LG 55LB650V czy Samsung 55H6200 ktory wybrac?

andreas2012

New member
Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami wszystkie możliwości ich znam chodzi tylko o jakość obrazu który ma lepszy obraz? I dlaczego akurat ten czym się roznia w obrazie?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Co się tu ostatnio dzieje, to masakra, nie dziwię się że tdx przestał pisać, skoro tylu "specjalistów" próbuje się tu teraz wybić.

Masz oba telewizorki na natywnych matrycach 100hz, no i oczywiście różnicę w matrycach - LG własna IPS, Samsung innolux VA. Czyli standardzik - lepsza czerń na VA, lepsze kąty i nasycenie barw na IPS.
Oba bardzo podobnie radzą sobie z materiałem SD, tj. bez rewelacji, Samsung ma lepsze algorytmy płynności, zdecydowanie mniejszy teatr oraz lepiej radzi sobie z ostrością w ruchu.
Podświetlenie w obydwóch przypadkach raczej nieidealne, clouding koniecznie trzeba sprawdzić, Samsung dodatkowo jest bardziej podatny na banding poziomy, a na LG można trafić na efekt znany dotąd ino z plazm, tj. powidoki - zresztą z tego co się dowiedziałem, dotyczy on także smartphonów i monitorów tej firmy, stąd jedno wielkie zdziwienie, jak i po co oni to zrobili...

Jeśli chcesz żebym dopasował taki telewizorek do Twoich potrzeb, to rzuć standardową tabelkę.
 

digitalus

Banned
Prawda jest taka ze samsung wyprodukowal ponad 7 milionow telewizorow -bubli.Nie mozna temu zaprzeczytac i ukrywac tej informacji.
Jesli ktos chce to moze kupic samsunga.Kazdy sam podejmuje decyzje.
Nie dotyczy to tylko telewizorow sprzedawanych w USA ,Kanadzie , Francji ale tez w Polsce.
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
z usterkami tak to jest ze jest ich więcej w stosunku do innych firm bo samsung sprzedał o 3 razy więcej sprzętu i wcale nie jest gorszy od innych pod żadnym względem to moje zdanie .
 

andreas2012

New member
Warto jeszcze dodać, że gromi pod wzlędem sprzedaży. Bo jakość ich produktów gorsza niż konkurencji. To samo jeśli chodzi o smartfony.


jakość Samsungow jeśli chodzi o budowę podzespoly jest gorsza od LG na pewno to porownywalem ale obraz? (w sumie mam swoje odczucia ale po to pytam żeby się dowiedzieć zależy mi na rzetelnych odpowiedziach zadnych naganian na dany produkt)

A co do smartphonow Samsung seria Galaxy S jest przyzwoita reszta to coraz większe dziadostwo ale takie czasy mamy dziadostwo się produkuje bo dziadostwo się sprzedaje ważne by było tanie
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
porównaj matryce obu tv i zobacz która technologia jest dla ciebie oba sa do innych warunków lg ma lepsze kąty a samsung lepszą czerń i kontrast .
 
Do góry