LG C1 ochrona ekranu - logo

VitoCx

Member
Oled to nie jest mój pierwszy, ani ostatni tv gościu. Na razie cieszę się z bezkompromisowej jakości o której ty nawet nie masz pojęcia. Patrzysz na świat przez pryzmat tego co masz i wszystkich chcesz przekonać ze poustawiany na oko zwykły led to kilker wszystkiego co ci nieznane.
Jak wyjdzie coś lepszego niż oled to pewnie kupię i będę się jarał a ty znów wyskoczysz ze zdjęciem swojej pomarańczowej zasłony w odbiciu i będziesz przekonywał cały świat ze obraz u ciebie z kablówki samsung skaluje lepiej.
 

Manarino

Banned
Jak myślisz, że kupienie OLED`a czyni z Ciebie fachowca -znawcę to o czym ja mogę z Tobą dyskutować -ładna pogoda jutro będzie chyba.

O obrazie jaki generuje oled . Mam w tej chwili dwa oledy w domu 65/83 cale . Dwa profesjonalnie skalibrowane przez Maćka K z konkurencyjnego forum . Poza tym mam jeszcze plazmę Kuro i dwie plazmy Panasonica .
Mam doświadczenie bo obcuję , obcowałem z tymi technologiami nie dzień, nie tydzień.

Źródło sygnału jakie podaje tym oledom to sygnał, materiał 4k wszelakiej maści.

Powiedz o czym ja z Tobą moge podyskutować, jak Ty nawet przez chwilę nigdy nie posiadałeś obrazu premium .



Bełkoczesz coś o poprawnej kalibracji nowoczesnych wyświetlaczy , jak Ty bladego pojecia na ten temat nie masz . Nie zajmujesz sie sprzedażą Tv, nie kalibrujesz ich profesjonalnie , nie użytkujesz ich na codzień.


Powiedz , z czym Ty wchodzisz w dyskusję z Kikim , jak On na codzień ma zestawione obok siebie najlepsze wyswietlacze zarówno led jak i oled . Siedzi w tej materii latami . Twoje doswiadczenie to plazma st60 , led q90t .

Zdajesz sobie w ogole choć odrobinę sprawę z tego , jakie pośmiewisko z siebie robisz ?
 

Manarino

Banned
Niestety tak to właśnie wyglada. Najwiecej do powiedzenia maja osoby, czerpiące wiedzę jedynie z internetu. Spotkasz takiego domorosłego omnibusa i prowadź z nim dyskusje.

To jest sędziwy emeryt , ktorego zwyczajnie dopada demencja starcza .

Człowiek nieprzerwanie twierdzi , ze posiada obraz premium . Ten obraz premium.to led wart 3.800 zl , nie skalibrowany profesjonalnie .



Ja odpisuję, delikatnie ripostuję ale nawet odrobinę nie traktuje tego człowieka poważnie, bo się nie da.
 
Ostatnia edycja:

VitoCx

Member
Ok nawet jeśli jakiś sklep oferował ten model w tak niskiej cenie, nie zmienia faktu ze to świetny tv, który startowo kosztował 6500. Jeśli ktoś skorzystał z promki to tylko się cieszyć.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Teraz 65C1 można wyrwać za 5999 i do tego słuchawki LG Tone Free FP8 dodają gratis. Szkoda że podobnej różnicy cenowej nie ma pomiędzy 65 a 77 :)
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Gdzie znalazłeś taką cenę za C1?

Proszę:
141 sztuk: https://allegro.pl/oferta/telewizor-lg-oled-oled55c11lb-55-4k-uhd-11418225533

Nawet w tej chwili masz w MEdiaExpert za 4491 biorąc na raty i do tego dostajesz gratis słuchawki LG za 600 zł + kilka innych gratisów. Słuchawki Sprzedajesz za 490 zł (najniższa cena na Allgro) i masz sam TV za 4000 zł.
https://www.mediaexpert.pl/telewizo...-tv-4k-100hz-a9-gen4-dolby-vision-dolby-atmos

Nie ma za co.
 

glimi

New member
Mam oled-a C1 48 cali, wcześniej naczytałem się że LG zrezygnowało z DTS-a w swoich TV. Dziś go ustawiłem i podłączyłem i właśnie oglądam na nim film z DTS-em i telewizor normalnie odtwarza dźwięk(za odtwarzacz robi PS5).

Testowałem na Szybcy i Wściekli oraz Tożsamość Bourne-a(ogólnie filmy Universal na BR maja chyba dźwięk w DTS)
 
Do góry