LG 50PV350 problem z lewym dolnym naroznikiem ekranu-wada matrycy

Kadajo

New member
Bez reklam
Dobrze mowisz Panasa szklo jest najwyzszej CHINSKIEJ produkcji, jak nie wiezysz to zobacz jakie sa napisy na naklejkach na szkle matrycy, grunt to nie miec wiedzy i klepac glupoty.

Nie chodziło mi o to. Po prostu wydaje mi się ze ich matryce maja mniejszy rozrzut w produkcji, praktycznie nie zdążają się martwe/zablokowane pixele czy luminofor na ekranie jest rozprowadzony równomiernie (aka żadnych problemów z narożnikami czy jaśniejszymi/ciemniejszymi miejscami na ekranie), to wszystko w LG występuje b.często, i na pewno częściej w niższych modelach.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Dobrze mowisz Panasa szklo jest najwyzszej CHINSKIEJ produkcji, jak nie wiezysz to zobacz jakie sa napisy na naklejkach na szkle matrycy, grunt to nie miec wiedzy i klepac glupoty.

muszę kolege zmartwić... chińczycy wymyślili jako pierwsi m.in. lustro ze szkła to i ekran zrobią dobry... Do książek tam kolega sporo wiedzy znajdzie a przepraszam ekrany LG są w fabrykach hunów tzn. niemieckich czy angielskich hutach robione? Aaaa pewnie koreańskich a wiadomo wszystkim że huty koreańskie i chińskie różnią się jakością DIAMETRALNIE na korzyść tych pierwszych co koreańskie to koreańskie. :bober:

Zupełnie poważnie, ponad 80% przemysłu hut szkła i ... metalu należy do ponadnarodowych koncernów które nie mają żadnej narodowości to samo stocznie itd. itp. :)
 
Ostatnia edycja:

Tumorca

New member
na ktorym zdjeciu widzisz dokladnie "znane nam zjawisko przyciemnienie"?

Posłuchaj filozofie , sprawa jest oczywista i prosta , nie potrafisz zakumać tematu między kilkoma fotkami ? Jesteś taki zaczepnik z natury ,czy tutaj leczysz kompleksy wdawając się w idiotyczne dyskusje z wieloma osobami ? Zostań ginekologiem , genetykiem albo okulistą , jak źeś taki znawca ojcostwa ...jak czytam ,a zdjęcia spośród kilku innych wyczaić nie potrafisz. Ewentualnie prosto do Panasa i działu konstrukcji matryc gnaj i nam, błądzącym w technologiach nie wykładaj o panie.:blagam:
 

Tumorca

New member
Oczywiście ,ze mało we mnie informacji i wiedzy głębokiej z zakresu budowy matryc plazmowych i to święta prawda drogi Panie. Jedynie zaobserwowałem narożnikowe zjawiska w 50PV350 , w moim 50PZ250 (minimalne na szczęście) i ''coś '' podobnie wygladające w teście 50PZ950. Tyle w temacie ,co to jest nie wiem i oby się nie powiększało- to przeżyjemy.
(Chyba ,że kolega ''impregnuje'' narożniki... w ramach dywersji :D naszych, nieszczęsnych matryc , nieznanym preparatem ,by następnie mieć ubaw z dyskusji na tutejszym forum .)pozdrawiam
 

bigxlx

New member
Oczywiście ,ze mało we mnie informacji i wiedzy głębokiej z zakresu budowy matryc plazmowych i to święta prawda drogi Panie. Jedynie zaobserwowałem narożnikowe zjawiska w 50PV350 , w moim 50PZ250 (minimalne na szczęście) i ''coś '' podobnie wygladające w teście 50PZ950. Tyle w temacie ,co to jest nie wiem i oby się nie powiększało- to przeżyjemy.
(Chyba ,że kolega ''impregnuje'' narożniki... w ramach dywersji :D naszych, nieszczęsnych matryc , nieznanym preparatem ,by następnie mieć ubaw z dyskusji na tutejszym forum .)pozdrawiam

Slabe masz oko bo problem opisany na forum przy takim poziomie jasnosci jak na tej fotografii nie wystepuje - tak wiec nie poruszaj tematow ktorych nie znasz, a o ktorych jedynie cos tam slyszales.
 
Ostatnia edycja:

Marcin2000

New member
Bez reklam
Slabe masz oko bo problem opisany na forum przy takim poziomie jasnosci jak na tej fotografii nie wystepuje - tak wiec nie poruszaj tematow ktorych nie znasz, a o ktorych jedynie cos tam slyszales.

no normalnie trwoga :p mamy chyba samozwańczego moderatora typu "na tym się nie znasz", "o tym czy tamtym nie pisz", "tu widać a tu nie widać", "tego nie poruszaj" - a co Ty kolego funkcyjny tu jaki?

Toż to sedzia, prokurator i okulista (bo słabość oka forumowicza powyżej stwierdził) w jednej osobie byle tylko nie podważyć pisząc jego dość prostych procesów logiczno-myślowych np. dotyczących tajemniczej wyższości ekranów szklanych koreańskich nad chińskimi i niewiedzieć czemu denerwuje się jak mu się napisze kto lustro wymyślił (chińczycy)...:fool:
 

Tumorca

New member
Slabe masz oko bo problem opisany na forum przy takim poziomie jasnosci jak na tej fotografii nie wystepuje - tak wiec nie poruszaj tematow ktorych nie znasz, a o ktorych jedynie cos tam slyszales.[/QUOT

Tak ,słabe oko :D całkiem niedawno zdjęcia nie potrafił odszukać ,teraz bajkę smoka o jasności wymyśla -cóz sam proponowałem ,by okulistą został (może wtedy Cię owa jasność oświeci w temacie). Wypowiedź godna konsultanta z infolinii , tam wieczny konkurs trwa na najgłupszą wypowiedź.
Zdjęcie jest w porządku , jasność także , rozumiejący problem mogą porównać i ocenić .
Na szczęście w wiekszości przypadków obszary zajęte wadą są małe , dużo mniejsze niż ignorancja Kolegi , któremu niewiedza całą matryce zajęła . To wszystko z mojej strony , prądu szkoda - papa.
 

Tumorca

New member
no normalnie trwoga :p mamy chyba samozwańczego moderatora typu "na tym się nie znasz", "o tym czy tamtym nie pisz", "tu widać a tu nie widać", "tego nie poruszaj" - a co Ty kolego funkcyjny tu jaki?

Toż to sedzia, prokurator i okulista (bo słabość oka forumowicza powyżej stwierdził) w jednej osobie byle tylko nie podważyć pisząc jego dość prostych procesów logiczno-myślowych np. dotyczących tajemniczej wyższości ekranów szklanych koreańskich nad chińskimi i niewiedzieć czemu denerwuje się jak mu się napisze kto lustro wymyślił (chińczycy)...:fool:

Zapomniałeś o specjalizacji z zakresu ustalania ojcostwa - od matrycy do plemnika ,to ci wiedza!
Siedzę tu bez okularów (a okazuje się żem ślepy) i podzieliwszy się skrajnie nienaukowymi obserwacjami ,mając racje lub nie ,co napisze - burę dostaję ze g.. się znam .
Strach się odezwać , a nuż nie dogodzisz i wykład przytłaczający bardziej niż plamka matrycowa spada na łeb.:D (czyżby to forum było zarezerwowane dla samych profesorów z branży?)
 
Do góry