LG 42LW4500 Input lag

Pigway

New member
Tak więc jestem już na ostatnim zakręcie w wyborze telewizora, najprawdopodobniej będzie to model 42LW4500, aczkolwiek przez myśl przechodzi mi jeszcze 47LV4500. Co prawda nie posiada on 3D lecz kusi wielkością. Jakieś opinie mile widziane :)
 

kamill1

New member
Tak więc jestem już na ostatnim zakręcie w wyborze telewizora, najprawdopodobniej będzie to model 42LW4500, aczkolwiek przez myśl przechodzi mi jeszcze 47LV4500. Co prawda nie posiada on 3D lecz kusi wielkością. Jakieś opinie mile widziane :)


47lv4500 stoi jakies 2900-3000 a w media expert do 16 listopada daja 47lw4500 za 3499 bez oprocentowania do tego dostajesz blue ray za okolo 400zł to wychodzi 3100 dlatego ja biore 47lw4500
 

kamill1

New member
teraz doczytałem ze chcesz za gotówke to powinno byc znacznie taniej za ten tv bo 3499 to na raty ale bez % ,a wiadomo ze kredyt kosztuje ze 300zł
 

Loszka

New member
,,Lysuu,
Czy przypadkiem nie tak wyglądają te jasne pasy? (Zwróć uwagę na niebo)
http://www.youtube.com/watch?v=eQX3WhuAjwQ&hd=1 "

Chłopaki a czy te jaśniejsze pasy na ekranie to wada czy nie ?? ja u siebie zaobserwowalem takie zjawisko i jak juz zobaczylem tak teraz mnie wkurzaja :) widac je tylko czasami na jasniejszym tle..czy to powod do reklamacji??
 
Ostatnia edycja:

Pigway

New member
Witam,
Zakupiłem dzisiaj 42LW4500.... Baaaajka, super.
Mam tylko jedno pytanie, jeżeli podbijam zwykły materiał 2D do 3D, to nie jest on wyświetlany na pełnym ekranie, tzn z lewej i prawej strony są może 2cm pasy, w natywnym, nie podbijanym materiale 3D, wszystko jest ok. To normalne?
 

laska151

New member
Jeżeli ściągnę film w 3D to chyba nie może być ze ścieżką dźwiękową DTS tylko AC3? I wrzucamy na pena sformatowanego w NTFS jeżeli film powyżej 4Gb?.. jeżeli chcę odtworzyć na LW4500.
 

wszebor

New member
Dużo czytałem o tym TV i piszą, że nawet ustawiając "Game Mode" i/lub "PC" i tak jest minimalny, nie dla każdego zauważalny lag

Tylko nie zawsze piszą czy to dotyczy tylko grania na PC czy także na konsolach
 
Ostatnia edycja:

Pigway

New member
Nie prawda,
Możesz nawet mikrofalówkę podłączyć, a lag będzie podobny (raczej jego brak).
Sprzęt tutaj nie ma znaczenia.
 

dune2

New member
Bez reklam
Czyli ten tv nie ma wysokiego input laga ? Bo na zagranicznych forach wyczytalem ze wynosi 90ms co praktycznie skresla cala serie LW.
Czy moze ktos kto ma ten tv potwierdzic ze nie ma problemu z input lagiem ?

Prawde mowiac chce kupic model 570S ale to chyba "to samo".
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Cóż, pewnie cię zaskoczę, ale input laga ten TV a tym bardziej 570s z nieco szybszą matrycą nie ma . Wystarczy odpowiednia konfiguracja i aktualny firmware. :)
 

dune2

New member
Bez reklam
Cóż, pewnie cię zaskoczę, ale input laga ten TV a tym bardziej 570s z nieco szybszą matrycą nie ma . Wystarczy odpowiednia konfiguracja i aktualny firmware. :)
A czy te tv obecnie sprzedawane juz maja ten nowy firmware czy trzeba samemu aktualizowac ? jesli tak to czy jest to tak proste jak w blu-ray LG ? :)
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Niestety, z tego co mi wiadomo, TV schodzą ze starym oprogramowaniem 4.XX (obecne 5.01), jednak wystarczy podpiąć kabel i kliknąć "Aktualizuj" w oknie które samo wyskoczy. Wsio. :)
 
Do góry