LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

lgfan

New member
Już raz to pisałem - zbyt wolne połączenie.
W przypadku zwykłych avi będzie działać bo jest mała transmisja bitów ale w przypadku dużych plików mkv łącze nie wyrabia i tnie podobnie jak na wolnym internecie tną filmy z YouTube
 

robsonw1

New member
Już raz to pisałem - zbyt wolne połączenie.

Panowie, mi tez sie zacina. I to nie jest zbyt wolny internet. Mam połączenie przez WiFi Draft N, siła sygnału max, Internet 20 mb/s. Tnie mi na filmach .mkv 3D o duzej pojemnosci np 9gb. Wiec moze jednak ma ktos jakis pomysl? P.S. filmy na youtube smigają aż miło.
 

TomekPoz

New member
Panowie, mi tez sie zacina. I to nie jest zbyt wolny internet. Mam połączenie przez WiFi Draft N, siła sygnału max, Internet 20 mb/s. Tnie mi na filmach .mkv 3D o duzej pojemnosci np 9gb. Wiec moze jednak ma ktos jakis pomysl? P.S. filmy na youtube smigają aż miło.
no to może przydałaby sie pełna N , chyba w ps3 media serwer można ustawić obniżenie bitrate dla filmów czyli przesyła mniej danych i wtedy powinna sieć wydolić . ja tak robiłem jak miałem ruter z siecią G teraz mam N i nic mi nie tnie bez zmiany ustawień.

p.s.
szybkość internetu nie ma nic do tego
 

zmysl84

New member
To nie rozumiem od czego to może zależeć?! (jak nie karta sieciowa i kabel).
Ja mam kompa/lapka, do niego podłączony TV kablem krosowanym i działają wszystkie filmy bez zacinania.
A kolega/koledzy wyżej też mają kompa/lapka i tak samo puszczony kabel do TV i filmy zacinają.
Nie kumam co jest nie tak. :/ Może ktoś to wyjaśni, sam jestem ciekaw takich objawów.

PS.
Ja posiadam film MKV 3D (~16GB) z największym bitrate'm = Overall bit rate: 14.3 Mbps (nie wiem czy to dużo czy mało), ...ale u mnie nie zacina.
 

Duris

New member
Przeczytalem caly watek i albo źle doczytalem albo nie znalazlem odpowiedzi na temat: czym różni sie LW570s od LW579s, LW650s od LW659s. I pytanie, czy 47cali bedzie ok dla odleglosci 3,5-4m od TV ?
 

enter1

New member
ja mam 47LW570S i ogladam z ok.4m i jest dobrze wczesniej mialem 42 cale i tez bylo dobrze kwestia paru dni przyzwyczajenia sie
 

lgfan

New member
Przeczytalem caly watek i albo źle doczytalem albo nie znalazlem odpowiedzi na temat: czym różni sie LW570s od LW579s, LW650s od LW659s. I pytanie, czy 47cali bedzie ok dla odleglosci 3,5-4m od TV ?
To jednak nie doczytałeś,
LW579S ma fabrycznie odblokowane nagrywanie i przycisk "rec" na pilocie.
LW650S ma 200 Hz, krótszy czas reakcji i większy kontrast
LW659S to samo co LW650S plus odblokowane nagrywanie i przycisk "rec" na pilocie
 

zbyniu4

New member
Zainstalowałem właśnie to nowe oprogramowanie ale jak dla mnie to żadnych zmian nie zauważyłem. Chyba że są gdzieś głęboko ukryte :wink:. Po za tym że jest nowy nr oprogr. :eek:k:
 

jacek67m

New member
kupić czy nie ?

Jestem zainteresowany kupnem modelu LG 47LW570S i mam mały dylemat ponieważ zaczęto mi go odradzać ( sprzedawcy w media market wszyscy) i proponować panasonica 46ST30 plazmę i troszkę tych argumentów było (głęboka czerń , płynność ruchu , naturalne kolory itp) . Czy moglibyście daćmi kilka wskazówek które pomogą w podjęci decyzji . telewizor będzie podłączony do C+ , oglądamy sporo piłki nożnej , filmów , korzystamy też z xbox + kinekt .Jak wyglada sprawa z płynnością ruchu przy oglądaniu meczów piłkarskich i filmów akcji bo tu mówiono mi że jest źle i plazma jest zdecydowanie lepsza .Proszę o pomoc
P.S
Czy warto poczekać na model 47lw579s . albo dołożyć do 47lw650s , 980 raczej poza zasięgiem
 

labartez

New member
aktualizacja

i co z aktualizacja tv?

zawiesil sie, czekalem okolo 1h. Wkoncu poddalem sie. TV odlaczylem od pradu (pomimo ostrzezenia zeby tego nie robic). Tu i lekki szok bo tv nie odpowiadal na "power". Odlaczylem go wiec na 5 minut i po tym czasie sie podniosl. Jak sprawdzam wersje oprogramowania to jest ta nowa. Szczerze mowiac myslalem ze telewizor bedzie robil za "czarny" obrazek na scianie.

Co do samej aktualizacji to nie widze zadnych zmian.
 

enter1

New member
zawiesil sie, czekalem okolo 1h. Wkoncu poddalem sie. TV odlaczylem od pradu (pomimo ostrzezenia zeby tego nie robic). Tu i lekki szok bo tv nie odpowiadal na "power". Odlaczylem go wiec na 5 minut i po tym czasie sie podniosl. Jak sprawdzam wersje oprogramowania to jest ta nowa. Szczerze mowiac myslalem ze telewizor bedzie robil za "czarny" obrazek na scianie.

Co do samej aktualizacji to nie widze zadnych zmian.
u mnie doslownie tak samo cos chyba nie tak z tym softem
 
Do góry