40-42" bez bajerów do salonu

digitalus

Banned
Wyprodukowali 7 , 5 miliona bubli i teraz sa efekty.
Gdyby ludzie wczesniej o tym wiedzili to nie kupiliby dziadostwa

Dzisiaj na ekranie pojawił się pionowy zielony pasek .................................................
Generalnie nic nie pomaga ............................. JEstem mega zły.
TV za 11 tyś zł i szlag go bierze po 14 miesiącach.
Czekam na serwis.


ps : to przypadek ,że w tym samym momencie pojawiły się takie problemy u innych ?


9fcc6afcf25d.jpg
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Samsung to producent bubli.
Jeszcze jeden przyklad
Pilnuj tej matrycy w czasie gwarancji. U mnie po 2 latach i 4 miesiącach pada matryca !! przy normalnym domowym użytkowaniu 4,5 godzin dziennie. Samsung stwierdza że im przykro. Kontakt z serwisem i koszt wymiany około 3500 Pln brutto- super- kupiłem go na raty 36 tak ze jeszcze będę płacił przez 8 miesiący a tv nie ma. Dlatego uważaj żebyś też nie przeżył przykrych chwil.

pozdrawiam


Ostatnio zgłosiłem swój tv po raz CZWARTY do naprawy gwarancyjnej. Na matrycy pojawiły się świecące jasne plamy widoczne szczególnie na jaśniejszych barwach. Strasznie to wygląda np. podczas oglądania meczu. Sądziłem, że miałem już każdą z możliwych usterek przy tym tv...okazuje się, że jednak nie:wink: Gość od naprawy przyjechał, porobił zdjęcia usterki i powiedział, że się odezwie. Czekam już ponad miesiąc, piszę do niego mejle to odpisuje tylko, że "czeka na odpowiedź od samsunga". U was też tyle to trwało? Czas oczekiwania przy poprzednich naprawach zajmował im góra tydzień, a teraz takie coś. Gwarancja kończy mi się w październiku i czasu coraz mniej:/
 
Ostatnia edycja:

Elliot123

New member
To są pojedyncze przypadki. Myślisz, że w Sony, LG, Panasach takie rzeczy się nie zdarzają?

Przestań pieprzyć ziomeczku, bo to już staje się nudne.
 

firekage

New member
Bez reklam
To nie sa pojedyncze przypadki.Na forum elektroda jest ogromna ilosc takich przypadkow.Telewizory samsung padaja jak muchy.

Teraz padłem. Forum elektroda jest miejscem opiniotwórczym w temacie awaryjności branej przez pryzmat ilości sprzedanego towaru? Skoro podajesz, że wyprodukowano 7.5 mln "bubli' to pewnie wszyscy siedzą na elektrodzie, tak? Jestes w stanie odpowiedzieć na pytanie, skoro podajesz ilość wyprodukowanych "bubli", ile w tym czasie wyprodukowanych działa poprawnie? Znasz w ogóle pojęcie opłacalności produkcji, strat własnych (serwis przynosi straty i każdy producent chce to zminimalizować do jak najmniejszego ułamka procentu), a sama usterkowość na poziomie np. 5% jest czymś normalnym. Przelicz sobie ile wyprodukowano odbiorników, ktore grają latami. Mam w pokoju obok 27 calowego Samsunga (jakoś w 2004 kosztował coś koło 4000), do dziś ten LCD chodzi bez problemów!

Mercedesy psuły się, Toyoty psuły się, a jakoś nikt nie narzeka na ich jakość, wręcz przeciwnie, są towarami luksusowymi. Skończ bo to robi się śmieszne, nie masz danych serwisowych z awaryjności sprzętu innych producentów więc powtarzasz to samo.
 

digitalus

Banned
Oczywiscie ze jest takim miejscem .Usterki sa takie same jak w telewizorach samsunga sprzedawanych w USA.Czyli kondensatory o obnizonej zywotnosci.
przyklad
zdjecie z forum elektroda z zaznaczonymi kondensatorami do wymiany w telewizorze samsung
4_1252700945.jpg



