LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

zbyniu4

New member
Proszę o poradę.
Jak, czym i czy w ogóle trzeba łączyć filmy ściągnięte w 3-4 partach ( rar ) w jedną całość żeby odtworzyć je w tv. Jeżeli tak to proszę o podpowiedzi.
 

neo292

Member
Sprobowalem z wylaczeniem firewalla i udalo mi sie w koncu polaczyc i tak dopiero za chyba 10 razem bo mimo ze znajdywal moj komputer to sie z nim nie laczyl. W koncu udalo mi sie az dojsc do momentu odpalenia filmu i jedyne co widze to latajace kolko w srodku z wczytywaniem... Mam lacze 15mb wiec caly czas cos nie gra i moje pomsyly tez sie juz skonczyly

EDIT : Teraz za to znowu nie widzi zadnego urzadzania/serwera i nie moge sie polaczyc, z routerem wszystko jest ok bo mam inne urzadzenia podlaczone i nie ma zadnych problemow


EDIT : Po kolejnym wylaczeniu tv teraz jest internet za to znowu raz dziala raz nie dziala plex i zaczynam sie zastanawiaac czy to przypadkiem z routerem nie jest cos nie tak mimo ze na innych urzadzeniach wszystko smiga , albo adapter mam trefny , sprobuje na innym routerze jutro zobaczyc jak to bedzie wygladalo bo jesce troche i bede mogl sprezentowac komus czesci jak wyrzuce tv przez okno

Jeżeli chodzi o plex/internet to musisz skonfigurować ruter/sieć, natomiast predkość twojego łacza niema znaczenia liczy się standard komunikacji ruter adapter (musi być n nie b, g na ruterze) inaczej będzie ci rwać filmy full hd
 
Ostatnia edycja:

Covsky

New member
Jeżeli chodzi o plex/internet to musisz skonfigurować ruter/sieć, natomiast predkość twojego łacza niema znaczenia liczy się standard komunikacji ruter adapter (musi być n nie b, g na ruterze) inaczej będzie ci rwać filmy full hd

hmm , tyle ze mi jescze ani razu nawet nie odpalilo filmu. Co jakis czas wczyta serwer znajduje film ale ani razu nawet obrazka nie zobaczylem bo tylko wczytuje i wczytuje. Dodatkowo mam tylko siec domowa podlaczona bo internet to zlapal chyba z raz na 10, widac ze jest jakis problem a router sprawdzalem , mam podlaczony telefon , lapa ipada wszystko chodzi bez problemowo w kazdym miejscu w mieszkaniu, tylko z tv cos nie gra, nie za bardzo tez rozumiem to "liczy się standard komunikacji ruter adapter (musi być n nie b, g na ruterze"

Zreszta raz wlacze tv i moge wejsc w serwer plexa i chociaz dojsc w ogole do filmu ktorego oczywiscie odpalic nie moge bo sie nie wczytuje , by po chwili w ogole juz nawet nie widziec serwera tylko piekny napis nie mozna odnalezc serwera multimediow
 
Ostatnia edycja:

barteknowack

New member
Bez reklam
hmm , tyle ze mi jescze ani razu nawet nie odpalilo filmu. Co jakis czas wczyta serwer znajduje film ale ani razu nawet obrazka nie zobaczylem bo tylko wczytuje i wczytuje. Dodatkowo mam tylko siec domowa podlaczona bo internet to zlapal chyba z raz na 10, widac ze jest jakis problem a router sprawdzalem , mam podlaczony telefon , lapa ipada wszystko chodzi bez problemowo w kazdym miejscu w mieszkaniu, tylko z tv cos nie gra, nie za bardzo tez rozumiem to "liczy się standard komunikacji ruter adapter (musi być n nie b, g na ruterze"

Zreszta raz wlacze tv i moge wejsc w serwer plexa i chociaz dojsc w ogole do filmu ktorego oczywiscie odpalic nie moge bo sie nie wczytuje , by po chwili w ogole juz nawet nie widziec serwera tylko piekny napis nie mozna odnalezc serwera multimediow

standard sieci Wi-Fi. b- do 11Mbps, g-do 54Mbps, n- do 300? jakoś tak.

a do pytania wcześniej zadanego przez innego użytkownika, części rar scala się WinRARem, rozpoczynając wypakowywanie od xxx.part1
 

Covsky

New member
standard sieci Wi-Fi. b- do 11Mbps, g-do 54Mbps, n- do 300? jakoś tak.

