Lg 75un85003la

Petru23

Banned
Jak najbardziej. Ale ona robiona była pod ich egz. U Ciebie może być zupełnie inaczej. Miałem po dwa egz z jednego modelu sony i Samsunga i za każdym razem różne tv, inne kolory, charakterystyka obrazu itp.
Ale wklepuj, szansa że trafisz. Ja w każdy wklepuj od nich, teraz też mam w xh95 z korektą pod siebie.
 

ralotm

New member
też byłem mega zadowolony z niego i mi sie takie prześwietlenie zrobiło w rogu po tygodniu. A tu powieszony, człowiek zadowolony i trzeba oddać ehhhh
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sprawie kalibracji napisz proszę na PW, dostaniesz info dla niebieskich członków forum.
 

[Tigro]

Member
Testował ktoś ten telewizor z konsolami nowej generacji i może się podzielić wrażeniami? Noszę się z zamiarem kupna go, a moje wykorzystanie to w 60% konsole, w 30% sport, a w 10% cała reszta ;) Z researchu wychodzi mi, że to najlepszy wybór w tej klasie cenowej, ale wiem, że ma też swoje mankamenty w kontekście konsol (brak VRR, kiepska jasność HDR). Jednocześnie, nie widzę za bardzo konkurencji - tak naprawdę we wszystkich telewizorach 75" w rozsądnych cenach czegoś brakuje i nawet XH90, który miał być niby idealną parą z PS5 wielu ważnych rzeczy nie ma (VRR, problemy ze 120Hz po HDMI 2.1), a cena jest już o połowę wyższa niż tego LG. Jedynym konkurentem na horyzoncie są chyba te nowe Xiaomi, które wyjdą za parę dni, ale to trochę wróżenie z fusów...

Ktoś ma jakieś osobiste doświadczenia albo sam już przemyśliwał to i doszedł do jakichś wniosków? ;)
 
Do góry