btk_Tomas

New member
Witam! Ja odblokowałem w menu serwisowym tryb THX i jestem bardzo zadowolony z tego ustawienia obrazu.Jak dla mnie jest on prawie idealny.Ale to kwestia gustu innym może on nie odpowiadać.Trzeba spróbować.
Może podasz wartości poszczególnych ustawień (podświetlenie,kolor,kontrast,itp) w tym trybie THX.
 

Jerzy62

New member
WITAM.
Po wgraniu tego najnowszego softu nie mogę nic od tworzyć z youtube niby się ładuje wybieram teledysk np; Wyszkoni pokazują się obrazki klikam na niego i nic się nie dzieje na poprzednim sofcie wszystko super odtwarzało niech ktoś sprawdzi i coś podpowie
 

vwrafi

New member
1. Magia.Wielkiego.Blekitu.2012.E01.PL.720p.BluRay.X264.AC3-TVM4iN.mkv
00:56 do 00:60 Zobaczcie co się dzieje z rekinem w momencie puknięcia przez nurka. Obejrzyjcie materiał na włączonym i wyłączonym Trumotion. Masakra.

2. BBC.Wonders.Of.The.Solar.System.E03.2010.PL.720p.BDRip.XviD.AC3-DustnWind.avi
3:33 do 3:41. Zobaczcie co się dzieje na skrzydłach samolotu. Artefakty i pikseloza. Obejrzyjcie bez Trumotion.

3. Midnight.In.Paris.2011.PL.480p.BRRip.XviD.AC3-inTGrity.avi
Pierwsze pięć minut filmu. Zwróćcie uwagę na ruch ludzi i samochodów. Przy właczonym Trumotion TV dostaje głupawki.

To tylko pierwsze minuty pierwszych z brzegu trzech filmów. Wszystkie te przykłady testowałem na innych TV w MM. Najlepsze, że Philips na matrycy LG działa poprawnie. Winna nie jest matryca a elektronika (bądź soft) LG.

Trochę to trwało ale już mogę się wypowiedzieć na temat tych filmów. U mnie rzeczywiście tak jak u pana z Truemotion włączonym nie wygląda to fajnie, już chyba lepiej bez. Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się że to po prostu niska jakość filmów ( artefakty po kompresji ) powoduje takie dziwne zachowanie. Litości, ale film trwający 50 minut o rozmiarze 1,33GB to chyba lekka przesada ( Wonders of Solar ), albo 45 minut skompresowanych do 2,3GB to również nie wróży nic dobrego ( Wielki Błękit ). W filmach po 10GB-14GB ja mam włączony Truemotion i tam to pomaga, ruch jest bardziej płynny, już chyba nie potrafię oglądać bez tego. Jak wyłącze sobie Truemotion to widać jakby obraz klatkował. Naprawdę, jak pan ogląda filmy 720p o rozmiarze 1,3GB na telewizorze 47 cali to hmmmm, sam pan sobie jest winny a nie LG.
 

lgfan

New member
Mam pytanie do użytkowników tego odbiornika
mam możliwość zakupu modelu 47lw579s + pilot i kamera skype cena 4.399 ( nowy ) czy warto angażować się w ten telewizor jak on się sprawuje przy odbiorze z C+ , oglądamy dużo meczy gramy na xbox proszę o szybkie podpowiedzi dzięki
No nie wiem czy ta twoja oferta jest tak atrakcyjna ?
zajrzyj tutaj:
LG ELECTRONICS 47LW579S ˇ Telewizor LED 3D, FULL HD, DVB-T/C/S | redcoon Polska

A sklep jest pewny, sam w nim kupowałem swojego.
 

Cancan

New member
47LW570s

Z tym USB, to sytuacja nie jest jasna. Ja zakupiłem dysk 2,5" USB 3.0, ale dysk ten potrafi również współpracować z kompem, który ma USB 2.0. Jak LG ma USB 2.0, to też będzie pracował z moim dyskiem. O tym, czy LG ma USB 3.0 mógłby powiedzieć ktoś, kto ma dysk USB 3.0 i tylko taki. ( Nie wiem, czy taki dysk się znajdzie, bo najczęściej te z 3.0 potrafią też odgrywać również 2.0 ).
Odtwarzanie filmów mocno skompresowanych może powodować różne zakłócenia w obrazie. Nie zauważyłem błędów w odtwarzaniu obrazu w HD (platforma Polsat), oraz 3D bez kompresji. Może się takowe błędy zdarzają, ale nie jest to jakieś nagminne. Ja tego nie zauważyłem. Fakt, przy całkowicie czarnym ekranie,widać nierównomierne podświetlenie matrycy. Można ten efekt zminimalizować. Ja zostawiłem, bo nie przeszkadza mi zjawisko, które występuje 2-3 sekundy na 1 dzień oglądania. Obraz, za to jest żyleta.
Niestety oglądanie filmów HD z kompa poprzez wifi jest niemożliwe. Obraz się przycina. Jest to chyba wina routera i kompa, które chodzą w standardzie 'g'. Dlatego filmy oglądam za pomocą dysku lub pendriva. Aktualizowanie oprogramowania TV odbywa się u mnie automatycznie. Po procesie mam tylko informację, że zainstalowała się nowa wersja. Jeszcze nie sprawdzałem, co przyniosła ta ostatnia sprzed kilku dni.
Pozdrawiam
 

ovner

New member
Z tym USB, to sytuacja nie jest jasna. Ja zakupiłem dysk 2,5" USB 3.0, ale dysk ten potrafi również współpracować z kompem, który ma USB 2.0. Jak LG ma USB 2.0, to też będzie pracował z moim dyskiem. O tym, czy LG ma USB 3.0 mógłby powiedzieć ktoś, kto ma dysk USB 3.0 i tylko taki. ( Nie wiem, czy taki dysk się znajdzie, bo najczęściej te z 3.0 potrafią też odgrywać również 2.0 ).
Dokładnie prawie jak w ostatnim zdaniu. Dyski USB 3.0 są kompatybilne w dół do 2.0. Sam posiadam dysk 1T Adata CH11 i niemam najmniejszych problemów z odczytem tego dysku przez TV.

Aktualizowanie oprogramowania TV odbywa się u mnie automatycznie. Po procesie mam tylko informację, że zainstalowała się nowa wersja.
Nie tak do końca, "ponieważ iż tudzież" w moim TV wyłączyłem automatyczną aktualizację w niektórych wersjach były problemy z kanałami TV-SAT usunięte pojawiały się, nie można było zmieniać kolejności bo po wył/wł wracały na stare pozycje, a raz na jakiś czas wyskakuje komunikat że zainstalowano nowy soft, mimo że nadal jest stary :razz:
 

RAMZES72

New member
Ta informacja o zainstalowanym nowym sofcie prawdopodobnie dotyczy nowej wersji aplikacji LG APPS (która instaluje się automatycznie), a nie firmware telewizora.
- należy także pamiętać iż po aktualizacji telewizora należy przywrocić ustawienia fabryczne - aby wszystko było ok.
 

zaworek1313

New member
WiFi

Mam pytanie. W jaki sposób mogę połączyć się z siecią? Do TV za pomocą HDMI podłączyłem BR LG670, w którym poprzez wifi mam sygnał swojej sieci. W jaki sposób przekazać go z BR do TV? Proszę o pomoc.:bober:
 
Ostatnia edycja:
Do góry