a do pytania wcześniej zadanego przez innego użytkownika, części rar scala się WinRARem, rozpoczynając wypakowywanie od xxx.part1

Mialem ustawione mixed , zmienilem na to n- only . Ale i tak jak dzisiaj wlaczam telewizor to nawet przed zmiana nie mogl sie z siecia domowa polaczyc. Jak wyszukuje siec to raz sie moj router poawia raz nie , od 10 minut jak juz znajdywalo (zasieg jest dobry na 4 kreski) to po chwili przy laczeniu mowil ze nie moze sie polaczyc. Nawet chcialem juz kombinowac z manuaknym wprowadzeniem ip do routera , ale wczesniej wyskakiwalo caly czas ze nie mozna polaczyc i ip 0.0.0.0. a teraz nawet nie moge sie polaczyc. Przeciez to jest niebywale

Na dodatek , jest jakas darmowa siec osiedlowa chyba bo z nia sie laczy bez problemu raz dwa. Tylko gdzie mam dalej szukac , niby wychodzi na router bo w tv przeciez nic nie moge byc nie tak , ale wszystkie pozostale urzadzenia dzialaja bez zarzutu , tylko tutaj mam takie problemy
 
Ostatnia edycja:

Covsky

New member
Zeby sprawdzic tez adapter , w iponie ustawilem szybka siec i od razu ja wykryl i bez problemu podlaczyc sie tv do internetu. Gdzie w moim routerze moga byc w takim razie jescze jakies opcje do odblokowania wlaczenia zeby to cholerstwo w koncu zaczelo dzialac ?
 

grypsek

New member
Może ktoś będzie wiedzial coś więcej. Zamówiłem LG 55lw570a w rtv euro agd w sklepie internetowym za dośc przystęoną cenę - niecałe 6 tys. I to było 1 listopada. Telewizor mial by do tygodnia. Po tygodniu okazało się ze w okolicach 15 listopada. Teraz powiadomiono mnie ze po 1 grudnia. Zrezygnowałbym, ale w innych sklepach sa te modele drozsze o około 500 zł. Był tu na forum wątek, że partia tych modeli była wycofana ze sprzedaży. Pracownicy infolinii mówili coś o brakach telewizorow z powodu powodzi w fabryce. Może ktoś wie, co się dzieje w LG?
 

ovner

New member
@ Covsky
Zrób test i zestaw łącze ad-hock pomiędzy komputerem a tv z pominięciem routera. Znajomy ma neta z kablówki i modem podłączony do routera linksys, który przestawiony w tryb bridge przesyła poprzez wi-fi neta do routera tplink w trybie ap-client i po kablu do tv i amplitunera. Czasamio się zdarza, że po jakieś chwili net zanika i nie może nawiązać połączenia. Winny jest jeden z routerów.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
570s potrafi czytać filmy o profilu 5.1 !, mimo alertu że film może być nieprawidłowo odtworzony, wsio leci ok :grin:

sprawdzone na świeżutkim modelu ;-)
 

Balon14

New member
DObrze zauważyłem, że w mkv. nie działają napisy ?

Tak, mi nie czyta napisów w mkv i nie zmienia audio pomimo że jest wybór audio i napisów w pliku mkv :(
Na komputerze mogę zmieniać audio i włączać i wyłaczać napisy w tv nie da rady? Czemu sam nie wiem.
Może ktoś wie o co chodzi z tymi mkv przez usb?





..
 
Ostatnia edycja:

karo11

New member
Dziękuję BialY903, mam dokładnie 47LW570S kupiony w MM i na podanej przez Ciebie stronie mam info: "Podany numer seryjny nie bierze udziału w promocji." czy coś mogę robić nie tak przy rejestracji ? (numer seryjny to 111WRQE3Exxx - xxx to trzy cyfry)
 

BialY903

New member
Dziękuję BialY903, mam dokładnie 47LW570S kupiony w MM i na podanej przez Ciebie stronie mam info: "Podany numer seryjny nie bierze udziału w promocji." czy coś mogę robić nie tak przy rejestracji ? (numer seryjny to 111WRQE3Exxx - xxx to trzy cyfry)

Może już się skończyły odtwarzacze? W zakładce zasady jest napisane "Liczba nagród jest ograniczona."

Ale najlepiej zrobisz dzwoniąc na infolinie.
 
Do góry