LG CINEMA 3D – telewizor LG LW5500 - wszystko o serii LW 5500

asiulka2415

New member
panowie jak macie ustawiony obraz w tym tv? chodzi mi o ustawienia zaawansowane? czy macie ustawiony inteligentny sensor i zmieniacie tylko cos w ustawieniach zaawansowanych? czy moze macie swoje ustawienia w ekspercie a jezeli tak to mogłby ktos tu wrzucic? zalezy mi na tym bo poprzestawiałem i teraz nie moge do nich wrócic


/forum/lg/76145-ustawienia-obrazu-lg-cinema-3d-lg-lw570s.html

zapisz po com.pl, nie moge linkow jeszcze wstawiac, bo mam za malo postow ;)
 

kokos73

New member
Koledzy napiszcie jak u was po dzisiejszej aktualizacji. U mnie pojawił się HBO OD oraz RED BULL TV za to znikł Skype. Po jasną ch..... kupowałem kamerę jak nie mogę teraz z niej korzystać ?
 

kokos73

New member
U mnie to samo niezla niespodzianka ciekawe jak to mozna zmienic?


dzwoniłem do LG przyjęli zgłoszenie i byli zdziwieni że nie ma skype. Powiedzieli że przekażą sprawę do działu technicznego i poinformują mnie mailem lub telefonicznie o rozwiązaniu problemu.

Wiec koledzy Czekamy oby nie wieczność.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Teraz niech dodadzą TVN Player jak najszybciej !

Do modeli Smart TV z 2011 roku LG nie doinstaluje TVN Playera.
Producenci TV chcą co roku wyrywać kasę od klientów, więc "aktualizacje oprogramowania" to przeważnie kosmetyka, he he.
Z innej beczki ... TVN Player w telewizorze to nie jest dokładnie to samo co TVN Player w Internecie.
W telewizorze jest bardziej okrojony (uboższa oferta programowa, np. mniej odcinków seriali itp).
Ktoś już o tym pisał.
A poza tym ... to żadna atrakcja oglądać badziew produkowany przez koncern ITI (seriale, , programy "poradnikowe" itp. itd.) ;-)
Co tam ciekawego to naprawdę nie wiem.
 
Ostatnia edycja:

Hans0203

New member
dzwoniłem do LG przyjęli zgłoszenie i byli zdziwieni że nie ma skype. Powiedzieli że przekażą sprawę do działu technicznego i poinformują mnie mailem lub telefonicznie o rozwiązaniu problemu.

Wiec koledzy Czekamy oby nie wieczność.

Nie wiem jak w Waszym wypadku, ale serwis i wsparcie techniczne firmy LG w moich oczach wypada bardzo miernie.
Ze Skype są zdziwieni, że go usuneli.
Ja osobiśie walczę już 3 tygodnie z problemem braku możliwości aktualizacji, przez co nie działają opcje Premium i niektóre My apps. Słyszę jedynie, że "nie wiedzą" jak to rozwiązać i przekazują sprawę do działu technicznego, gdzie do tej pory 3 tygodnie nad tym już pracują i nie wiedą kiedy mogę spodziewać się rozwiązania. Widzą tylko jedno, że w moim przypadku nie ma mżliwośi zamówienia serwisu. Pytanie niby dlaczego, skoro wina leży po ich stronie (telewizor sam wymusza konieczność aktualizacji - nawet przy wyłączonej tej opcji).
 

asiulka2415

New member
Super... Tv sam sobie zaktualizował oprogramowanie, mimo że mam wyłączoną funkcję automatycznej aktualizacji... Teraz mam jakieś durne hbo, którego nie mogę oglądać, bo w rejestracji nie ma mojego operatora. I tak jest tam tylko 1 film... Red Bull mnie nie interesuje... LG: oddajcie mi Skypea....!!! ;x
 

Balon14

New member
Do modeli Smart TV z 2011 roku LG nie doinstaluje TVN Playera.
Producenci TV chcą co roku wyrywać kasę od klientów, więc "aktualizacje oprogramowania" to przeważnie kosmetyka, he he.
Z innej beczki ... TVN Player w telewizorze to nie jest dokładnie to samo co TVN Player w Internecie.
W telewizorze jest bardziej okrojony (uboższa oferta programowa, np. mniej odcinków seriali itp).
Ktoś już o tym pisał.
A poza tym ... to żadna atrakcja oglądać badziew produkowany przez koncern ITI (seriale, programy "rozrywkowe" dla debili robione przez cwaniaków, programy "poradnikowe" itp. itd.) ;-)
Co tam ciekawego to naprawdę nie wiem.

