LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

viera

New member
co nieco o lw 650s

widziałem ten model 55 cali jak i mniejsze to znaczy z ekranem 47i 42 cale obraz rewelacja
nieco lepiej sie prezentowal jak model 570 s chyba to za sprawa motion clarity idex 850 hz
czas reakcji 2 ms i tv posiada podswietlenie dynamiczne 9 000 000 i dodatkowo 200hz czestotliwosc odswierzania,telewizory ogladałem w Kijowie jednego nie jestem pewien jakie ma podswietlenie to znaczy czy tylne podswietlenie calej matrycy czy podswietlenie krawedziowe, byłem tak zafascynowany obrazem ,ze umknęlo to mojej uwadze.....:krol:
 

viera

New member
kolega podał link do forum ale o tv nasz odpowiednik lw 6500 bo model lw 650 T JEST BEZ TUNERA SATELITARNEGO I TAKIE OZNACZENIE MA NA RYNEK ANGIELSKI
 

akwedukt76

New member
Ustawiena 3D w modelu LW 570S

Witam, jestem tutaj nowy więc na dzien dobry chcę sie przywitac:).

Od paru dni jestem szczesliwym posiadaczem tego TV. :). Tv jest podpięty pod moje HTCP, wszystko niby ok, jedyne co mnie troche martwi to efekty 3D z Blue Ray- a raczej ich brak:oops:

Mam parę demówek od LG i Sony i tam jest gitara, a oglądając np.Sanctum i Piłę z płyt Blue Ray tak kiepsko z tymi efektami.

Owszem obraz żyleta, głebia niby tez jest ale jakos przed TV nic nie " wychodzi " . Podpowiedzcie jak macie ustawione opcje 3D, bo nie bardzo wiem jak to ustawić....

Pozdrawiam i z góry dziękuje:)
 

kini0

New member
Bez reklam
Filmy to nie demka, które z założenia mają oszołomić jakością i efektami. Widocznie reżyser wolał uzyskać bardziej delikatne efekty 3D ;)
- generalnie polecam filmy animowane... w 3D urywają głowę!
 

wo__jo

New member
działa , jedno z czym mam problem to dzwiek w plikach mkv . tzn w niektórych działa w niektórych nie
mam 2 pliki z AC3 i zero dzwieku , natomiast demo LG tez jest w AC3 i bez problemu wszystko słychać

No to mam zonka chyba zrobię reset do ustawień fabrycznych i zobaczę czy zacznie odtwarzać filmiki.

Jeżeli chodzi o dźwięk to ac3 działa u mnie za każdym razem a DTS sporadycznie. Korzystam z serwera PLEX i puszczam przez sieć lokalną.
 

bigxlx

New member
Wszystko zależy od materialu, a wlasciwie ekipy filmowej. Avatar jest 3D do środka, a kreskowki, choc rowniez ostatnio i Bitwa Warszawska 1920 ma 3D do widza.

I tu jest problem. Do czasu jak sie nie naucza krecic dobrego 3D to wszyscy beda rozczarowani ta technika projekcji.
 

akwedukt76

New member
Wszystko zależy od materialu, a wlasciwie ekipy filmowej. Avatar jest 3D do środka, a kreskowki, choc rowniez ostatnio i Bitwa Warszawska 1920 ma 3D do widza.

I tu jest problem. Do czasu jak sie nie naucza krecic dobrego 3D to wszyscy beda rozczarowani ta technika projekcji.

Ok, dzięki.

Teraz jeszcze jedno małe pytanie. Czy można jakoś ustawic TV , aby po wejsciu w Menu nie było takie rażące , bo wieczorem przy zgaszonym swietle to az w oczy gryzie:cry:

Chodzi mi o sam widok menu- strasznie jasny.
 

neo292

Member
Wydaje się,że dźwięk w plikach mkv odtwarza sie przy mniejszym birate do 320 Kbps. u mnie na oryginalnym demie 640 nie szło , po konwersji na 160 poszło.Nowe oprogramowanie dodaje info o wyborze źródła sygnału (więcej info bla, bla) i chyba możliwość odtwarzania plików od momentu przerwania ich oglądania (info) Poprawcie mnie jeśli się mylę. A teraz najlepsze zarejstrujcie swoje TV 3d na stronie mojelg.pl a dostaniecie dodatkowy zestaw 5 okularów 3d za FREE !!!! dzisiaj do mnie przyszedł pocztą, mam teraz 12 par!!! jutro mega imprezka w 3d !!!
 

neo292

Member
Bedziesz musiał poczekać ok 2-3 tygodni - zarejstrowałem się nie wiedząc nawet o tym, że coś dostanę, powinny przyjść do Ciebie listem poleconym na adres podany w rejestracji. Cierpliwości!
 

akwedukt76

New member
Menu- Home- jak przyciemnić!

Witam, ponawiam prosbe, wie ktoś jak można przyciemnić Menu- po naciśnięciu Home- to menu jest tak jaskrawe( przy oglądaniu w ciemnym pomieszczeniu) ze nie da sie tego oglądać:cry:

Pozdrawiam.
 

zibi079

New member
47lw570s są w dwóch marketach w Warszawie za 3799. TANIEJ NIŻ NA CENEO. W jednym nawet z ratami 36x0% . Nie sprawdzałem czy okulary są w zestawie ale cena dobra.
Nie wim czy można pisać jakie to markety więc jak coś to piszcie na priv.
 

kakarotto

New member
Jak się ma obraz SD ze zwykłej analogowej kablówki w tym telewizorze czy dobrze sobie radzi z takim sygnałem. Czy może lepiej wybrać inny telewizor który ma 3D i radzi sobie z analogowym sygnałem SD.
 
Do góry