lg 32LC2R proszę o opinie za i przeciw?

corbi

New member
zgadza sie są. a na pilocie jak nacisne i przytrzymam menu dłużej to tv chce odemnie jakiegoś codu, czy to jest właśnie wejście do menu serwisowego
 

malin_f1

New member
Witam już byłem zdecydowany na plazmę ale mimo wszystko chyba nie chce być niewolnikiem własnego TV prześledziłem wątek o wypaleniach plazm no i stwierdziłem że jednak chyba LCD Wydać chce max 5 tyś bo więcej to bez sensu ponieważ za 2-3 lata TV i tak do zmiany będzie :) TV 42cale dobra do rzeczy czy następujące modele LG 42LC3R
LG 42LC2R
mają tą samą matrycę?? Ma ktoś może rzetelną wiedzę na ten temat? Jak ze smużeniem w w/w modelach? Mecz można spokojnie oglądać? Bo na forum odpowiedzi na to pytanie nie znalazłem TV będzie grał pod cyfrą bo naziemnej anteny nie przewiduję.
 
Ostatnia edycja:

Chuppa

New member
LG 32LC2R

- czerń słaba
- głośniki tak kiepskie żę je całkiem wyłączyłem (podlaczylem sobie glosniki od kompa logitech z-640)
- obraz HD przez kabel hdmi, tragedia najwiekszy minus tego TV, ziarno na każdym filmie z blu-ray.

kupiłem go dawno temu jak takie tv byly jeszcze drogie mialem kase tylko na taki tv albo dalej moglem sie meczyc z malym starym soniakiem co byl uszkodzony, wiec wybralem tego LG lcd, bardzo bym chcial jakos wymienic ten tv naprawde kaszanka nie polecam
 

ss1973

New member
Coś o LC2R...

malin_f1 napisał:
Witam już byłem zdecydowany na plazmę ale mimo wszystko chyba nie chce być niewolnikiem własnego TV prześledziłem wątek o wypaleniach plazm no i stwierdziłem że jednak chyba LCD Wydać chce max 5 tyś bo więcej to bez sensu ponieważ za 2-3 lata TV i tak do zmiany będzie :) TV 42cale dobra do rzeczy czy następujące modele LG 42LC3R
LG 42LC2R
mają tą samą matrycę?? Ma ktoś może rzetelną wiedzę na ten temat? Jak ze smużeniem w w/w modelach? Mecz można spokojnie oglądać? Bo na forum odpowiedzi na to pytanie nie znalazłem TV będzie grał pod cyfrą bo naziemnej anteny nie przewiduję.




Jestem posiadaczem 32"LG LC2R od jakiegos roku.Telewizor bezproblemowy,jakos obrazu National Geografic HD,Polsat Sprt HD z Multimedii żyletka,zero smużenia,żywe kolory.Sygnał SD cieniutko.Za te pieniądze naprawde polecam.(czyli okolo 3tyś.PLN ,Mam na mysli 42 cale)Pozdro.
 

Lesiunio

New member
czy w 37 lg5000 idzie odblokować usb? Bo jak narazie jest to tylko sewisowe wejście. W ogóle to nigdzie nie znalazlem takiego modelu może mi ktoś pomóc w tej sprawie. I jak się sprawdza jakie sie ma oprogramowanie tv bo jak naciskam MENU i najeżdzam na OPCJE i wciskam 7 razy FAV to nic nie wyskakuje.Jestem w kropce......prosze o POMOC .
 

TeReL

New member
Witam.
Trochę to dziwne, ale przejrzałem ten wiekowy wątek, jak i telewizor, który specyfikacją równa się niby z telewizorami z niższej półki cenowej (wiadomo - specyfikacja jedno, a obraz - drugie).
Mam krótkie pytanie: mam okazję kupić ten telewizor w b. dobrym stanie za 700,-. Miałby zostać podłączony do PlayStation 3. Nie będę żałował zakupu za takie pieniądze i, czy obraz będzie (wiadomo - jak za tą cenę) w miarę zadowalający? Nie jestem wymagający i nie zależy mi na jakiejś zabójczej czerni, bo i ciemny szary zniosę.
 
Do góry