LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

keriz

New member
Przecież nowe nic nie zmieniło.
Jeśli jednak chcesz wrócić starszej wersji wciśnij menu , wybierz opcje i 7x wciśnij 3 lub 4.
zmieniło zablokowało tool option 3 i nie mozna ustawić nagrywania
tym sposobem co podałeś można jedynie sobie zaktualizować Media Box LG AN-WL100jak się go posiada a nie przywrócić Tv do poprzedniego softu

a u mnie jeszcze nie wiedzieć czemu zniknęło połączenie z internetem i nie mogę go ustawić :sad: bo wchodziłem do menu serwisowego przez internet...
 

lgfan

New member
Panowie mam taką sprawę odnośnie HbbTV na TVP1 i 2, otóż posiadam model 659S czyli praktycznie to samo co 570S tylko z kilkoma dodatkowymi funkcjami i właśnie z funkcją HbbTV.
Po ustawieniu w menu jako kraj -Niemcy działa HbbTV na TVP i tu jest właśnie problem, włączając TVP 1 lub 2 nie można potem zmienić kanału bezpośrednio klawiaturą numeryczną a jedynie klawiszem zmiany kanału + i -

Chodzi mi oczywiście o kanały naziemne SD jak i HD, dodam też że na Niemieckich kanałach które nadają HbbTV nie ma takiego problemu, normalnie klawisze numeryczne działają.

Druga sprawa dotyczy dźwięku DD+ jaki nadaje TVP pomimo ustawionego w menu jako domyślny DD+ to i tak za każdym razem dźwięk w TVP 1 i 2 włącza się w mpeg, i chcąc mieć DD+ trzeba za każdym razem ręcznie zmieniać.
Co innego na kanałach Niemieckich, tam o ile jest dostępny od razu włącza się DD+

Czy ktoś z was zauważył też taki problem, bo ja myślę że to TVP coś zawaliła z nadawaniem ?
Może ktoś jednak się wypowie w tej sprawie ;)
 

Znakowy

New member
Panowie mam taką sprawę odnośnie HbbTV na TVP1 i 2, otóż posiadam model 659S czyli praktycznie to samo co 570S tylko z kilkoma dodatkowymi funkcjami i właśnie z funkcją HbbTV.
Po ustawieniu w menu jako kraj -Niemcy działa HbbTV na TVP i tu jest właśnie problem, włączając TVP 1 lub 2 nie można potem zmienić kanału bezpośrednio klawiaturą numeryczną a jedynie klawiszem zmiany kanału + i -

Chodzi mi oczywiście o kanały naziemne SD jak i HD, dodam też że na Niemieckich kanałach które nadają HbbTV nie ma takiego problemu, normalnie klawisze numeryczne działają.

Blokowanie działanie klawiatury numerycznej przy aktywnym sygnale HBB na kanałach TVP to nie tylko problem LG. Czytałem, że także użytkownicy Samsungów i Toshiby także skarżą się na ten problem. Możliwe, że klawiszami numerycznymi będzie można wybierać jakieś serwisy w menu HBB.
 

kakarotto

New member
Blokowanie działanie klawiatury numerycznej przy aktywnym sygnale HBB na kanałach TVP to nie tylko problem LG. Czytałem, że także użytkownicy Samsungów i Toshiby także skarżą się na ten problem. Możliwe, że klawiszami numerycznymi będzie można wybierać jakieś serwisy w menu HBB.
Tak dobrze myślisz vo jak jest mecz to jest i sonda i mozna wybrać odpowiedz 1,2,3 i pewnie dlatego klawiatura jest blokowana ;)
 

keriz

New member
Ustawienie sieci Lan

Może ktoś podać ustawienie automatyczne sieci Lan w teleizorze chodzi o IP Maske podsieci Bramkę oraz DNS ( a najlepiej gdyby to było a TPSA)
 

stanelk

Member
Próbowałeś to zrobić? Czy to tylko domysły.
Ja próbowałem wrzucić poprzedni soft ale nic z tego.
Jak robiłeś to daj link do tego softu o którym mówisz
Na penie mam soft oczywiście poprzedni 05.11.08 z 09.03.12r. i przy próbie wgrania jest informacja,jaki soft jest na penie a jaki w TV oraz że urządzenie nie podlega aktualizacji.W swoim TV mam soft 05.12.05.Dodam jeszcze,że jak podaje wyraźnie info na TV aktualizacja dotyczy softu w TV a NIE karty WIFI.Próba klawiszami powrotu do poprzedniej wersji też przestała jak na razie działać.
Pozdrawiam.
 

joe11

New member
Witam! Może ktoś podać sposób na powrót do poprzedniego softu? Ten z przyciskiem 9 7razy już nie działa. Może jest jakiś inny trik?
 

piotrek200

New member
Można wejść do menu serwisowego przy uzyciu pilota od lw570s(nie magic motion)? Jakie są inne sposoby oprócz lutowania diody i jacka, połączenia z pc i pilota uniwersalnego? Stary pilot uniwersalny da radę?
 

vwrafi

New member
To nas koreańce załatwili , zawsze to mniej telewizorów na gwarancji.

Musicie odezwać się do pana stanelk. On podobno umie wrócić do poprzedniej wersji softu oraz u niego działa nagrywanie.

Dobrze napisałeś,że "podobno"bo to co miałem włączone to nadal mam.Chodzi o nagrywanie i MbbTV.Można też,jak komu nie pasuje wrócić do poprzedniej wersji.:eek:
Pozdrawiam. .
 
Do góry