Lg bd550

andre04

New member
nie po prostu chciałem zaktualizować soft ze strony serwisu LG wtedy to było oprogramowanie BD5.277.00 ale stawało w pół drogi instalacji po wyłączeniu softu nie miałem żadnego oprogramowania w odtwarzaczu znalazłem internecie w internecie wersję sterownika H08LGN0905 zainstalowałem i odtwarzacz zaczął pracować na wersji oprogramowania BD5.277.00.C i wersji sterownika H08LGN0905 ale się zawiesza na stronie serwisu LG ukazała się poprzednia wersja oprogramowania więc chciałem zaktualizować ale odtwarzacz nie widzi wersji oprogramowania LG_BD_5200M50.ROM i nie mogę nic zrobić
 

Tadeo77

New member
chyba nie

zaliczyl dwa razy zwiechy na pliku typu mkv. Pomaga tylko wyciagniecie wtyczki z gniazdka. Wgralem 242 i nic sie zlego nie dzieje na tych samych materialach. Na wersji 277 to tyle nie wytrzymal. Ten troche lepiej ale dalej cos maja skopane. Ehh...

niestety wiesza sie tak samo jak wersja 277. Powrot do 242 :/
 
Ostatnia edycja:

negatyw001

Member
Dlatego trzeba pisać pisma i maile do LG Polska i ich gnoić. Ja to robię od chwili zakupu - czyli problemów z "ś".
Wg mnie mamy prawo do downgrade w autoryzowanym serwisie na koszt LG. To jest istny cyrk!

Wysłano z LG L7.
 

negatyw001

Member
Czy oprogramowanie dostępne na witrynie LG to sterownik? Chodzi mi o to, czy można aktualizować 2 elementy niezależnie, czy też sterownik jest częścią składową firmware? A może to jedno i to samo?

Jakie nowsze wersje masz na myśli? Możesz podać nazwy / linki i nieco rozjaśnić temat? :)

Wysłano z LG L7.
 

negatyw001

Member
Czy BD5.279 działa stabilnie? Może coś poprawili i po cichu nadpisali na www pod tym samym numerem?

Wysłano z LG L7.
 
Ostatnia edycja:

DeadOrAlive

New member
witam
od dwóch dni jestem posiadaczem BD550 i mam dwa problemy:
1. Brak polskich znaków w napisach (zamiast nich wyświetlane są chińskie krzaczki)
2. Aktualizacja - podczas aktualizacji wyświetla się okienko z postępem procesu, tylko że pasek postępu zatrzymuje się na początku i tak stoi godzinami.... (aktualizację robię z pendrive, plik aktualizacji mam w folderze UPG_ALL).
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
 
Do góry