To dla dziecka, żony :)

Jak czasem coś nie oglądnie w tvn to sobie w tvn player puszcza, ot tak to działa i po to aby kompa nie puszczać.

Po za tym jak coś może działać to dlaczego ma nie być w tv ???
Skoro się dopłaciło do tv bo ma mieć smart tv to niech rozwijają smart tv bo za to kasę skasowali !
 

teufel

New member

A poza tym ... to żadna atrakcja oglądać badziew produkowany przez koncern ITI (seriale, programy "rozrywkowe" xxxxxxxx, programy "poradnikowe" itp. itd.) ;-)
Co tam ciekawego to naprawdę nie wiem.


Dziękuję za nazwanie mnie xxxxxxxxxxxxx
Co to SMART TV - zabrali tez gazeta.pl (choć to częściej nie działało niż działało)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

markusp

New member
POMOCY czarny obraz

Jak tak zrobiłem to wyskoczył komunikat, że lista programów została zresetiowana czy coś takiego. Nie zdążyłem przeczytać bo szybko znikło. Tv się wyłączył, potem włączył i teraz czarny obraz. Nie reaguje w ogóle na pilota ani żadne działania. WTF?:evil:
Prośba do kolegi kodishu, lub znających się na tym jak odzyskać obraz:
właśnie przed chwilą chciałem przywrócić oprogramowania do wersji 05.11.08 i tak jak kolega kodishu pisał powyżej po naciśnięciu (Home-ustawienia-opcje i siedem razy 9) mam czarny obraz bez reakcji na pilota ( mogę tylko włączyć i wyłączyć Tv z pilota)
Czy kolega kodishu coś zrobił że TV ma sprawny? Wnioskuje po dzisiejszym wpisie cytuję
" Czy z HBO GO można korzystać tylko w przypadku opłacenia pakietu HBO czy to działa jakoś inaczej?"
że chyba tak?
 

kokos73

New member
Koledzy zastanawiam się czy w związku z usunięciem skype z naszych telewizorów mogę reklamować go sklepie w związku z ograniczeniem funkcjonalności lub nie działaniem wszystkich funkcji. Tak naprawdę sprzedali mi telewizor i kamerę która teraz jest bezużyteczna.
 

Arbitur

New member
Menu->Opcje->7x przycisk FAV powoduje zmianę softu, oczywiście w SW 05.12.05 funkcja zmiany softu jest zablokowana.

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk
 

markusp

New member
Menu->Opcje->7x przycisk FAV powoduje zmianę softu, oczywiście w SW 05.12.05 funkcja zmiany softu jest zablokowana.

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk


Witam ponownie
Wczoraj podczas aktualizacji oprogramowania przez neta do wersji 05.12.05 przy 70 procentach padł mi net. Po upływie 10 minut kiedy miałem neta chciałem ponownie dokonać aktualizacji ale informacja była że brak aktualizacji więc sprawdziłem ze wersja jaką mam to ta sprzed aktualizacji czyli zostało 05.11.08. Sprawdziłem widgety i nie miałem skypa a doszły mi HBO Go i coś jeszcze. Poczytałem na tym forum że można powrócić do porzedniej wersji wchodząc w Home Opcje i 7 x nacisnąłem "9". Wyskoczyle plansza że bedzie powrót do poprzedniej wersji i telewizor zrobił się czarny. Czekałem jakieś 15 minut i niestety tak już został. Ktoś z kolegów na forum pisał że powinno się wyłączyć TV z prądu na dłużej. Całą noc był odłączony i rano włączyłem i nadal czarny ekran. Można TV tylko włączyć i wyłączyć pilotem, reaguje tylko dioda z białej na czerwoną i odwrotnie. Próbowałem również z włożonym USB na którym mam wersje 05.12.05 oraz z wersją 90.00.00. bez skutku. Czy ma może któryś z kolegów jakiś pomysł czy czeka mnie tylko serwis?
 

betees

New member
A czy ktoś się orientuje czy Skype jeszcze w jakieś formie powróci. LW5500 maiły już nie być developowane a tu jednak coś się zadziało. Coraz bardziej się zawodzę na tej marce. Jedyny plus jaki widzę to pasywne okulary, ale customer service to już padaka. Zero informacji, zero konkretów a jak już się pojawia informacja to nic to pewnego (jak to że TVN player miał być od kwietnia). Problemem jest to, że nie łatwo wymienić telewizor na nowszy po 3 miesiącach. Chyba trzeba dokupić media droida. Tylko co z tą kamerką zrobić?
 
Do góry