Lg bd 670

markozalko

New member
Zaktualizowałem wczoraj dziada :) i puściłem ten film co się zacinał okropnie i przeleciał cały bez zacięcia. Czyli jednak wina softu była. Dzięki za odpowiedź
 

markozalko

New member
Nie wiem czy to wina odtwarzacza mojego czy co. Nie zacina już tak jak wcześniej ale czasem zatnie, czasem nie czyta płyty. Dziś wsadziłem nową santum i nie widział jej, dopiero za drugim razem zadziałał. Czasem też nie można wyjąć płyty, trzeb asię namocować zanim ją wypuści. Co to jest, czy trzeb ago reklamować czy poprostu sprzęt ten jest taki czuły i takie rzeczy się zdarzają?
 

markozalko

New member
Obejrzałem wczoraj nowy film i nei zacięło ani razu. Co do softu, to ja aktualizowałem przez internet - to chyba zaktualizował się tak jak trzeba i te obydwa oprogramowania zainstalował. Czy nie?? i trzeba ręcznei?
 

misio777

Member
@markozalko

Przez internet, powinny się zaktualizować oba,
manualnie instaluje się każdy soft osobno (np. w celu cofnięcia do starszej wersji lub wgrania tylko jednego).
Dla pewności sprawdź w statusie oprogramowania.

:smile:
 

loki7777

New member
Mi wlasnie wykrylo nowy soft.
BD.8.97.422.E co daje nie wiem - niby live byl od 20 ale dzis pojawil sie na stronie LG. Po sieci nie chce sie update'owac - teraz pobieram i zobacze z pendrive'a.

Z penka bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

loki7777

New member
Mam taki problem z tym playerem, ogladam sobei batmana z USB i po jakims czasie wyglada tak jakby film zaczynal klatkowac - po ok 1:15 czy 1:30 i to nie jest pierwszy film z ktorym mam taki problem.
Mozliwe zeby sie przegrzewal przy odczycie z USB, zreszta po sieci wystepowaly te same problemy?
Video codec .................: XviD MPEG-4
Bitrate .....................: 3 410 Kbps
Resolution ..................: 1280 x 720 (1.778)
Frame rate ..................: 23.976 fps
Audio .......................: AC-3 | 448 Kbps | 5.1
Language ....................: Polish Lector
Subtitle ....................: Polish
Time ........................: 2h 44mn 32s
Size ........................: 4.44 GiB
 

usu

New member
Napisy przez nero media home

Witam. Udostępniam film przez nero media home. Plik z napisami jest osobno w formacie .txt. Czy jest możliwość odpalenia napisów razem z filmem (format .avi) ?
 

misio777

Member
FIRMWARE UPDATE VER:BD.8.97.423.E / DATE:2012.12.14

@USU
Po co się bawisz Nero (DLNA) skoro on czyta z "Otoczenia sieciowego" - Microsoft Windows Network !
Przekonwertuj plik txt na format "srt" i będzie po problemie.
Nazwa pliku z tekstem, taka sama jak filmu.
 
Ostatnia edycja:

markozalko

New member
Mam do was pytanie. Nie wiem o co tu chodzi więc chcę się poradzić. Podczas oglądania filmów na bluray przeważnie na każdym seansie przycina mi się obraz. Dla przykładu podam film Avatar. Po pierwsze długo bardzo się odpala w porównaniu z innymi filmami. Często jest tak że wsadzam płytę do odtwarzacza i za chwilę mi wysuwa ją. Potem jest dobrze. Ale wrócę do Avatara, otóż jak oglądałem go za 1 razem - zacięło się raz, ostatnio oglądałem drugi raz i zacięło się już 3 razy, a wczoraj już 8 razy zaciął się obraz. O co tu chodzi? Dałem ten film koledze co ma taki sam bluray to mówi że u niego zacięło się tylko raz ale na czołówce a nie na samym filmie. Dodam że nie ma znaczenia czas w jakim się zacina. Raz jest na początku innym razem dalej. Soft wgrałem wczoraj najnowszy i nic nie pomogło. Kupiłem bluray co stał w sklepie i jak myślicie czy to od tego może zależeć? A u was jak oglądacie jakieś filmy to zacina się czasem obraz?
 

Carl_2

New member
blokada odtwarzania plików AVCHD (m2ts, mts, mp4) w rozdzielczości 1080p
Temat był już jakiś czas temu wałkowany, więc pozwolę sobie zapytać - może coś się zmieniło.
Czy aktualna wersja softu umożliwia czytanie plików m2ts, mts w rozdzielczości 1080p/i?
Mam kamerkę sony, która właśnie takie produkuje, więc jest to dla mnie dość ważne. Nie chciałbym kupić odtwarzacza, który nie czytałby moich plików z kamery :???:
 

usu

New member
Panowie problem. Internet śmigał, śmigał ale nagle dupa. Łączy do sieci domowej (router) ale brak połączenia do internetu. To samo druga sieć w pokoju obok. Próbowałem dodać IP MAC i dalej to samo. Brak filtrowania MAC, res ustawień, etc. Nic nie pomaga. Wina software ? Need help.
 

Carl_2

New member
usu, ja tak miałem całkiem nowym, pierwszym egzemplarzu (BD660).
Kontaktowałem się w tej sprawie z serwisem LG, gdzie otrzymałem info, iż sprzęt nadaje się do naprawy. Ponieważ od zakupu minęło raptem kilka dni, to odniosłem dziada do sklepu i wziąłem inny egzemplarz i wszystko bangla :)
 

FeleK72

New member
Usu. U mnie co jakiś czas WiFi się wyłączał i musiałem resetować sprzęt by znów zadziałał. Po dziesiątym razie wyłączyłem to cholerne WiFi i podłączyłem zwykły zewnętrzny WiFi (Access Point) i teraz mam net przez port LAN do LG i wszystko śmiga pięknie. Wcześniej na wewnętrznym WiFi odtwarzacz potrafił się przyciąć na filmie 720p a teraz śmiga 1080p jak ta lala. Myślę że ten wbudowany WiFi to taka sztuka dla sztuki "byle by był to może się więcej sprzętu sprzeda"...
 

loki7777

New member
A mnie spotkala niemila niespodzianka kiedy chcialem odtworzyc zdjecia - odtwarzacz sie poddal ze zdjeciami o wilkosci 6mb - troche szkoda, ale nie sadze aby to naprawili.
 
Do góry