LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Dryblas

New member
Ja mam podobnie jak kolega z paru postów wyżej, głębia obrazu jest wyraźna, ale nic nie wychodzi. Telewizor mam od paru dni ale dopiero wczoraj w rodzinnym gronie przeprowadziłem duży "test" telewizora, zapuściłem Avatara fullHD 3D (16GB)[obraz szedł z kompa z Plexem], i od razu jedna z pierwszych scen głębia jest świetna, ale gdy np na pierwszy plan wychodziła roślinka czy coś fruwało to nie wychodziło z telewizora tylko się trochę rozmazywało. Dodam, że oglądałem też demo LG i tez głębia ok, wychodzenie- NULL. Nie wiem od czego to zależy, widziałem prezentacje tego telewizora w markecie i tam dosłownie wszystko wyskakiwało z telewizora. Jakieś wskazówki?

Spróbuj scene z Alicji w krainie czarów na samym koncu filmu tuz pzred napisami kiedy lata motylek, genialny efekt, moje dzieciaki łapały motyla po pokoju.
jak chce znajomym pokazac możliwosci mojego LG 47lw570S to ta scena jest poprostu czad.
Co do innych filmów to 3d dup.. nie urywa ale mysle że to kwestia lezaca po stronie filmu a nie televizora, fachowcem nie jestem
Ogladam przez DLN z domowego serwera MKV. SBS w jakości HD
 

manyaky

New member
Spróbuj scene z Alicji w krainie czarów na samym koncu filmu tuz pzred napisami kiedy lata motylek, genialny efekt, moje dzieciaki łapały motyla po pokoju.
jak chce znajomym pokazac możliwosci mojego LG 47lw570S to ta scena jest poprostu czad.
Co do innych filmów to 3d dup.. nie urywa ale mysle że to kwestia lezaca po stronie filmu a nie televizora, fachowcem nie jestem
Ogladam przez DLN z domowego serwera MKV. SBS w jakości HD

No ja jeszcze polecę Oszukać przeznaczenie 4 i, niedawno wypuszczona na Europę (ale nie Polskę), Oszukać przeznaczenie 5. To ostatnie robi wrażenie, a 4 oglądałem w kinie i również było 'wychodzenie'.
 

decklen

New member
Panowie czy da się zwiększyć ilość usb wejść w tym TV.
W menu serwisowym jest coś o usb hub ale jak to ustawić i jakiego huba użyć ?
 

Limak74

New member
IMAX Under Sea i Sharks 3D
oba podwodne i fragmenty uzyte w demie LG (rybki wychodzace z ekranu i jedna taka duza ryba ktora wychodzi na pol pokoju) Polecam Oraz dema 3D z youtube mozna zassac mp4 w wysokiej rozdzielczosci programemem strony WWW www.keepvid.com
 
Ostatnia edycja:

tongo

New member
Ja wczoraj kupiłem w Katowicach po 99zł
Dzwoniłem na infolinie MM były dostępne w tej cenie 2 szt.
Jedna na expo. Druga kupiłem po długim poszukiwaniu przez sprzedawców(bo gdzieś im zaginął, a widniał w systemie)
Pilot fajna sprawa :))))

No i oczywiście dzięki Koledze decklen jestem szczęśliwym posiadaczem tej zabaweczki :))
 
Ostatnia edycja:

Rych33

New member
Witam. Kupiłem sobie pod choinkę LG 47LW570S i jestem jak na razie bardzo zadowolony z nowego nabytku. Słynny clouding owszem da się zauważyć w ciemnym pokoju na czarnym ekranie, ale jakichś większych miejscowych rozjaśnień nie ma. Nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Da się żyć. Bez problemu odtwarza filmy przez USB i po Lanie (przewodem). Na co dzień chodzi z Cyfrą+ i obraz bardzo mi się podoba zarówno w SD jak w HD. Można powiedzieć prawie idealny. No właśnie. Prawie. Ale zauważyłem takie coś. Niektóre kanały z Cyfry nie dadzą się przeskalować na cały ekran np. Cartoon Network. A najdziwniejsze to jest to, że jednego dnia się dają a drugiego już nie. Tuner Sagemcom DS187 połączony HDMI. Wczoraj to zauważyłem. Jestem zielony więc wszystko co wymyśliłem to wyłączałem i włączałem TV i tuner, odłączałem i podłączałem kabel HDMI i za którymś razem się udało. Dziś rano budzę się i to samo. Kupa:cry: W TV mam ustawione 16:9. W tunerze 16:9 i 1080i. O co chodzi? Druga rzecz jaka mnie nurtuje to oprogramowanie. Mam 05.10.02. Tak pokazywało jak odebrałem ze sklepu. Czy to możliwe żeby TV obecnie sprzedawane miały najnowszy soft, który dopiero co się pokazał? Czy może mój TV jest jakiś ze zwrotów. Taki soft pokazywał jeszcze zanim podłączyłem do netu, więc sam nie mógł się zaktualizować. I jeszcze chciałem zapytać tych co dostali już blu-ray od "Zrób kino" czy w zestawie jest przewód HDMI czy muszę kupić? Aha. I jeszcze. Do którego gniazda HDMI podłączyć TV a do którego blu-ray ? Bo jedno z nich ma oznaczenie (ARC). Nie wiem co to znaczy. Czy to obojętne?
 

lukwlkp

New member
Sprawdź datę produkcji tv, ja kupując 05.12.11 miałem soft 4 potem dwa razy uaktualniałem. 05.10.02 był tylko przez pena. Przewodu HDMI nie ma.
 

Rych33

New member
Dzięki za szybką odpowiedź lukwlkp. Ale nie wiem gdzie sprawdzić datę produkcji. Na naklejce z tyłu nic nie ma na temat. Aaa. A nie gdzieś w menu? Teraz jeszcze walczyłem z tym skalowaniem i działa super. Nie wiem o co biega, ale wyłączyłem tuner z pilota, bo przedtem wyłączałem zasilanie i nie pomagało, ale jednocześnie znowu poruszałem kablem HDMI w TV i w tunerze. Niepotrzebne zrobiłem dwie rzeczy naraz, bo teraz nie wiem co jest przyczyną, ale stawiam na badziewny kabel od Cyfry.
A i jeszcze co do tego czy TV był oryginalnie z kartona. Był zaklejony od góry przeźroczystą taśmą. Nie wiem czy LG tutaj stosuje jakąś swoją rozpoznawalną. Ale pamiętam, że sprzedawca powiedział: ma pan szczęście bo mieliśmy go wystawić na ekspozycję. To był ostatni w sklepie NEONET - Police.
 
Ostatnia edycja:

landr

Member
Witam,może to głupie pytanie , ale nie moge znaleść Skypa w 55LW570, tydzień temu kupiłem kamere(LG AN-VC300) i wszystko działało ok, przyjeżdżam dziś do domu i w menu nie ma skypa???
 

Rych33

New member
Nie mogę znaleźć daty produkcji TV. W menu nie ma, na naklejce z tyłu nie ma. Może w menu serwisowym? Wie ktoś czy to w ogóle gdzieś jest?
 

DECKARD

New member
Mam od trzech tygodni 47LW570S i bardzo irytują mnie pionowe białe pasy widoczne na jednolitym tle w momencie poziomego ruchu kamery(przeszkadza to głównie przy transmisjach meczy piłki nożnej).Kupiłem nowy telewizor m.in. z myślą o Euro2012 i taki obraz jest dla mnie nie do zaakceptowania.Czy ktos może podpowiedzić czy jest jakiś sposób ustawień który wyeliminuje ten problem. Czy jest to wada mojego egzemplarza czy poprostu te "typy" tak mają
 

lukwlkp

New member
Na naklejce z tyłu u mnie jest słownie miesiąc october i rok 2011.Jest tam też nr seri , nazwa modelu,pobór prądu itp. skrócona specyfikacja .
Pasów nie ma , jak coś nie tak wal na serwis, na stronach LG jest czat z działem technicznym zawsze można spytac. Sprawdź na innych programach.
 

Grantar

New member
Witam
polecam artykuł
z lifesgoodblog.pl/
"nowe funkcje smart tv i 55 calowy telewizor oled od lg"
Jestem przed kupnem 42lgLW570S ...
i zastanawiam się czy nie poczekać na te nowe funkcje SMART i czy dotyczą one też Polski
 
Do góry