LG C8 OLED - czyli sztuczna inteligencja trafia pod strzechy. A Alpha 9 to nowe serce, które ma bić bardzo mocno.

Szczuhrek

New member
Dobra chyba znalazłem jak zostać niebieskim.
Trzeba dołączyć do klubu. Tak? Dopytuję, bo nie znalazłem informacji wprost tylko wyciągnąłem ją z kontekstu wypowiedzi.
Jak tak to super bo i tak miałem dołączyć:)

PS: Teraz musze się tylko nauczyć edytować własne posty, bo pisanie jednego pod drugim jest takie nieeleganckie.
 
Panowie ja czekam na finał jak zakończy się sprawa mojej reklamacji mojego TV Samsung ue55ks7000. Oddałem go teraz jako rękojmie do media marktu. Co prawda jest to moja pierwsza rękojmia na ten TV i w zapisach zażądałem zwrotu gotówki lub nowego TV a wiadomo że tego modelu już dawno niema na rynku. Serwisant powiedział mi że jest duże prawdopodobieństwo że mi zwrócą kasę na kartę podarunkową. Zastanawiam się nad zakupem za dopłatą albo LG OLED 55C8 albo większy ale już nie oled SONY kd-65xf9005. Wielkość TV ma duże znaczenie ale podobno obraz na Oledzie jest przepiękny. Tylko naczytałem się o bandingu. Jak to jest z tym? Jak by mi się udało jakimś cudem odzyskać pieniądze to na co zwracać uwagę przed kupnem. Co sprawdzać i w jakie materiały się zabezpieczyć?

PS. Jak to jest jeszcze z gwarancją MM? Czy jak za TV zapłaciłem 4900zl to tyle powinni mi zwrócić na karcie podarunkowej czy mniej za wyeksploatowanie TV?
 

MazdFan

New member
WITAM PO KILKU LATACH PRZERWY Panowie i Panie! ;)

Po zakupie w 2012 mojego obecnego Samsunga UE40ES8000 który to zakup był poprzedzony pobytem tutaj i przeczytaniu setek postów ;) Dzięki! :p

TV nadal działa (CI+ super sprawa) ale został wykastrowany przez samsunga z aplikacji w smart Hub z biegiem lat to mnie wkurzyło niesamowicie, nawet porty USB przestały czytać zawartość dysków!! :x

Teraz mam ochotę właśnie dać szanse LG i tytułowemu 55C8 lub B8 i właśnie pytanie będzie dotyczyło wyboru miedzy tymi dwoma....

Wiem że różnią sie w zasadzie tylko procesorem alfa 7 i alfa 9

Widziałem tez na YT testy AI w B8 i reakcje na komendy głosowe nie było tak szybkie jakie się spodziewałem po TV z 2018r i pytanie jak to jest w C8 z reakcją i przetwarzaniem komend głosowych....i ogólnie z działaniem softu??? :fool:
 

astalavista

New member
Witam
Mam takie pytanie...na ścianie mi teraz wisi LG 55" 6507 (4K) ...interesuje mnie zakup Oleda LG C8 55"...no i czy przewód zasilający jest taki sam w tych dwóch modelach?..po prostu nie chce na nowo przeciągać w ścianie ( a u mnie to trochę kłopot) nowego przewodu tylko wykorzystać ten z tego pierwszego tv :)
 

KrzysiekXX

New member
Orientuje się ktoś jak w C8 ustawić polskie znaki do napisów z filmów z twardego dysku?

edit. już znalazłem.
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Panowie i panie zastanawiam się nad oledem i mam dylemat . LG B8,C8,czy Philips 803, rozmiar 65 cali proszę o merytoryczne porady
A Kikiego proszę o ceny wszystkich 3 modeli
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich :
Philips 9799 zł
Kalibracja gratis
Wtyczki gratis
Dostawa gratis

LG B8 za 8500 zł
LG 65C8 za 9999 zł
Kalibracja profesjonalna gratis
Dostawa gratis
 

FanKosmosu

New member
Co byś polecił osobiście C8 czy Philips a?

Osobiście polecam LG z uwagi na obsługę Dolby Vision oraz technologie imitowania dynamicznych metadanych tone mappingu w materiałach bez Dolby Vision, w tym również w trybie GRA (potrafi to też OLED AF9 od Sony, za wyjątkiem trybu GRA). Także z uwagi na lepszy serwis w PL.
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Osobiście polecam LG z uwagi na obsługę Dolby Vision oraz technologie imitowania dynamicznych metadanych tone mappingu w materiałach bez Dolby Vision, w tym również w trybie GRA (potrafi to też OLED AF9 od Sony, za wyjątkiem trybu GRA). Także z uwagi na lepszy serwis w PL.
Ale ten ruch LG ma gorszy zdecydowanie od Sony. Muszę jeszcze się pobawić aby podjąć decyzję.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Dzis znow zabawa z C8 i pobawilem sie troszke i w trybie eksperckim i ustawieniu de juder i de blur na 2lub 3 to byl juz bardzo zadawalajacy efekt. Mam na mysli odwzorowanie ruchu.
Brak teatru jak i judera. Zaczynam zmieniac zdanie o c8 wymaga na pewno zabawy ale to kawal maszyny. Teraz mam dylemat kupowac c8 czy poczekac na C9

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka
 

Przemgd

New member
Czy ktoś z Was ma oświetlenie hue połączone z tym tv? Czy inteligentnie działa tylko przez kodi? Czy np przez ps4 też może?
P. S. Teraz jest promocja w MM i można kupić 65c8 za 9k.
 
Do góry