LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

darknez

New member
teoretycznie nie wymaga takiego kabla, konsola sony ps3 nie posiada hdmi 1.4 a po kablu 1.3b 3D śmiga bez problemów, żadnych "przycinek"

Ale no właśnie nie działa przez HDMI 1.3, wogóle tv z odtwarzaczem się nie widzą... Dlatego nie wiem czy robię coś źle czy trzeba nowszy kabel HDMI?
 

elliotek

New member
ja pod tekstem "LG 47lw570s nie ma inputa lag'a" sie nie podpisze bo go mam. jak podlacze kompa i bez wlaczonego trybu gra myszka lata po ekranie z takim opoznieniem, ze mam wrazenie ze to nie je ja steruje. bo przejsciu w tryb gra jest lepiej nie powiem , ale nadal reakcja jest spowolniona. gniazdko mam opisane jako pc rowniez. nawet przy zwyklej tv z dekodera nie pokrywa mi sie obraz z dzwiekiem dobrze.

to masz duży problem, bo nawet bez włączonego trybu gra nie powinno być czegoś takiego. może serwis by się przydał.
A to że masz podpisane gniazdo na PC to nic nie znaczy i nic nie zmienia w ustawieniach matrycy. To tylko jest dla Ciebie żebyś widział co gdzie masz podłączone.
 
Ostatnia edycja:

guti

New member
ja pod tekstem "LG 47lw570s nie ma inputa lag'a" sie nie podpisze bo go mam. jak podlacze kompa i bez wlaczonego trybu gra myszka lata po ekranie z takim opoznieniem, ze mam wrazenie ze to nie je ja steruje. bo przejsciu w tryb gra jest lepiej nie powiem , ale nadal reakcja jest spowolniona. gniazdko mam opisane jako pc rowniez. nawet przy zwyklej tv z dekodera nie pokrywa mi sie obraz z dzwiekiem dobrze.
Ten input lag jest wtedy gdy masz włączone źródło sygnału z dźwiękiem wielokanałowym wystarczy zmienić dźwięk w źródle na Dolby Digital 2.0 lub Stereo i nie masz żadnych opóźnień. Mam 55LW570s i stary sterownik 04.00.39. Po co komu dźwięk wielokanałowy jak TV ma dwa głośniki. Jak chce wielokanałowy dźwięk to przez kino domowe i wtedy w DOLBY 5.1 nie ma input lag'a bo TV przełącza się w tryb kina domowego odłącza głośniki w tv i ładnie synchronizuje dźwięk z obrazem z moim ONKYO
 

guti

New member
po pozytywnym przebiegu rejestracji na zrobkino.pl otrzymuje sie jakiegos maila na konto zdefiniowane w Moje LG? w celu potwierdzenia?
maile przychodzą z dużym opóźnieniem kilku dniowym. Ja od rejestracji czekałem 3 tygodnie na BlueRay. Najpierw konkurs a potem pełna rejestracja sprzętu
 

guti

New member
Czy aby podłączyć tv z z blu ray 3d (kino domowe) trzeba mieć HDMI 1.4, bo mam kabel HDMI 1.3 i nie działa (tv nie widzi nic.. ) ?? Narazie działa mi na wejściu video.
mam 3 kable HDMI 1.3 i na każdym mi chodzi 3D. Raczej istotna jest jakość kabla. Najtańszy mam za 28zł i jest O.K. Jak ktoś używa tej chińszczyzny z allegro za kilka zł to ma później problemy.
 

dune2

New member
Bez reklam
Prosze sie nie zloscic o pytania odnosnie input laga ale opinie sa naprawde podzielone.
Polskojezyczne strony oraz fora zagraniczne sa pelne sprzecznych informacji i ciezko wyselekcjonowac te wlasciwe.Zaczynam sie zastanawiac czy czasem jakosc tych TV nie jest znaczaco rozna i jak kto trafi tak ma.W koncu sa one made in Poland a przeciez Polak potrafi.
 

ralfxx

New member
Panowie Mam pytanie z tym "zrób kino" zarejestrowałem się 25.10 i do dzisiaj nie mam żadnej informacji o nagrodzie, czy napewno każdy dostaję ten odtwarzacz czy może jest jakieś losowanie ?? a może zarejestrować się jeszcze raz??
 
Ostatnia edycja:

greg1000

New member
Właśnie chciałem zarejestrować i przy próbie wsadzenia zdjęcia paragonu mam taki komunikat:
Ten format pliku nie jest akceptowany. Wgraj plik w formacie .jpg lub .png
Zdjęcie mam w formacie jpg, zmieniałem na png i też nic. Jaki ma być rozmiar zdjęcia?
Ok poradziłem sobie poszło z firefoxa, z IE nie szło.
 
Ostatnia edycja:

kakarotto

New member
Koledzy mam pytanie czy jest możliwość stworzenia takiej listy ulubionej, na której będę miał mix kanałów Sat i tv analogowej/cyfrowej? JAk sobie poradzić z wybieraniem kanałów klawiszami numerycznymi aby najpierw byly kanały z TV cyfrowej/analogowej, a potem z TVsat denerwujące jest wybieranie np. "5" i potem kursorem trzeciej pozycji od góry.
 

memeczyslaw

New member
moze mi ktoś powiedzieć dlaczego nie moge zaktualizować telewizora przez usb? aktualizacje z 0.4 zainstalowalem bez problemu, a 0.5 jedna wywala błąd przy 60% a druga na samym poczatku "plik jest uszkodzony" o co chodzi?
 

guti

New member
zapytałem serwis o to samo to mi odpowiedzieli proszę aktualizować przez internet. Tylko, że przez internet tych najnowszych o których pisałem chwilę wcześniej nie widzi tylko te, które szły do 62% czyli 05.01.10
 

bebiko

New member
czy ktos rejestrowal tv kupiony przed 24 pazdziernika ? pytam bo nie wiem czy mam czekac na jakiegos maila od nich z przyjeciem lub odmowa zgloszenia
 

srcp

New member
Polecam 3D z satelity , program "Astra 3D demo" kilka krótkich filmów zrobionych przez włochów , w jakości 1080i , warto obejrzeć.
 
Do góry