LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

ovner

New member
Czy po aktualizacji z 04.01.10 do 05.01.10 działa odblokowana nagrywarka dvr, i czy nie zablokowali dostępu do funkcji serwisowych. Na zachodnich forach analizujących fw do naszych tv ostatnie zmiany nic nowego nie wnosiły poza lepszymi zabezpieczeniami przed dostępem do oprogramowania wewnętrznego TV, miedzy innymi funkcji serwisowych, czy zmianą na alternatywny soft.
 

Covsky

New member
Czy po aktualizacji z 04.01.10 do 05.01.10 działa odblokowana nagrywarka dvr, i czy nie zablokowali dostępu do funkcji serwisowych. Na zachodnich forach analizujących fw do naszych tv ostatnie zmiany nic nowego nie wnosiły poza lepszymi zabezpieczeniami przed dostępem do oprogramowania wewnętrznego TV, miedzy innymi funkcji serwisowych, czy zmianą na alternatywny soft.

nawet nie wiedzialem ze taka opcja jest , mozna nagrywac programy na dysku usb ? Jak klikam rec to odpala sie komunikat zeby podlaczyc sie do Time machine czy nagrywania musze podlaczyc dysk ale te wieksze ktore mam kaza mi sformatowac a tego teraz nie zrobie a pen nie obsluguje time machine. Ale nie wiem za bardzo o co chodzi bo nie wiedzialem ze taka funkcja w ogole jest wiec nie wiem jak to dokladnie sprawidc z tym dvr i funkcjami serwisowymi


EDIT : Niezle nie wiedzialem ze nawet jest opcja z Timeshiftem ale czytam ze potrzebny do tego jest uniwersalny pilot a takiego nie mam
 
Ostatnia edycja:

Covsky

New member
a i mam model 579s i czytam ze podobno fabrycznie juz mam tez to DVR , jak tylko zrobie porzadek z dyskiem gotowym do formatu to powiem co i jak
 

erzlot

New member
Może ktoś kto już pracuje na nowym sofcie potwierdzić czy działa odblokowany DVR i czy bez problemu można wejść do funkcji serwisowych EZ_ADJUST.

Niestety, DVR działa tylko dla DVB-T jak poprzednio. Napisałem maila do serwisu LG w tej sprawie.
Odpowiedź : dla Polski nie ma i NIE PRZEWIDUJE SIĘ zmiany softu DVR.
:niewiem:
To jakaś paranoja!! Tyle urządzeń umożliwia nagrywanie tvsat np tunery PVR lub z USB a tu LG
wykręca taki numer!! Są 2 wyjścia: bombardować LG w tej sprawie lub zmienić samodzielnie soft
(na niemieckiej stronie HI-FI Forum jest opis):hmm:
 

Covsky

New member
Niestety, DVR działa tylko dla DVB-T jak poprzednio. Napisałem maila do serwisu LG w tej sprawie.
Odpowiedź : dla Polski nie ma i NIE PRZEWIDUJE SIĘ zmiany softu DVR.
:niewiem:
To jakaś paranoja!! Tyle urządzeń umożliwia nagrywanie tvsat np tunery PVR lub z USB a tu LG
wykręca taki numer!! Są 2 wyjścia: bombardować LG w tej sprawie lub zmienić samodzielnie soft
(na niemieckiej stronie HI-FI Forum jest opis):hmm:

no wlasnie tv sformatowal dysk do formatu dvr ale jak chce cos nagrywac wyskakuje komunkat ze nie mozna nagrywac z wejscia HDMI , mam same satelity . Czyli trzeba cos manualnie pogmerac zeby to ustawic?
 

ovner

New member
Nagrywać można tylko DVB-C i DVB-T.
Satelita, analog i wejścia zewnętrzne nie są obsługiwane i nie można zagrywać z nich.
Oficjalnie nie xxLW570s nie ma włączonej nagrywarki na POLSKĘ, kraje ościenne tak, jednakże można sobie poprzez menu EZ_ADJUST włączyć tą opcję.
 

mirmil99

New member
Nagrywać można tylko DVB-C i DVB-T.
Satelita, analog i wejścia zewnętrzne nie są obsługiwane i nie można zagrywać z nich.
Oficjalnie nie xxLW570s nie ma włączonej nagrywarki na POLSKĘ, kraje ościenne tak, jednakże można sobie poprzez menu EZ_ADJUST włączyć tą opcję.

wiem, ze to pewnie jest gdzies tu w tym watku opisane, ale krucho z czasem, jak mozesz to napisz jak sie dostac do EZ_ADJUST lub jakis link z opisem:)
 

barteknowack

New member
Bez reklam
A ja prosiłbym o poradę co do ustawień obrazu, bo z tego co zauważyłem, za każdym razem jest coś innego. Jak oglądam normalnie, np. z dekodera to mam ustawione pewne ustawienia na profilu Expert1. Gdy włączę 3D - ustawienia już całkowicie inne. Gdy oglądam coś z Plex z komputera jest tak samo, przy zwykłym są kolejne inne ustawienia, przy 3D znowu inne. Czy dla każdego takiego manewru muszę ustawiać po swojemu ustawienia ?

Jak ma się opcja Realne kino do TruMotion ?
 

redlum

New member
Bez reklam
Jak odpalacie filmu 3D SBS z komputera? U znajomego puściłem przez steroescopic playera z opcją "Sąsiadująco najpierw lewy obraz" i powiem że jakoś dziwnie widać. Dla testu puściłem to samo bezpośrednio z USB i było o wiele lepiej.
 

redlum

New member
Bez reklam
hm.. tego to nie wiem - ale obraz 3D idzie - tylko jakiś taki dziwny - trzeba się mocno koncentrować na obrazie - bo ciężko jakoś ogarnąć całość - będę jeszcze u niego za parę dni - to sprawdzę czy ma HDMI 1.4
 

neo292

Member
A ja do tego TV zakupiłem sobie aparat FinePix REAL 3D W3 ceny tak spadły,że zaczęło się opłacać. Zdjęcia 3D REWELACJA!!! Filmy HD 3D też całkiem nieźle i ekran 3D na którym można oglądać bez okularów. Oczywiście nie zastąpi on nam profesjonalnej cyfrówki ale jak na kompakt to całkiem jest niezły.


Odpaliłem również opcję USB hub count w menu serwisowym teraz mam podłączone aż 4 urządzenia usb wszystko działa. THX 3D i DVR też odblokowane na nowym sofcie (obecnie testuję)
 
Ostatnia edycja:

Covsky

New member
Odpaliłem również opcję USB hub count w menu serwisowym teraz mam podłączone aż 4 urządzenia usb wszystko działa. THX 3D i DVR też odblokowane na nowym sofcie (obecnie testuję)

Jak to zrobiles i co to jest thx 3d :) ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry