LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

vil.poko

New member
kabel component i 3D

Witam,
Problem, mam problem...
dostałem w "spadku" xbox-a starą wersje bez HDMI, tylko z COMPONENT-em (HDTV).
Podłączyłem ją do mojego lw659s (brat lw570s) sw 05.11.08 i działa "niby" normalnie.
"Niby" ponieważ, nie chce mi ruszyć 3D na tym kablu, jest tylko pierwsza opcja czyli konwersja 2D->3D, reszta wyszarzona.
Zatem moja prośba czy ktoś sprawdzić czy też tak ma, bo nie wiem czy da się to w menu serwisowym uruchomić (szukałem nie znalazłem) a możę po upgradzie ruszy?

hmm.. mój darczyńca też ma TV od LG (nie wiem jaki model z 2013) i u niego wszystko działało.
 
Ostatnia edycja:

Jerzy62

New member
WITAM.
Czy mógłby ktoś sprawdzić czy działa pilot Magic Motion na tym najnowszym sofcie, wszystkie przyciski dzialają oprócz OK i brak wskaźnika(myszki) resetowałem go i przy próbie parowania kręci i wyskakuje błąd, dodam że zięć też tak ma wygląda to na winę softu, ale chciałbym żeby to ktoś potwierdził zanim napiszę do serwisu.
 

Jerzy62

New member
WITAM.
Jestem użytkownikiem TV lgLW570S i po zmianie software do najnowszego 06.01.28 nie działa pilot MagicMotion tz nie ma wskaźnika (myszki) zresetowałem według instrukcji ale nie da się z parować z odbiornikiem pisze rejestracja nie powiodła się, pisałem z kilkoma użytkownikami na forum i potwierdzili tą przypadłość, sprawdzałem też u córki ma ten sam TV te same objawy,proszę o radę jak można cofnąć software do poprzedniej wersji lub co zrobić żeby to działało,jest mi potrzebny.Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. Napisałem do nich a oto odpowiedź.

Szanowny Panie,


dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Prosimy o informację jaka jest data zakupu pilota Magic Motion. Jeżeli nie mineło 24 misiące od daty zakupu należy udać się do sprzedawcy celem zgłoszenia usterki.
Odnośnie kwestii oprogramowania nie ma mozliwości powrotu do poprzedniej wersji.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Napisałem żeby nie mylili pojęć gdyż jest to wada firmware a nie pilota zobaczymy co odpiszą
 

stanelk

Member
Witam ,sprawdź jeszcze ten opis;
Rejestrowanie pilota Magic Motion
Pilot Magic Motion działa po sparowaniu z telewizorem.
Aby móc korzystać z pilota Magic Motion, należy
go zarejestrować.
Rejestracja pilota Magic Motion
Aby zarejestrować pilota, skieruj go w stronę telewizora
i naciśnij przycisk OK.
Ponowna rejestracja pilota Magic Motion po
niepowodzeniu rejestracji
Zresetuj pilota, naciskając i przytrzymując przez
5 sekund jednocześnie przyciski OK oraz MUTE
(WYCISZENIE).
Zakończenie operacji resetowania
zostanie zasygnalizowane miganiem kontrolki
kursora. Powtórz wtedy procedurę opisaną powyżej,
aby zarejestrować pilota.
Do poprzedniego softu też wcześniej wracałem jakimś ruskim sposobem.Mam to gdzieś w starym kompie.
Powodzenia.
 

Jerzy62

New member
stanelk
Dzięki ale nic nie pomaga powymieniałem baterie resetowałem i dalej REJESTRACJA SIĘ NIE POWIODŁA, chyba dam sobie spokój
 

karolewicz

New member
Mam dokładnie taki sam problem , pilot nie działa , reset do ustawień fabrycznych nic nie dał , reset pilota też , nie można zarejestrować pilota , miałem drugi pilot od kolegi i też nie działa , ewidwntnie jest to wina softu , Lg powinno coś z tym zrobić ale oni nas olewają , już nigdy nie kupię telewizora LG
 

banasr

New member
WITAM.
Czy mógłby ktoś sprawdzić czy działa pilot Magic Motion na tym najnowszym sofcie, wszystkie przyciski dzialają oprócz OK i brak wskaźnika(myszki) resetowałem go i przy próbie parowania kręci i wyskakuje błąd, dodam że zięć też tak ma wygląda to na winę softu, ale chciałbym żeby to ktoś potwierdził zanim napiszę do serwisu.

Witam.
Mi Magic Motion nie funkcjonuje już od kilku wersji softu wstecz. Te same objawy. Brak sterowania kursorem i nie działa przycisk OK. Nie można również zarejestrować pilota.
Pozdro
banasr
 

geo570

New member
A może warto zajrzeć do menu serwisowego i sprawdzić ustawienia Tool Option 6, gdzie USB Hub Count powinien wynosić 0. Gdzieś ktoś pisał, że po włączeniu obsługi huba USB zaczęły się problemy z pilotem magic. Warto też sprawdzić czy problem z zarejestrowaniem pilota występuje jednakowo na obu portach USB.
 

Jerzy62

New member
Szanowny Panie,


dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Informujemy, że sprawa została przekazana do działu technicznego LG.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,
Mariusz Borys
LG Electronics Polska.

Następna odpowiedź od LG tak że bombardujcie ich mailami to może poprawią soft bo nie wierzę że to wina pilota.
 

Jerzy62

New member
A może warto zajrzeć do menu serwisowego i sprawdzić ustawienia Tool Option 6, gdzie USB Hub Count powinien wynosić 0. Gdzieś ktoś pisał, że po włączeniu obsługi huba USB zaczęły się problemy z pilotem magic. Warto też sprawdzić czy problem z zarejestrowaniem pilota występuje jednakowo na obu portach USB.

w menu serwisowym mam ustawione 0 bo sprawdzałem, sprawdzałem też oba porty,resetowałem kilka razy zmieniałem baterie na nowe żadnego odzewu, rejestracja nie powiodła się.:cry:
 

stanelk

Member
w menu serwisowym mam ustawione 0 bo sprawdzałem, sprawdzałem też oba porty,resetowałem kilka razy zmieniałem baterie na nowe żadnego odzewu, rejestracja nie powiodła się.:cry:

Witam,u mnie po zresetowaniu pilota też rejestracja nie powiodła się ale gdy odbiornik pilota był włączony dużo wcześniej.Ja zawsze rejestrowałem i rejestruję pilota zaraz po podłączeniu odbiornika gdy na ekranie pojawi się napis i zawsze jest "rejestracja powiodła się" tylko,że pilot działa około 3,5 minut.Na wcześniejszych softach pilot działał normalnie na odbiorniku podłączonym przez rozdzielacz HUB.Dobrze by było sprawdzić pilota na pierwszych lub pierwszym sofcie z 2011 roku.Mam znajomego,który ma taki TV z pierwszym softem i jak u niego sprawdzę to napiszę co i jak.
Pozdrawiam.
 

Jerzy62

New member
Witam,u mnie po zresetowaniu pilota też rejestracja nie powiodła się ale gdy odbiornik pilota był włączony dużo wcześniej.Ja zawsze rejestrowałem i rejestruję pilota zaraz po podłączeniu odbiornika gdy na ekranie pojawi się napis i zawsze jest "rejestracja powiodła się" tylko,że pilot działa około 3,5 minut.Na wcześniejszych softach pilot działał normalnie na odbiorniku podłączonym przez rozdzielacz HUB.Dobrze by było sprawdzić pilota na pierwszych lub pierwszym sofcie z 2011 roku.Mam znajomego,który ma taki TV z pierwszym softem i jak u niego sprawdzę to napiszę co i jak.
Pozdrawiam.

Dzięki, zamówiłem nowego pilota 50 zł z przesyłką przyjdzie po niedzieli zobaczymy czy to pomoże jak nie to im chyba granata tam poślę do tego wsparcia LG
Pozdrawiam:niewiem:
 

karolewicz

New member
aplikacja hbo go nie działa i wyświetla komunikat iż w telewizorach z 2011 roku już nie będzie działac , jest to skandal , jak firma LG mogła do tego dopuścić
 

Dangien

New member
Nie działa zakładka Filmy w VOD onet. Pozostałe działają.Reinstalacja aplikacji nic nie daje.W wyszukiwarce też nie znajduje filmów.Telewizor LG 42LW570s.Proszę o radę.
Pozdrawiam
 

decklen

New member
Czy mółby Ktoś zgrać mi swoją listę kanałów satelitarnych ( pełną lub polsat) bo moja coś szwankuje i dubluje mi kanały a układanie wszystkiego od nowa to jest HORROR
zaczeło się od tego że nie chce mi zapamiętać TVP sport HD i potem się posrało
 

srcp

New member
Jak można zapisać listę na zewnętrzenej pamięci? Jakim programem w komputerze można ją edytować a po zmianach ponownie zapisać w tv?Korzystam z tv satelitarnej Astra HotBirb i Badr i brakuje w ustawieniach fabrycznych TV aktualnych częstotliwości transponderółw i Symbol Rate - FEC , może ktoś zna sposób na ich aktualizacje?
 

stanelk

Member
Jak można zapisać listę na zewnętrzenej pamięci? Jakim programem w komputerze można ją edytować a po zmianach ponownie zapisać w tv?Korzystam z tv satelitarnej Astra HotBirb i Badr i brakuje w ustawieniach fabrycznych TV aktualnych częstotliwości transponderółw i Symbol Rate - FEC , może ktoś zna sposób na ich aktualizacje?

Było to już na forum ale znalazłem w swoim lapku nie wiem czy jeszcze aktualny opis;

Wszystkie programy (analogowe,cyfrowe i satelitarne)można zapisać na pena.
Żeby to zrobić wkładasz pena[FAT32] do portu usb w tv, wciskasz i trzymasz przycisk home na pilocie,aż zniknie plansza z ustawieniami ,następnie wbijasz na pilocie 1105 i ok i masz menu instalacyjne.Następnie wybierasz TV-LINK LOADER i SEND USB i masz kanały zapisane na penie.A żeby je wgrać z powrotem do tv wszystkie kroki powtarzamy tylko zamiast send usb wciskamy receive from usb.Przed wgraniem kanałów z pena trzeba zrobić reset ustawień fabrycznych.
Do edycji kanałów służy program TLLEdit
Jeśli masz TV ustawiony na Polskę i jeden z najnowszych w nim softów to TV wyszuka ułożone polskie kanały na początku list DVB- S.
Powodzenia.
 
Do góry