zdjecie z amerykanskiej internetowej strony.zasilacz samsunga,
Samsung_TV_Failure_More_Capacitors.jpg
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
kolego jak już coś piszesz to pisz zgodnie z prawdą
nikt powtarzam nikt nawet amerykańska federacja konsumentów nie udowodniła Samsungowi celowego postarzania elementów
To co wyszło to głupota projektanta,dal kondensatory o za niskiej wytrzymałości cieplnej obok radiatora,wystarczy albo przeprojektować płytę zasilacza,albo wstawić minimalnie droższe kondensatory co tez ludzie robili w cenie ok 100 zl za TV i to na kondensatorach Elna Black Edition
Co teraz jest juz stosowane,psuły sie telewizory z okresu 2009 -2010 i to tez nie wszystkie moja matka ma B650 ja mam c650 i nic powtarzam nic poza wymiana baterii w pilocie się nie popsuło
A tak na marginesie to jak juz przedstawiasz danego producenta jako producenta bubli to wytłumacz mi dlaczego ci bardziej "renomowani" czerpali całymi garściami z technologii której producentem był Samsung.Zapomniałeś o matrycach samsunga w rewelacyjnych TV Sonego
Zresztą tak jak to @firekage napisał niech inni sprzedadzą tyle co samsung wtedy okaże się w statystykach co sie psuje i u kogo
I tak na koniec napisze Ci jako czlowiek co umie trzymać lutownice w reku,zdecydowanie wole przelutowac nawet 100 kondensatorów niż jeden procesor obrazu a to padało regularnie w Regzach i Vierach
Pisali o tym,nie a wiesz czemu...............bo np Regzy na całym świecie sprzedało się mniej niż Samsung sprzedał tylko w krajach EU
Sprawa wyglada tak samo jak w przemysle samochodowym,jak zepsuje sie 100000 Toyot to jest o tym głosno i producent dostaje kopniaki od pieniaczy,ale jak padnie 10 Ferrari to juz nikt o tym nie mówi jedynie statystyki wygladaja fatalnie w przypadku Ferrari bo 10% produkcji to buble a u Toyoty to jakis tam ulamek
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Tak:). Jakosc produktow samsunga jest na niskim poziomie.
Przedstawiciel samsunga nawet nie chcial rozmawiac z dzienikarzami w tej sprawie.Pewnie uciekl na ksiezyc albo do innej galaktyki.
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Nie dziwi mnie to, że PR nie chciał***zabierać o tym zdania i zapewniam Twoją***osobę, że każdy inny zachowałby się***identycznie. Węszysz teorie spiskowe, nic więcej. Wątpię w to, że dotarło do Ciebie, że akcja serwisowa za przegrany proces kosztowała olbrzymie piniądze...a jednocześnie zostaje skaza na marce...spada zaufanie. Brałeś***to pod uwagę? Podawałeś, że mieli 7 mln wadliwych odbiorników, pomnóż***to przez 100-150 dolarów bo tyle musieli zapłacić każdemu kto oddał odbiornik na serwis...więc więcej na tym stracili niż***zarobili, co stoi w zgodzie ze stratami spowodowanymi serwisem bo te nie napędzają***sprzedaży...

Zapomniałbym:
http://serwis-tv.com/telewizor-lcd.html

Przeczytaj sobie o awaryjności wg. nich...sam to linkowałeś. Mówią o najczęściej sprzedawanych odbiornikach, czyli popularnych producentach.
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Sprzedaz wysoka ale jakosc niska.
Samsung.
Bzdury. Odsetki serwisowe u każdego producenta elektroniki to przedział mniej więcej 5-8% produkcji globalnej i takie straty pewnie są w ogóle jako straty planowane. Ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy - serwis przynosi producentowi straty. Jeśli faktycznie to co piszesz o Samsungu byłoby prawdą, to już dawno zbankrutowałby przez usługi serwisowe bo te kosztują sporo.
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
Tak:). Jakosc produktow samsunga jest na niskim poziomie.
Przedstawiciel samsunga nawet nie chcial rozmawiac z dzienikarzami w tej sprawie.Pewnie uciekl na ksiezyc albo do innej galaktyki.
To i Apple tandetę robi bo nie chciał z "dziennikarka"rozmawiać
A i Panasonic zaliczył wtopę z buczącymi zasilaczami do Plazm
I Sony miał problem z zapalającymi sie Braviami
dołaczyl tez i Sharp który tak zaprojektował podswietlenie ze w pewnym momencie zdalne sterowanie przestawało działać
O philipsie nie napisze nic bo nie lubię powieści pisać na forach
ehhhhh
pozostał stary poczciwy Curtis,działa już prawie 20 lat i nic się nie dzieje
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Tylko Panasonic.Plazme Panasonica mozna jeszcze kupic w tesco.Bylem ,sprawdzalem, zdecydowanie polecam.
Najlepsze telewizory sa jeszcze w sklepach.
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Tylko Panasonic.Plazme Panasonica mozna jeszcze kupic w tesco.Bylem ,sprawdzalem, zdecydowanie polecam.
Najlepsze telewizory sa jeszcze w sklepach.
Tak. leć do tego Tesco...podziel się wrażeniami z użytkowania telewizora, który pewnie ma już powidoki..bo na nówkę nie ma co liczyć. Zresztą, z tego co czytałem to dla Ciebie nawet zepsuty Panas będzie górować nad innym odbiornikiem, innego producenta...działającego.
 

digitalus

Banned
Dokladnie sprawdzalem.Klika telewizorow jest powieszonych na scianie ale sa tez zupelnie nowe w kartonie.
Nie sa wyswietlanie statyczne obrazy, tylko filmy kulinarne ...
Makłowicz w podróży
Czyli nie ma zagrozenia.
Katy boczne w plazmie sa najlepsze.Zawsze najlepsza jakosc obrazu bez znaczenia pod jakim katem bedziemy ogladac telewizje.
DSCF5978d_epnqsqh.JPG

 
Ostatnia edycja:
Do góry